
kosik007 [ FreeLancer ]
Była słaba Polska... nie było wojska.
Chciałbym podzielić się z Wami twórczością pewnego elo-gangsta rapera z mojego miasta. Obrazowo oddaje ona rzeczywistość z 1939 roku. Dokładność w podawaniu dat i wyszukanie epitetów to zalety tego utworu. Oto to dzieło sztuki:
Ja wymiękam na początku przy "wszyscy Polacy zaczęli wypier*****"
K4B4N0s [ Filthy One ]
Ehh kolejny idiota.

tosiek2142 [ Black Dog ]
przemek100 [ Generaďż˝ ]
ał, moje wewnętrzne ucho
Belert [ Legend ]
to swiadczy tylko ze nasza edukacja jest do d...

Powlol [ Spectrum ]
Nie no po prostu nie pozostaje nic innego niż się potraktować żyletką xD

polak111 [ Legend ]
12 sekund, a wy ile?
rvc [ MORO ]
"Dokładność w podawaniu dat" > powstanie warszawskie 1 sierpnia 1994

kosik007 [ FreeLancer ]
Podbiję, bo może ktoś nie widział. :D
Szczerze mówiąc, to uważam to za żenujące i poniżej krytyki, jednak ostatnio nic mi tak nie poprawia humoru jak tekst "że kur*a żal".
Kibol_LP [ Pretorianin ]
Żal tematu ;D
czekers [ Legend ]
to jest smutne, a nie śmieszne :(

wysia [ Senator ]
Moc!

Schygneth [ Generaďż˝ ]
32 sekundy, kto mnie pobije?
Trael [ Mr. Overkill ]
Kojarzy mi się z pewnym utworem gość śpiewał: "nigdy cię nie podał na pały jest dla ciebie doskonały, człowieku w XXI wieku". Poziom podobny. Jak ktoś ma to niech linkiem zarzuci :)

Psycho-Tuńczyk [ Legionista ]
[13] Pobiłem cię 36s
Są ludzie stworzeni do śpiewania i są ludzie stworzeni do wymyślania fajnych tekstów. on nie jest ani jednym ani drugim

maviozo [ man with a movie camera ]
Ciekawość jest idiotyczną cechą człowieka. Niby już wie że będzie gówno, a i tak kliknie:/
power gracz [ Cloak Engaged ]
jestem hardkorem....przetrwalem 43 sekundy....

battle man [ Crystal Skull ]
Zmarnowales mi 5 sekund zycia !
Psycho-Tuńczyk [ Legionista ]
Ludzie ciągle mnie zaskakują. Gdy myślę że osiągnęli szczyt idiotyzmu, oni wymyślają coś tak tępego że nie mogę dojść do siebie przez tydzień
Nie znudziło wam się to " jestem hardcorem"??

battle man [ Crystal Skull ]
wytrwalem do konca teraz mozemy tylko remisowac ale bedziecie mieli uraz do konca zycia jak ja
Macco™ [ Child Of The Damned ]
Ponad połowę wytrzymałem zanim wyłączyłem. Najgorsze jest nawet nie ten cały teks "utworu", ale to że połowy słów w ogóle nie mogłem zrozumieć.

bonbon [ Pretorianin ]
że ku*wa żal Dobry tekst ; D