GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

„Modern Warfare 2” wyciekł...

30.10.2009
20:57
smile
[1]

MastaX [ Cliff Of Moher ]

„Modern Warfare 2” wyciekł...

Reklamy ciag dalszy...

30.10.2009
20:57
[2]

MastaX [ Cliff Of Moher ]

31.10.2009
00:32
[3]

.:Jj:. [ Legend ]

Łoł. Czekam na rozwój zadarzeń. Wiadomość ekscytująca, jak się potwierdzi będzie niezłe halo wokół MW2 (jeszcze większe niż teraz...).
Historia pokazuje że żaden tytuł nie jest bezpieczny.

31.10.2009
00:42
[4]

Storm [ Hardstyler ]

GTA IV na Xboxa udało się tydzień przed premierą pojawić na torrentach, to czemu by MW miało się nie udać? :)

31.10.2009
00:44
smile
[5]

Coy2K [ Veteran ]

owszem - gra jest i działa w pełni, ale wątpie żeby ktokolwiek po akcji z Forza 3 odważył sie grac przed premierą

31.10.2009
00:44
[6]

.:Jj:. [ Legend ]

Swoją drogą wyciekł też Force Unleashed: USE na pcta... geez jutro się pewnie pojawi Dragon Age i HL2: Episode3.
Pracują chłopaki, oj pracują.

31.10.2009
00:50
[7]

Damian1539 [ Legend ]

Na Xboxa 360 mnie nie interesuje, jakby na PC to może tego no ... pooglądałbym gameplaye na youtube. No cóż, zawsze piraci mają gry przed premierą. Wiem że grę kupię od razu jak się pojawi a moim mieście, a jak wycieknie do sieci 2 tygodnie przed premierą to będzie szok.

31.10.2009
01:58
[8]

janek09091 [ Generaďż˝ ]



livestream heh

31.10.2009
02:42
[9]

bone_man [ Omikron Persei 8 ]

Coy2K --> A co się stało? Masowe bany na Live? :P

31.10.2009
03:23
[10]

.:Jj:. [ Legend ]

bone_man=> https://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=48727

31.10.2009
03:29
smile
[11]

janek09091 [ Generaďż˝ ]

Dopiero od wczoraj coś się dzieje :)


31.10.2009
17:48
smile
[12]

mr 45 [ Hero of the Wastelands ]

Przecież Fallout 3 też wyciekł, chyba 2 tygodnie przed premierą, na X360

31.10.2009
17:54
smile
[13]

Aegrus [ Konsul ]

Są chwile kiedy tak zazdroszczę piratom...

31.10.2009
17:56
[14]

AdamekPL1 [ Nie wiem co tu wpisac ]

Mnie bardziej zaciekawił, mój status zamówienia w sklepie na U, który głosi: "Zamówienie jest realizowane (Twoje zamówienie będzie wysłane w dniu dzisiejszym)".

31.10.2009
17:57
smile
[15]

Kreek [ Senator ]

Tak, wyciekł, i przez jednego gnojka z tego forum, który nie umie używać spoilerów znam prawdopodobnie zakończenie gry.

31.10.2009
17:59
[16]

bebzoon™ [ Pretorianin ]

strony pirackie leżą od wczoraj z przeciążenia :-)

31.10.2009
18:01
[17]

Mr_Baggins [ Legend ]

I dobrze, skoro gra jest gotowa, to nie ma żadnego powodu czekać jeszcze 11 dni. Mnie akurat CoD w ogóle nie interesuje, przez ten debilny respawning.

31.10.2009
18:09
smile
[18]

Storm [ Hardstyler ]

Swoją drogą wyciekł też Force Unleashed: USE na pcta... geez jutro się pewnie pojawi Dragon Age i HL2: Episode3.
Pracują chłopaki, oj pracują.


Jasnowidz? Właśnie wszedłem na torrenta, żeby sprawdzić czy to MW2 już rzeczywiście jest, a tam Dragon Age :\ Też na Xboxa.

31.10.2009
18:11
smile
[19]

siurekm [ Szef wszystkich szefów ]

A Jednak! To pokazuje że nawet najbardziej oczekiwania gra roku nie jest bezpieczna. Pewnie za kilka dni pojawi się AC II

31.10.2009
18:11
[20]

Irracjonalny Amisz [ Generaďż˝ ]

No i ? Pełno gier wycieka wiele dni przed premierą :) Założysz osobny wątek dla każdej gry ? :)

31.10.2009
18:14
[21]

tosiek2142 [ Black Dog ]

1. Jak takie gry wyciekają? Ludzie którzy pracowali przy gierce poprostu wrzucili ją na torrenty?

2. Dlaczego ci ludzie co teraz grają na żywo nie dostali bana? Przecież grają na XBOX Live

31.10.2009
18:30
smile
[22]

Qverty™ [ Legend ]



A jednak...to są łby...

31.10.2009
18:36
[23]

menedżer bartezika [ Chor��y ]

Gdyby tylko ta wersja miała napisy...

tosiek2142
przecież nie wszyscy mają konsolę podłączoną do neta

a tak w ogóle Forza wyciekła też prawie 2 tyg. przed premierą

31.10.2009
18:46
smile
[24]

Kreek [ Senator ]

Niech tylko szybko usuną te wszystkie filmiki, bo tak mnie korci żeby sobie pooglądać singla...

31.10.2009
18:47
[25]

_Luke_ [ Death Incarnate ]

Juz wiadomo skad akcja banowania

31.10.2009
18:59
[26]

Pawlo94 [ Illusive Man ]

no to ktoś chyba będzie sobie pluł w brodę

31.10.2009
19:04
[27]

Irracjonalny Amisz [ Generaďż˝ ]

Jaaasneee. Bany sięgają póki co tylko graczy z US and A.

31.10.2009
19:05
[28]

Kreek [ Senator ]

Niestety ciekawość zwyciężyła. Co prawda nie oglądałem całej ostatniej misji, ale już wiem mniej więcej o co chodzi. Ach, jeszcze 9 dni.

31.10.2009
19:10
[29]

ADEK24 [ KOCHAM MARYSIENIECZKE ]

ja tam czekam na wersje na ps3 sciagne z polki sklepowej :D zwlaszcza ze ma bc edcja z cod classic tego przegapic niem ozna a multi to podstawa
choc activistion sam sobie winien po tekstach ze gry za tanie..

31.10.2009
19:18
smile
[30]

Pit17 [ Dolotek ]

Adek---> Jeśli dobrze kojarzę do kolekcja z "Call of Duty classic" to jest razem z noktowizorem i czymś chyba jeszcze. I będzie kosztować w Polsce..800zł. Tak mi się kojarzy.

31.10.2009
19:49
[31]

Langert [ Generaďż˝ ]

No i wyciekły, ale zawsze tak było i będzie.

31.10.2009
19:58
[32]

WolfHunter [ And Justice for All ]

Lego: Rock Band też wyciekło :p

31.10.2009
20:20
[33]

Damian1539 [ Legend ]

No i jeszcze Dragon Age Origins.

31.10.2009
20:49
[34]

PrEd4ToR [ ››LifeWire‹‹ ]

czytam ze panowie którzy robili "kopie zapasowa" schrzanili parę rzeczy wiec i tak nie ma sensu ściągać.

pojawiła się za to druga wersja

31.10.2009
20:52
smile
[35]

janek09091 [ Generaďż˝ ]

obydwie sa spieprzone i nie nadają sie do lajwa, ale singiel w pełni działa.

31.10.2009
21:00
[36]

PrEd4ToR [ ››LifeWire‹‹ ]

nie wiem mnie to nie interesuje, chociaz moj kolega to by nerke oddal za ta gre

31.10.2009
21:19
[37]

.:Jj:. [ Legend ]

Jasnowidz? Właśnie wszedłem na torrenta, żeby sprawdzić czy to MW2 już rzeczywiście jest, a tam Dragon Age :\ Też na Xboxa.

Wiem bo sam wstawiłem torrenty.

Nie no żartuję, kompletnie nie wiedziałem o DA:O. Choć to było oczywiste, to i tak dziwie się że tak szybko.

31.10.2009
21:21
[38]

Materdea [ El-Presidente ]

Fakt, Call of Duty: Modern Warfare 2 i Dragon Age: Początek są już nie tylko na torrentach. Niestety tylko na Xbox'a 360.

spoiler start
Żółty orzełek ;)
spoiler stop

EDIT://// O, i LEGO: Rock Band się znalazł.

31.10.2009
21:31
[39]

bisfhcrew [ Bis ]

a konsole miały być mniej "piracone"
a tak na prawdę wszystko trafia de netu przed premierą

31.10.2009
21:37
[40]

.:Jj:. [ Legend ]

a konsole miały być mniej "piracone"

Zarówno produkcje pctowe i konsolowe są piracone na potęgę, bez różnicy i wyjątków. W to i w to grają ci sami ludzie. Opinie o rzekomo mniejszym piractwie na konsolach są chyba skutkiem krótkowzroczności spowodowanej takimi rzeczami jak niezłamaniem PS3 i mniejszym "halo" w mediach o piractwie konsolowym.
Sprawdź pierwszą lepszą stronę z linkami ed2k, torrentami czy forum warezowe- setki konsolowych produkcji/ Na "stacjonarne" konsole i handheldy. Zarówno stare jak i nowe.

31.10.2009
23:37
[41]

bisfhcrew [ Bis ]

[40]
Mnie już bt.xbox-sky przeraża ;P

31.10.2009
23:41
[42]

WolfHunter [ And Justice for All ]

O mój boże...Band Hero tez wyciekł!
Wstrętne Halloween...
Jeszcze tylko L4D 2 i będzie totalna porażka

31.10.2009
23:43
[43]

Sc00®pY [ Loler ]

''cukierek'' albo psikus :)

31.10.2009
23:47
[44]

bisfhcrew [ Bis ]

Teraz se tak uświadomiłem.

Wprowadzili nowe zabespieczenia na gry (Wave4).
Teraz wychodzi nowa aktualizacja z którą po banie ma być odłączony dysk, że konsola go nie widzi.
Jak wiadomo na źle zabezpieczonej płytce widać że była mieszana, a była mieszana bop jest nowe zabezpieczenie i większość osób chce grać jak najszybciej, to też lecą bany.
Ten MW2 może być czymś w rodzaju wabika po którym polecą bany.

01.11.2009
00:22
smile
[45]

Molzey [ Generaďż˝ ]

Nom, masowo będą banować płatników usługi Live..... Ktoś musi w końcu za to multi na konsolach płacić.

01.11.2009
00:48
smile
[46]

Coy2K [ Veteran ]

bisfhcrew tez mysle ze Infinity Ward celowo ułatwiło robotę piratom, wszak idzie to na szczytny cel

01.11.2009
00:58
[47]

_MaZZeo [ Legend ]

W to i w to grają ci sami ludzie. Opinie o rzekomo mniejszym piractwie na konsolach są chyba skutkiem krótkowzroczności spowodowanej takimi rzeczami jak niezłamaniem PS3 i mniejszym "halo" w mediach o piractwie konsolowym.

ojajebie, jaka bzdura, kolejna w twoim wykonaniu. Śmierdzi ignorancją strasznie.

Jakie to ma znaczenie czy gra wersja na X'a czy PC jest szybciej spiracona? Co z tego jak z piratem na konsole jest dużo więcej roboty? Już nie wspominam o tym jak bardzo "skomplikowana" jest procedura zagrania na PC w takiego pirata, a jak wygląda to na X360.

01.11.2009
01:09
[48]

_MaZZeo [ Legend ]



WTF ze tak spytam, przeciez zeby miec calaka to trzeba by odpalić XBL (są achievementy za spec-ops), wieć jakim cudem... nie kumam, chyba dlatego ze nie siedzę w temacie pirackim.

01.11.2009
01:11
[49]

Coy2K [ Veteran ]

zapominasz że prasa dostała egzemplarze przed premierą żeby je zrecenzować chociażby

01.11.2009
01:15
[50]

peterkarel [ DX ARMY ]

ciekawe kiedy wycieknie Duke Nukem Forever :)

01.11.2009
01:17
[51]

Damian1539 [ Legend ]

ciekawe kiedy wycieknie Duke Nukem Forever :)

Jak Cod którego robią tak krótko wycieka 2 tygodnie przed premierą, to pewnie DNF będzie około 3 lata przed premierą, stawiam rok 2020.

01.11.2009
01:19
[52]

janek09091 [ Generaďż˝ ]

Wiekszość to pewnie producenci/ pracownicy z branży/ recenzenci (btw. w forzie wykrecali czasy już na początku września )

Reszta to + ci którzy użyli profil tool'a (to taki mały programik na pc, otwierasz profil i odblokowujesz osiągnięcia, w przypadku tych online only możesz dodać datę, tak aby archievement był dla serwerów xbl widoczny jako zdobyty w legalny sposób)

01.11.2009
01:44
[53]

tosiek2142 [ Black Dog ]

Guitar Hero Van Helen jest od paru tygodni na torrentach a premiera ma byc w grudniu :D

01.11.2009
01:49
smile
[54]

janek09091 [ Generaďż˝ ]

ale activision rozdaje za friko gre dla tych którzy kupili gh5.

01.11.2009
02:20
smile
[55]

Pan P. [ 022 ]

tosiek2142 --> Zapomniałeś tylko, że na premierę Van Halen czeka tylko trzech pozostałych przy życiu fanów Van Halen, a reszta świata ma tę grę szczerze w dupie. Podejrzewam, że i tak mają już swoją kopię z pre-orderu GH5. :-)

01.11.2009
02:47
[56]

.:Jj:. [ Legend ]

Jakie to ma znaczenie czy gra wersja na X'a czy PC jest szybciej spiracona? Co z tego jak z piratem na konsole jest dużo więcej roboty? Już nie wspominam o tym jak bardzo "skomplikowana" jest procedura zagrania na PC w takiego pirata, a jak wygląda to na X360.


Po pierwsze- o czym ty w ogóle gadasz?
Powiedziałem że piractwo gier komputerowych jak i konsolowych jest równie duże, a ty mi wmawiasz że chodziło mi o co gdzie szybciej. Nie obchodzi mnie gdzie szybciej, gdzie trudniej. Mówiłem o tym że konsolowcy równie dużo piracą.

Naprawdę jesteś aż tak znudzony że czepiasz się byle czego?
Naprawdę coś z toba nie tak.

01.11.2009
03:40
[57]

tosiek2142 [ Black Dog ]

Powiedziałem że piractwo gier komputerowych jak i konsolowych jest równie duże

Na pewno nie jest "równie" duże.... PC ma więcej piractwa

01.11.2009
09:44
[58]

PrEd4ToR [ ››LifeWire‹‹ ]

czy macie jakies dane aby to potwierdzic ?
bedziecie sie licytowac teraz?

01.11.2009
09:59
[59]

_MaZZeo [ Legend ]

No właśnie o to chodzi, że na podstawie tego, że coraz częściej wersje gier na X360 pojawiają się szybciej na torrentach sugerujesz, że piractwo i na PC i na X360 jest równie duże, co jest bzdurą przecież.

I to jeszcze piszesz o tym w temacie o nowym CoD, który zapewne sprzeda się na X360 tylko z 5-7 wielokrotnością tego co na PC, tak jak poprzednie czesci.

01.11.2009
10:23
[60]

|LoW|Snajper [ Senator ]

Jak to sie dzieje ze gry przed premiera wyciekaja na torrenty ?

01.11.2009
10:43
[61]

igloopol [ Konsul ]

bardzo prosto wystarczy jeden pracownik tłoczni

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.