
Rebel Mr Spanky [ Generaďż˝ ]
NAPRAWDE ZAPRASZAM - śmiech do łez !
POLSKI MONTY PAYTON, LEŻE I KWICZE

xion [ Żołądkowa Gorzka ]
Genialne ;D ale wlasnie na tym forum to juz widzialem.
Nadal smieszy ;D

hctkko. [ The Prodigy ]
PAYTON

Pit17 [ Dolotek ]
Początek już Mi się podoba..tylko cholera net wolny i ni ch** szybciej iść. Poczekam, bo wygląda fajnie.

Chudy The Barbarian [ Legend ]
Śmieszne, ale spodziewałem się trochę śmieszniejszego :P
Herr Pietrus [ Gnusny Leniwiec ]
Hmmm... Tego nie znałem...
Ile ja straciłem rodząc się te parę lat za późno... :-D
mikAS :) [ Senator ]
Jakoś na mnie ten rodzaj humoru nie dizała

Janczes [ You'll never walk alone ]
ja wiem czy to takie smieszne jakos bardzo jest...
legrooch [ MPO Squad Member ]
Kurde, kiedyś to było co oglądać w telewizji....
Aż się łezka kręci na wspomnienia :)

ambu_ [ Konsul ]
Najlepiej grzyby hodowali w domu na scianie polnocnej:

Regis [ ]
Moi ulubieńcy sprzed lat - K.O.C oglądałem każdy!
Można powiedzieć, że mają solidny wkład w moje poczucie humoru ;P

Sznapi [ Senator ]
Klasyka. Były i słabe momenty, ale większość wymiatała.
Powyżej jeden z moich ulubionych :)
kociamber [ Music Is Math ]
"Za chwile dalszy coąg programu" tak to sie zwało, lubilem to bardzo, zwlaszcza Wojciecha Manna.
taki_jeden [ Legionista ]
ale suchar ten film

ProTyp [ For the Horde! ]
Mało śmieszne moim zdaniem ;p
taki_jeden [ Legionista ]
dostales tego linka od woznego w szkole ?

wydolny_pławikonik [ Konsul ]
OMG :D :D

Cougar/ALV'Y [ 3DFX is still alive ]
Nie no..super !!!!
Dziękuję autorowi za łzy radości :D
N0wak [ Generaďż˝ ]
A teraz w kolko te zenujace kabarety...