GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Płyta główna - problem, PILNE

30.10.2009
17:58
smile
[1]

Mierosisko [ Pretorianin ]

Płyta główna - problem, PILNE

ciekawa historia:
kiedy po długich wakacjach wróciłem do domu (mniej więcej 2 miechy) usiadłem przed kompem i okazało się że nie działa tak jak powinien (młodsze rodzeństwo, mama i wujek, różnie używali tego sprzętu) no to pierwsze co mi przyszło na myśl to format (jak pomyślał tak zrobił) przy instalowaniu driverow okazało się że te od płyty głównej się nie zgadzają :/ pomyślałem że jak zainstaluje kartę sieciową to się połącze z netem i pobiore sterownik, o ku***rza twarz gdzie jest karta sieciowa, co się okazało w serwisie podczas wymiany płyty głównej (którą zasikał kot mojej siostry) "wypadła" z komputera bezpowrotnie, wujek myślał że będe zły na kot i siostre i wszystkich i bede krzyczał i wyrzuce kota z domu, i "usunął" usterkę po kryjomu, jak się okazało koty nawet jak sie je wyrzuci to wracają :/ ;p, naresazcie po 1,5 m-ca udało mi się połączyć z internetem (god bless neostrada) bo jak sie okazało żeby się połączyć z liveboxem trzeba mieć chociaż zintegrowaną karte sieciową (wtedy nie miałem miałem osobną, teraz mam zintegrowaną) ale żeby działała trzeba mieć sterownik a przez USB i tak się nie połączysz bo TP dała to jako dodatkowe wejście bo "wtedy jest bardziej bajerancko", pozostało mi wi-fi, kiedy wreszcie znalazłem zakurzony adapter połączyłem się z internetem, sprawdziłem poczte aktualizowałem te wszystkie pierdoły, i w momencie kiedy chciałem odpalić muzyke ogarnąłem że kuźwa tego nie zrobie bo nie mam stertowników do płyty głównej!!! a nawet nie wiem co to jest za płyta główna!?!? więc nasuwa mi się pytanie jak to sprawdzić nie wybebeszając kompa a jeżeli już będę zmuszony to zrobić w którym miejscu tego szukać

HISTORIA OPARTA NA FAKTACH AUTENTYCZNYCH

30.10.2009
18:07
smile
[2]

sebu9 [ O_o ]

A są jeszcze fakty "nieautentyczne" ?

30.10.2009
19:46
smile
[3]

Mierosisko [ Pretorianin ]

...dzięki za pomoc, szkoda że umiesz przeczytać tylko to co wielkimi literami...

30.10.2009
19:58
smile
[4]

DEXiu [ Senator ]

Może to dlatego, że tych wielkich liter używasz wyłącznie do napisania jakiegoś bezsensownego dopisku, zamiast - jak pani od polskiego przykazała - na początku każdego zdania! Chłopie! Jak można tekst na 10 długich linii napisać w trzech zdaniach (i to jeszcze rozdzielonych jakimiś emotkami)?! Przerób ten bełkot na język polski, a zamiast tysiąca nic niewnoszących emotów zacznij używać znaków interpunkcyjnych! Dla przypomnienia: są to kropka (.) przecinek (,) oraz w ostateczności średnik (;). I nie same przecinki, bo to też niczego nie wnosi! Brak przynajmniej jednej kropki w linii oznacza, że należy ten tekst przerobić!

Sorry za trochę emocjonalne podejście do sprawy, ale miałem stresujący dzień, a pisanie bełkotliwym potokiem słów zaczyna mnie irytować znacznie bardziej niż błędy ortograficzne.

30.10.2009
20:02
[5]

ma_ko [ Fanboy Sony ]

zainstaluj np Everest Home Edition i tam bedzie nazwa plyty glownej...

30.10.2009
20:20
smile
[6]

Mierosisko [ Pretorianin ]

DEXiu, skoro jesteś zirytowany powinieneś zrozumieć tą historię, i powinieneś wiedzieć że emotek używa się po to aby wyrazić swoje emocje oprócz gołego tekstu, jest to ogólnie przyjęte przez społeczność internetową, a ten wątek jest po to żeby udzielić rady a nie zjechać kogoś za to jak się wypowiada.
ma_ko dzięki za pomoc pozdrawiam
temat uważam za zamknięty

© 2000-2022 GRY-OnLine S.A.