GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Była słaba Polska... nie było wojska.

30.10.2009
21:53
smile
[1]

kosik007 [ FreeLancer ]

Była słaba Polska... nie było wojska.

Chciałbym podzielić się z Wami twórczością pewnego elo-gangsta rapera z mojego miasta. Obrazowo oddaje ona rzeczywistość z 1939 roku. Dokładność w podawaniu dat i wyszukanie epitetów to zalety tego utworu. Oto to dzieło sztuki:

Ja wymiękam na początku przy "wszyscy Polacy zaczęli wypier*****"

30.10.2009
21:56
[2]

K4B4N0s [ Filthy One ]

Ehh kolejny idiota.

30.10.2009
22:01
smile
[3]

tosiek2142 [ Black Dog ]

30.10.2009
22:10
[4]

przemek100 [ Generaďż˝ ]

ał, moje wewnętrzne ucho

30.10.2009
22:14
[5]

Belert [ Legend ]

to swiadczy tylko ze nasza edukacja jest do d...

30.10.2009
22:16
smile
[6]

Powlol [ Spectrum ]

Nie no po prostu nie pozostaje nic innego niż się potraktować żyletką xD

30.10.2009
22:18
smile
[7]

polak111 [ Legend ]

12 sekund, a wy ile?

31.10.2009
00:32
[8]

rvc [ MORO ]

"Dokładność w podawaniu dat" > powstanie warszawskie 1 sierpnia 1994

31.10.2009
11:20
smile
[9]

kosik007 [ FreeLancer ]

Podbiję, bo może ktoś nie widział. :D
Szczerze mówiąc, to uważam to za żenujące i poniżej krytyki, jednak ostatnio nic mi tak nie poprawia humoru jak tekst "że kur*a żal".

31.10.2009
11:24
[10]

Kibol_LP [ Pretorianin ]

Żal tematu ;D

31.10.2009
11:43
[11]

czekers [ Legend ]

to jest smutne, a nie śmieszne :(

31.10.2009
11:45
smile
[12]

wysia [ Senator ]

Moc!

31.10.2009
11:46
smile
[13]

Schygneth [ Generaďż˝ ]

32 sekundy, kto mnie pobije?

31.10.2009
12:17
[14]

Trael [ Mr. Overkill ]

Kojarzy mi się z pewnym utworem gość śpiewał: "nigdy cię nie podał na pały jest dla ciebie doskonały, człowieku w XXI wieku". Poziom podobny. Jak ktoś ma to niech linkiem zarzuci :)

01.11.2009
15:18
smile
[15]

Psycho-Tuńczyk [ Legionista ]

[13] Pobiłem cię 36s

Są ludzie stworzeni do śpiewania i są ludzie stworzeni do wymyślania fajnych tekstów. on nie jest ani jednym ani drugim

01.11.2009
15:22
smile
[16]

maviozo [ man with a movie camera ]

Ciekawość jest idiotyczną cechą człowieka. Niby już wie że będzie gówno, a i tak kliknie:/

01.11.2009
15:24
[17]

power gracz [ Cloak Engaged ]

jestem hardkorem....przetrwalem 43 sekundy....

01.11.2009
15:30
smile
[18]

battle man [ Crystal Skull ]

Zmarnowales mi 5 sekund zycia !

01.11.2009
15:30
[19]

Psycho-Tuńczyk [ Legionista ]

Ludzie ciągle mnie zaskakują. Gdy myślę że osiągnęli szczyt idiotyzmu, oni wymyślają coś tak tępego że nie mogę dojść do siebie przez tydzień

Nie znudziło wam się to " jestem hardcorem"??

01.11.2009
15:35
smile
[20]

battle man [ Crystal Skull ]

wytrwalem do konca teraz mozemy tylko remisowac ale bedziecie mieli uraz do konca zycia jak ja

01.11.2009
16:41
[21]

Macco™ [ Child Of The Damned ]

Ponad połowę wytrzymałem zanim wyłączyłem. Najgorsze jest nawet nie ten cały teks "utworu", ale to że połowy słów w ogóle nie mogłem zrozumieć.

01.11.2009
18:30
smile
[22]

bonbon [ Pretorianin ]

że ku*wa żal Dobry tekst ; D

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.