
Barthez x [ vel barth89 ]
Sprzedam Trylogię Tolkiena z 1981 roku ;)
Jeśli ktoś chętny to zapraszam do licytacji :)
Barthez x [ vel barth89 ]
up
One.man.zoo [ Pretorianin ]
chyba przesadziłeś z ceną. moim zdanie szukasz frajera a nie pasjonata.
Revanisko [ Senator ]
Sugerujesz ,że powinien sprzedać za 20zł?
Kurcze kupiłbym sobie ale niestety pilniejsze rzeczy są w tej chwili ;p
kali93 [ Isildur ]
Up'nę. Sam posiadam to wydanie, i za żadne skarby go nie sprzedam:P

Barthez x [ vel barth89 ]
Tak mi się wydaje, że tak leciwa edycja tak kultowej Trylogii musi być warta więcej niż 30 zł ;>
Sam widziałem, jak dokładnie taka sama poszła na allegro za prawie 300 zł.
Barthez x [ vel barth89 ]
up
Cliffton The Second [ Konsul ]
Sam widziałem, jak dokładnie taka sama poszła na allegro za prawie 300 zł.
Gdyby tak było to sam byś za tyle wystawił cwaniaczku ;> Ale na serio, drogo, za 94 zł można nabyć nową edycję kolekcjonerską tych książek w tłumaczeniu Skibniewskiej...
Barthez x [ vel barth89 ]
Cliffton The Second --> nie sprzedaję za tyle, ponieważ mam nadzieję, że ktoś szybko kupi, bo chcę sobie kupić L4D 2 przed premierą - ot cały mój powód.

Tomal_P [ Legend ]
Jakby miało się kasę to by się kupiło.
kaganpwnz [ Generaďż˝ ]
@Cliffton
lol, co to za post w ogole ? to jest tak jakbys kolekcjonerowi antykow powiedzial "ze o 5 tysiecy taniej mozesz kupic stol w ikeii niz to drewniane badziwie z XVIII wieku"
Cena swoja droga nie jest wcale jakas taka wygorowana moim zdaniem, dla fana pewnie zakup obowiazkowy.

StifflersMum [ M.I.L.F ]
kupie za 50
Barthez x [ vel barth89 ]
A ja sprzedam za 100 :P
Choke [ Lets do this! ]
'Władca Pierścieni' to nie trylogia.

Little Joe [ Pretorianin ]
Ludzie złoci! Człowiek wystawił książkę na aukcji i założył wątek z nadzieją że może znajdzie się ktoś chętny na zakup, a wy go gnoicie. A to że za duża cena, a to że można kupić nowe za tańszą cenę... I ch** z tym!
Z chęcią bym się pochwalił takim egzemplarzem przed znajomymi, gdybym miał kasę to bez wahania bym to kupił nawet za 200zł! Mimo iż posiadam właśnie to nowsze wydanie.
Max_101 [ Mów mi Max ]
Tak z ciekawości, czyje tłumaczenie ?
Behemoth [ Rrrooaarrr ]
Przesadził z ceną?
Chyba komuś wory pokręciło... toż dla fanów Tolkiena piękna cena (nie, nie jestem krewnym Bartheza).
HUtH [ pr0crastinator ]
Skibniewskiej, jest na jednym ze zdjęć...
HoMeR [ Man with dragonov ]
z chęcią bym kupił ale nie mam kasy teraz :( PS: i ch** was obchodzi za ile sprzedaje.

Barthez x [ vel barth89 ]
Obniżyłem nieco cenę, więc myślę, że wszyscy będą zadowoleni :P
Ryslaw [ Patrycjusz ]
Barthez --> a gdzie obwoluty? Wydanie z 81 miało bardzo ładne obwoluty autorstwa Stasysa Eidrigeviciusa.
Barthez x [ vel barth89 ]
Jak napisałem w opisie, książki znalazłem na strychu. Były w takim stanie, więc obwoluty pewnie gdzieś się podziały przez te lata :) Nawet teraz o nich się dowiaduje.
Ryslaw [ Patrycjusz ]
Barthez --> no niestety, brak obwolut znacznie zmniejsza ich wartość kolekcjonerską. Ale powodzenia, może znajdzie się ktoś chętny.
Barthez x [ vel barth89 ]
up

Barthez x [ vel barth89 ]
jeszcze jeden up
req_ [ Legend ]
Identyczne oddałem kumplowi za friko, ale może znajdziesz jakiegoś dzieciaka, który sra na hasło "tolkien".
Barthez x [ vel barth89 ]
To dobry z Ciebie kolega, skoro za darmo oddajesz takie książki :P
Barthez x [ vel barth89 ]
up
Saul Hudson [ Legend ]
Swoje wydanie z 2004 roku opchnąłem na allegro za 117 zł
twarda oprawa, zafoliowane książki
a za takie starocie nie dałbym 30 zł
Barthez x [ vel barth89 ]
A nie wydaje Ci się, że takie starocie są więcej warte?
patrz [11]
Saul Hudson [ Legend ]
Dobra, ale czy to jest jakieś szczególne wydanie? Co innego gdyby to było pierwsze wydanie tłumaczenia na język polski.
Barthez x [ vel barth89 ]
Ok, powiedzmy, że jesteś WIELKIM fanem Władcy Pierścieni. Wolałbyś wydanie kupione teraz w księgarni, czy taką starą księgę (bardziej klimatyczną imo), która nawet fajniej wygląda na półce?
rog1234 [ Gold Cobra ]
To że coś jest starsze nie oznacza że musi być od razu wartę kupę kasy i unikatowe (zwłaszcza gdy mówimy o tak - teoretycznie - niewielkim odstępie czasu).
req_ [ Legend ]
Barthez x: bo nie jestem fanem, nie lubie tolkiena ani fantasy. Te ksiazki sa dla mnie warte tyle, ile wczorajszy wiatr.
Barthez x [ vel barth89 ]
A czy 100 zł (89 BCM) to jest taka kupa kasy? ;>
Saul Hudson [ Legend ]
Barthez --> kupiłbym nowe wydanie. Nie oszukujmy się - ładniej wygląda i też ma mapy :)
Na staroć skusiłbym się pod szczególnymi warunkami np. pierwsze wydanie czy coś w ten deseń.
A co do postu [11]
Przykład przesadzony. Nie można porównywać antyków do starych książek które w antykwariacie można kupić za parę złotych.

Regis [ ]
Wiek niewiele znaczy w przypadku książek młodszych niż 50-70 lat. Dla porównania powiem Ci, że sześciotomowy zbiór opowiadań Lovecrafta z końca lat '90 jest wart więcej (tzn. każda z wchodzących w jego skład książek) niż praktycznie dowolna inna jego książka wydana w tym kraju, wliczając w to pozycje z lat '80. Za jedną z tych książek zapłaciłem niemal 300 zł (a już dostałem propozycję jej odsprzedania za ponad 400 ;) ), podczas gdy te starsze chodzą po maksymalnie kilkadziesiąt złotych. Dopiero pozycje mające kilkadziesiąt lat (najlepiej przedwojenne) mają sporą szansę być unikatami.

Deepdelver [ Legend ]
To wydanie mnie więcej za tyle "chodzi" na allegro, ale niestety w wersji z obwolutami w niezłym stanie. Tak czy inaczej nie jest to na pewno makulatura za 20 zł. Powodzenia.
Regis --> ta "jedna" to pewnie "Przypadek Charlesa Dextera Warda"? Chyba najcięższy do zdobycia (swoją drogą fenomen, piąty tom, który został wydany kilka lat po szóstym) i jedyny, którego mi brakuje z tej kanonicznej serii. :) Ale w tym wypadku wartość to efekt niewielkiego nakładu. Tak jak ostatni tom "Czarnej Kompanii", który "chodzi" po 150-200 zł.
Ale np. "Ukochanych zmarłych" niedawno wyhaczyłem za nieduże pieniądze.

Regis [ ]
Deep --> Widzę, że jesteś zorientowany w temacie ;) Tak, dokładnie - polowałem na tę pozycję dwa lata i w końcu się udało, stan idealny ;) Szkoda, że to ostatnia pozycja Lovecrafta wydana w Polsce, jakiej mi brakowało... Fajnie się polowało na te ksiązki, trochę mi tego brakuje ;P Jeszcze zastanawiam się nad zakupieniem Reanimatora w lepszym stanie. Reszta jest w prawie idealnym ;)
A jak już o wyhaczaniu mowa, to najlepsze jest to, że Dagona wygrzebałem w 2004 albo 2005 roku w Empiku (!), bo zawieruszył się gdzieś za innymi pozycjami (w sensie był "za" książkami"). Nie było go już w katalogu nawet, więc kobiecina przy kasie, widząc, że to cieniutka książeczka, opchnęła mi ją za 4 zł ;)

Deepdelver [ Legend ]
Regis --> mi z "około-lovecraftowych" niestety brakuje wspomnianego "Dextera", "Obserwatorów spoza czasu", "Czyhającego w progu" i większości książek Copernicusa (mam tylko "Z otchłani czasu", swoją drogą nabyte w internetowej księgarni, która w momencie zakupu już de facto nie funkcjonowała). Resztę łącznie z ostatnimi wznowieniami Zysku (poza wspomnianym "Czyhającym") i szemranej proweniencji "Elektrycznym Katem" (firmowanego przez mocno podejrzany Wikipol) już poskładałem.
Co do pamiętnej serii "Odmienne stany fantastyki" to przy odrobinie cierpliwości da się upolować cztery pierwsze tomy za 20-30 zł każdy. Ja sam trzymam nieco sfatygowane egzemplarze z dawnych czasów. :)
Barthez x [ vel barth89 ]
Z uwagi na to, że pilnie potrzebuję kasy, obniżyłem cenę jeszcze bardziej :)

Schygneth [ Generaďż˝ ]
Wypożyczałem takie z biblioteki, zacna sprawa dla kolekcjonera i fana Tolkiena. Życzę powodzenie w sprzedaży.
Barthez x [ vel barth89 ]
Mam nadzieję, że znajdą się chętni na kupno książek w tej cenie :)
Barthez x [ vel barth89 ]
up