GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jaka herbate lubicie?

30.10.2009
22:41
smile
[1]

herbataa [ Centurion ]

Jaka herbate lubicie?

Ja zielona

PS wrocil zem!!

30.10.2009
22:42
[2]

Sethan [ Mapex VX Fusion ]

ciepłą.

30.10.2009
22:44
[3]

Gmp3 [ Chuck ]

mokrą

30.10.2009
22:44
[4]

mikAS :) [ Senator ]

PS wrocil zem!! szkoda

30.10.2009
22:45
[5]

RaZoR_247 [ Capo Di Tutti Capi ]

Smaczną.

30.10.2009
22:48
[6]

rog1234 [ Gold Cobra ]

Żadną.

spoiler start

Tak, nie piję i nie lubię herbaty :P

spoiler stop

30.10.2009
22:51
[7]

Robi27 [ Mes que un club ]

z cytryna i miodem

30.10.2009
22:53
[8]

herbataa [ Centurion ]

obsypie was kilogramem spamu!!!

30.10.2009
23:01
[9]

mikAS :) [ Senator ]

cherbataa jesteś dumny z tego że nikt cię nie lubi , że działasz ludziom na nerwy , pomyliłem się , jednak d-2 jest mniejszym spamerem

30.10.2009
23:01
[10]

$ebs Master [ Profesor Oak ]

chmielowa :)

30.10.2009
23:02
smile
[11]

YogiYogi [ Generaďż˝ ]

Gorącą, mocną z cukrem + mleko.
Tak zwana bawarka

30.10.2009
23:03
smile
[12]

herflik26 [ Konsul ]

Ja najbardziej lubie Earl Grey jakiejś dobrej firmy,chociaż czasami nawet te mnie znane firmy mają dobrą

30.10.2009
23:26
[13]

STypoL9 [ STYPOL 3 16 ]

A ja lubię klasycznego Liptonka, mocną (jedna torebka na jeden kubek), 2 łyżeczki cukru i cytrynka. Git.

30.10.2009
23:41
[14]

szułek [ Generaďż˝ ]

STypoL9 [ Level: 9 - Chorąży ]

A ja lubię klasycznego Liptonka, mocną (jedna torebka na jeden kubek), 2 łyżeczki cukru i cytrynka. Git.


i wszystko jasne ;P

30.10.2009
23:45
[15]

Maziomir [ Generaďż˝ ]

z prądem

30.10.2009
23:52
[16]

vlodek2532 [ Senator ]

czystą 40 procentową

a naprawdę to SAGA earl grey

31.10.2009
10:34
smile
[17]

mr 45 [ Hero of the Wastelands ]

Góralską

31.10.2009
10:36
[18]

mefsybil [ Legend ]

Zalaną.

31.10.2009
10:42
[19]

Schygneth [ Generaďż˝ ]

Cześć ambasador, czemu tak długo cię nie było?

31.10.2009
10:59
[20]

Langert [ Generaďż˝ ]

SAGA daje radę + cytryna i jest git.

31.10.2009
11:03
[21]

wata_PL [ Ogniomistrz ]

Z prądem

31.10.2009
11:32
[22]

HumanGhost [ Senator ]

Mieszankę "Żar pustyni". Jak komuś uda się dostać w jakiejś herbaciarni to niech bierze bez zastanowienia. Najlepsza rzecz jaką kiedykolwiek piłem.

31.10.2009
11:36
[23]

los_hobbitos [ Rojiblanco ]

Jak na razie - mocny, gorzki Earl Grey (i to piję właściwie codziennie), ale muszę popróbować innych herbat, żeby móc się wypowiadać jak jakiś znawca :P

31.10.2009
11:40
[24]

preDratronIX [ Generau ]

Od niedawna piję Earl Greya, i powiem że jest lepszy niż te Sagi i inne Liptony. Przyjemny zapach i smak.

31.10.2009
11:55
smile
[25]

faner [ Druid Ewenement ]

Earl Grey... ach, nie ma to jak picie ciepłej herbatki, w zimie, przy jakiejś dobrej grze :D...

... czasami też chodzę do herbaciarni :)

04.11.2009
23:41
[26]

Blackthorn [ Generaďż˝ ]

Ziolowa albo mietowa :D

04.11.2009
23:43
smile
[27]

Conroy [ Legend ]

05.11.2009
00:25
smile
[28]

^_CHazY•_•chAZz._^ [ Generaďż˝ ]

lipton green tea, o ile to mozna zaliczyc jako herbate..

05.11.2009
06:43
[29]

Behemoth [ Rrrooaarrr ]

Ciepłą. Najczęściej Saga lub Lipton.

05.11.2009
06:51
smile
[30]

Kub$ki [ Senator ]

Żadną

05.11.2009
06:55
[31]

req_ [ Legend ]

To jeszcze Cie nie zbanowali, Jerry? Dawno już nie widziałem żadnej Twojej ksywki.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.