
herbataa [ Centurion ]
Jaka herbate lubicie?
Ja zielona
PS wrocil zem!!
Sethan [ Mapex VX Fusion ]
ciepłą.
Gmp3 [ Chuck ]
mokrą
mikAS :) [ Senator ]
PS wrocil zem!! szkoda
RaZoR_247 [ Capo Di Tutti Capi ]
Smaczną.
rog1234 [ Gold Cobra ]
Żadną.
Robi27 [ Mes que un club ]
z cytryna i miodem
herbataa [ Centurion ]
obsypie was kilogramem spamu!!!
mikAS :) [ Senator ]
cherbataa jesteś dumny z tego że nikt cię nie lubi , że działasz ludziom na nerwy , pomyliłem się , jednak d-2 jest mniejszym spamerem
$ebs Master [ Profesor Oak ]
chmielowa :)

YogiYogi [ Generaďż˝ ]
Gorącą, mocną z cukrem + mleko.
Tak zwana bawarka

herflik26 [ Konsul ]
Ja najbardziej lubie Earl Grey jakiejś dobrej firmy,chociaż czasami nawet te mnie znane firmy mają dobrą
STypoL9 [ STYPOL 3 16 ]
A ja lubię klasycznego Liptonka, mocną (jedna torebka na jeden kubek), 2 łyżeczki cukru i cytrynka. Git.
szułek [ Generaďż˝ ]
STypoL9 [ Level: 9 - Chorąży ]
A ja lubię klasycznego Liptonka, mocną (jedna torebka na jeden kubek), 2 łyżeczki cukru i cytrynka. Git.
i wszystko jasne ;P
Maziomir [ Generaďż˝ ]
z prądem
vlodek2532 [ Senator ]
czystą 40 procentową
a naprawdę to SAGA earl grey

mr 45 [ Hero of the Wastelands ]
Góralską
mefsybil [ Legend ]
Zalaną.
Schygneth [ Generaďż˝ ]
Cześć ambasador, czemu tak długo cię nie było?
Langert [ Generaďż˝ ]
SAGA daje radę + cytryna i jest git.
wata_PL [ Ogniomistrz ]
Z prądem
HumanGhost [ Senator ]
Mieszankę "Żar pustyni". Jak komuś uda się dostać w jakiejś herbaciarni to niech bierze bez zastanowienia. Najlepsza rzecz jaką kiedykolwiek piłem.
los_hobbitos [ Rojiblanco ]
Jak na razie - mocny, gorzki Earl Grey (i to piję właściwie codziennie), ale muszę popróbować innych herbat, żeby móc się wypowiadać jak jakiś znawca :P
preDratronIX [ Generau ]
Od niedawna piję Earl Greya, i powiem że jest lepszy niż te Sagi i inne Liptony. Przyjemny zapach i smak.

faner [ Druid Ewenement ]
Earl Grey... ach, nie ma to jak picie ciepłej herbatki, w zimie, przy jakiejś dobrej grze :D...
... czasami też chodzę do herbaciarni :)
Blackthorn [ Generaďż˝ ]
Ziolowa albo mietowa :D

Conroy [ Legend ]

^_CHazY•_•chAZz._^ [ Generaďż˝ ]
lipton green tea, o ile to mozna zaliczyc jako herbate..
Behemoth [ Rrrooaarrr ]
Ciepłą. Najczęściej Saga lub Lipton.

Kub$ki [ Senator ]
Żadną
req_ [ Legend ]
To jeszcze Cie nie zbanowali, Jerry? Dawno już nie widziałem żadnej Twojej ksywki.