GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Sprzedam Trylogię Tolkiena z 1981 roku ;)

30.10.2009
21:34
smile
[1]

Barthez x [ vel barth89 ]

Sprzedam Trylogię Tolkiena z 1981 roku ;)



Jeśli ktoś chętny to zapraszam do licytacji :)

31.10.2009
00:21
[2]

Barthez x [ vel barth89 ]

up

31.10.2009
01:08
[3]

One.man.zoo [ Pretorianin ]

chyba przesadziłeś z ceną. moim zdanie szukasz frajera a nie pasjonata.

31.10.2009
01:17
[4]

Revanisko [ Senator ]

Sugerujesz ,że powinien sprzedać za 20zł?


Kurcze kupiłbym sobie ale niestety pilniejsze rzeczy są w tej chwili ;p

31.10.2009
01:24
[5]

kali93 [ Isildur ]

Up'nę. Sam posiadam to wydanie, i za żadne skarby go nie sprzedam:P

31.10.2009
10:04
smile
[6]

Barthez x [ vel barth89 ]

Tak mi się wydaje, że tak leciwa edycja tak kultowej Trylogii musi być warta więcej niż 30 zł ;>

Sam widziałem, jak dokładnie taka sama poszła na allegro za prawie 300 zł.

31.10.2009
16:21
[7]

Barthez x [ vel barth89 ]

up

31.10.2009
16:29
[8]

Cliffton The Second [ Konsul ]

Sam widziałem, jak dokładnie taka sama poszła na allegro za prawie 300 zł.

Gdyby tak było to sam byś za tyle wystawił cwaniaczku ;> Ale na serio, drogo, za 94 zł można nabyć nową edycję kolekcjonerską tych książek w tłumaczeniu Skibniewskiej...

31.10.2009
16:48
[9]

Barthez x [ vel barth89 ]

Cliffton The Second --> nie sprzedaję za tyle, ponieważ mam nadzieję, że ktoś szybko kupi, bo chcę sobie kupić L4D 2 przed premierą - ot cały mój powód.

31.10.2009
16:51
smile
[10]

Tomal_P [ Legend ]

Jakby miało się kasę to by się kupiło.

31.10.2009
16:54
[11]

kaganpwnz [ Generaďż˝ ]

@Cliffton

lol, co to za post w ogole ? to jest tak jakbys kolekcjonerowi antykow powiedzial "ze o 5 tysiecy taniej mozesz kupic stol w ikeii niz to drewniane badziwie z XVIII wieku"

Cena swoja droga nie jest wcale jakas taka wygorowana moim zdaniem, dla fana pewnie zakup obowiazkowy.

31.10.2009
18:37
smile
[12]

StifflersMum [ M.I.L.F ]

kupie za 50

31.10.2009
19:12
[13]

Barthez x [ vel barth89 ]

A ja sprzedam za 100 :P

31.10.2009
19:16
[14]

Choke [ Lets do this! ]

'Władca Pierścieni' to nie trylogia.

31.10.2009
19:25
smile
[15]

Little Joe [ Pretorianin ]

Ludzie złoci! Człowiek wystawił książkę na aukcji i założył wątek z nadzieją że może znajdzie się ktoś chętny na zakup, a wy go gnoicie. A to że za duża cena, a to że można kupić nowe za tańszą cenę... I ch** z tym!
Z chęcią bym się pochwalił takim egzemplarzem przed znajomymi, gdybym miał kasę to bez wahania bym to kupił nawet za 200zł! Mimo iż posiadam właśnie to nowsze wydanie.

31.10.2009
19:43
[16]

Max_101 [ Mów mi Max ]

Tak z ciekawości, czyje tłumaczenie ?

31.10.2009
19:45
[17]

Behemoth [ Rrrooaarrr ]

Przesadził z ceną?
Chyba komuś wory pokręciło... toż dla fanów Tolkiena piękna cena (nie, nie jestem krewnym Bartheza).

31.10.2009
19:46
[18]

HUtH [ pr0crastinator ]

Skibniewskiej, jest na jednym ze zdjęć...

31.10.2009
19:48
[19]

HoMeR [ Man with dragonov ]

z chęcią bym kupił ale nie mam kasy teraz :( PS: i ch** was obchodzi za ile sprzedaje.

31.10.2009
22:37
smile
[20]

Barthez x [ vel barth89 ]

Obniżyłem nieco cenę, więc myślę, że wszyscy będą zadowoleni :P

31.10.2009
23:28
[21]

Ryslaw [ Patrycjusz ]

Barthez --> a gdzie obwoluty? Wydanie z 81 miało bardzo ładne obwoluty autorstwa Stasysa Eidrigeviciusa.

31.10.2009
23:46
[22]

Barthez x [ vel barth89 ]

Jak napisałem w opisie, książki znalazłem na strychu. Były w takim stanie, więc obwoluty pewnie gdzieś się podziały przez te lata :) Nawet teraz o nich się dowiaduje.

01.11.2009
00:00
[23]

Ryslaw [ Patrycjusz ]

Barthez --> no niestety, brak obwolut znacznie zmniejsza ich wartość kolekcjonerską. Ale powodzenia, może znajdzie się ktoś chętny.

01.11.2009
10:59
[24]

Barthez x [ vel barth89 ]

up

01.11.2009
17:08
smile
[25]

Barthez x [ vel barth89 ]

jeszcze jeden up

01.11.2009
17:32
[26]

req_ [ Legend ]

Identyczne oddałem kumplowi za friko, ale może znajdziesz jakiegoś dzieciaka, który sra na hasło "tolkien".

01.11.2009
18:16
[27]

Barthez x [ vel barth89 ]

To dobry z Ciebie kolega, skoro za darmo oddajesz takie książki :P

01.11.2009
22:48
[28]

Barthez x [ vel barth89 ]

up

01.11.2009
22:51
[29]

Saul Hudson [ Legend ]

Swoje wydanie z 2004 roku opchnąłem na allegro za 117 zł
twarda oprawa, zafoliowane książki

a za takie starocie nie dałbym 30 zł

01.11.2009
22:52
[30]

Barthez x [ vel barth89 ]

A nie wydaje Ci się, że takie starocie są więcej warte?

patrz [11]

01.11.2009
22:56
[31]

Saul Hudson [ Legend ]

Dobra, ale czy to jest jakieś szczególne wydanie? Co innego gdyby to było pierwsze wydanie tłumaczenia na język polski.

01.11.2009
22:58
[32]

Barthez x [ vel barth89 ]

Ok, powiedzmy, że jesteś WIELKIM fanem Władcy Pierścieni. Wolałbyś wydanie kupione teraz w księgarni, czy taką starą księgę (bardziej klimatyczną imo), która nawet fajniej wygląda na półce?

01.11.2009
23:00
[33]

rog1234 [ Gold Cobra ]

To że coś jest starsze nie oznacza że musi być od razu wartę kupę kasy i unikatowe (zwłaszcza gdy mówimy o tak - teoretycznie - niewielkim odstępie czasu).

01.11.2009
23:01
[34]

req_ [ Legend ]

Barthez x: bo nie jestem fanem, nie lubie tolkiena ani fantasy. Te ksiazki sa dla mnie warte tyle, ile wczorajszy wiatr.

01.11.2009
23:01
[35]

Barthez x [ vel barth89 ]

A czy 100 zł (89 BCM) to jest taka kupa kasy? ;>

01.11.2009
23:04
[36]

Saul Hudson [ Legend ]

Barthez --> kupiłbym nowe wydanie. Nie oszukujmy się - ładniej wygląda i też ma mapy :)
Na staroć skusiłbym się pod szczególnymi warunkami np. pierwsze wydanie czy coś w ten deseń.

A co do postu [11]
Przykład przesadzony. Nie można porównywać antyków do starych książek które w antykwariacie można kupić za parę złotych.

01.11.2009
23:04
smile
[37]

Regis [ ]

Wiek niewiele znaczy w przypadku książek młodszych niż 50-70 lat. Dla porównania powiem Ci, że sześciotomowy zbiór opowiadań Lovecrafta z końca lat '90 jest wart więcej (tzn. każda z wchodzących w jego skład książek) niż praktycznie dowolna inna jego książka wydana w tym kraju, wliczając w to pozycje z lat '80. Za jedną z tych książek zapłaciłem niemal 300 zł (a już dostałem propozycję jej odsprzedania za ponad 400 ;) ), podczas gdy te starsze chodzą po maksymalnie kilkadziesiąt złotych. Dopiero pozycje mające kilkadziesiąt lat (najlepiej przedwojenne) mają sporą szansę być unikatami.

01.11.2009
23:05
smile
[38]

Deepdelver [ Legend ]

To wydanie mnie więcej za tyle "chodzi" na allegro, ale niestety w wersji z obwolutami w niezłym stanie. Tak czy inaczej nie jest to na pewno makulatura za 20 zł. Powodzenia.

Regis --> ta "jedna" to pewnie "Przypadek Charlesa Dextera Warda"? Chyba najcięższy do zdobycia (swoją drogą fenomen, piąty tom, który został wydany kilka lat po szóstym) i jedyny, którego mi brakuje z tej kanonicznej serii. :) Ale w tym wypadku wartość to efekt niewielkiego nakładu. Tak jak ostatni tom "Czarnej Kompanii", który "chodzi" po 150-200 zł.

Ale np. "Ukochanych zmarłych" niedawno wyhaczyłem za nieduże pieniądze.

01.11.2009
23:51
smile
[39]

Regis [ ]

Deep --> Widzę, że jesteś zorientowany w temacie ;) Tak, dokładnie - polowałem na tę pozycję dwa lata i w końcu się udało, stan idealny ;) Szkoda, że to ostatnia pozycja Lovecrafta wydana w Polsce, jakiej mi brakowało... Fajnie się polowało na te ksiązki, trochę mi tego brakuje ;P Jeszcze zastanawiam się nad zakupieniem Reanimatora w lepszym stanie. Reszta jest w prawie idealnym ;)

A jak już o wyhaczaniu mowa, to najlepsze jest to, że Dagona wygrzebałem w 2004 albo 2005 roku w Empiku (!), bo zawieruszył się gdzieś za innymi pozycjami (w sensie był "za" książkami"). Nie było go już w katalogu nawet, więc kobiecina przy kasie, widząc, że to cieniutka książeczka, opchnęła mi ją za 4 zł ;)

01.11.2009
23:59
smile
[40]

Deepdelver [ Legend ]

Regis --> mi z "około-lovecraftowych" niestety brakuje wspomnianego "Dextera", "Obserwatorów spoza czasu", "Czyhającego w progu" i większości książek Copernicusa (mam tylko "Z otchłani czasu", swoją drogą nabyte w internetowej księgarni, która w momencie zakupu już de facto nie funkcjonowała). Resztę łącznie z ostatnimi wznowieniami Zysku (poza wspomnianym "Czyhającym") i szemranej proweniencji "Elektrycznym Katem" (firmowanego przez mocno podejrzany Wikipol) już poskładałem.

Co do pamiętnej serii "Odmienne stany fantastyki" to przy odrobinie cierpliwości da się upolować cztery pierwsze tomy za 20-30 zł każdy. Ja sam trzymam nieco sfatygowane egzemplarze z dawnych czasów. :)

03.11.2009
21:12
[41]

Barthez x [ vel barth89 ]



Z uwagi na to, że pilnie potrzebuję kasy, obniżyłem cenę jeszcze bardziej :)

03.11.2009
21:17
smile
[42]

Schygneth [ Generaďż˝ ]

Wypożyczałem takie z biblioteki, zacna sprawa dla kolekcjonera i fana Tolkiena. Życzę powodzenie w sprzedaży.

03.11.2009
21:30
[43]

Barthez x [ vel barth89 ]

Mam nadzieję, że znajdą się chętni na kupno książek w tej cenie :)

04.11.2009
17:38
[44]

Barthez x [ vel barth89 ]

up

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.