GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Dobry ambient do czytania.

30.10.2009
23:12
[1]

k42a_ [ The Blues ]

Dobry ambient do czytania.

Za bardzo nie siedzę w tym gatunku więc zwracam się do was - pilnie potrzebuję jakiejś ambientowej muzyki, najlepiej bez słów, bo będę jej słuchał głównie do czytania.

30.10.2009
23:17
smile
[2]

Herr Flick [ Wyjątek Krytyczny ]

Nie znam za bardzo wykonawców ale może to CI się spodoba

30.10.2009
23:17
[3]

zoloman [ Legend ]

A czytania czego? Lovecrafta czy może opowiadań erotycznych?

30.10.2009
23:18
[4]

k42a_ [ The Blues ]

[3] Bardziej w stronę Lovecrafta (gustuję raczej w horrorach).

30.10.2009
23:19
[5]

Herr Flick [ Wyjątek Krytyczny ]

spoiler start
Ambient do horroru??
Chyba coś nie tak....
spoiler stop


V Heh - nawet nie wiedziałem,że coś takiego jest.

30.10.2009
23:23
[6]

shubniggurath [ kocham gluty ]

dark ambient?
coś z Cold Meat Industry się nada na pewno;)


np. Endura [płyta Dreams Of Dark Waters, jeśli Lovecraft;)] Sephiroth, Desiderii Marginis, Raison d'être, Archon Satani ...

30.10.2009
23:25
[7]

k42a_ [ The Blues ]

Jak nie ambient to pewnie dark ambient będzie pasował. :P

30.10.2009
23:26
[8]

zoloman [ Legend ]

Może coś w tym stylu? (dark ambient) :P

30.10.2009
23:27
[9]

mefsybil [ Legend ]

Dark ambient? Burzum.

spoiler start
Ale to pewnie zbyt ekstremalne na twoje elfie uszy.
spoiler stop


Oo, zoloman mnie ubiegł :D

30.10.2009
23:34
smile
[10]

hctkko. [ The Prodigy ]

30.10.2009
23:36
smile
[11]

.:Jj:. [ Legend ]

Ambientu słucham sporo, ale nie mam niczego przydatnego do czytania horrorów.

30.10.2009
23:38
smile
[12]

kobe47 [ essaywhuman ]

[10]

30.10.2009
23:41
[13]

maniek9 [ Pretorianin ]

Desideri Marginis
Aidan Baker(Nadja) ambient/drone
Albo z innej beczki dark Jazz-Bohren Und The Club OF Gore mi się świetnie czyta przy takiej muzyce

30.10.2009
23:42
[14]

k42a_ [ The Blues ]

[9] Po czym wnioskujesz, że mam elfie uszy?

31.10.2009
22:25
smile
[15]

mefsybil [ Legend ]

Po twojej wrogości do metalu i miłości do Queen. No wątpię, żeby komuś takiemu spodobało się Burzum. Ale sprawdź, zawsze jest prawdopodobieństwo, że ci się spodoba.

31.10.2009
22:33
[16]

ppaatt1 [ Trekker ]

Ambient? Trzeba było pytać :)

Ambient jest na tyle specyficznym gatunkiem że najlepiej samemu poszperać po last.fm i poszukać.

Ja podam









Oczywiście podałem tylko przykładowe utwory, jak się spodoba to leć po tych wykonawcach.

Jak chcesz to pytaj tutaj :D

31.10.2009
22:47
[17]

Salado. [ Generaďż˝ ]

Hol Baumann:


01.11.2009
01:27
[18]

Vismerhill [ Nekroskop ]

Może Biosphere - Fires of Ork II + Patashnik

01.11.2009
01:35
[19]

Bili [ Senator ]

K42 - polecam w takim razie Soundtrack do gry Call of Cthulhu - Shadow of the Comet.



jest na samym dole

01.11.2009
07:54
[20]

Grucha [ EXTREME LIFESTYLE CLOTH. ]

Polecam ciężki jak walec Lustmord



oraz

nieziemsko klimatyczne Dead Can Dance

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.