GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

NAPRAWDE ZAPRASZAM - śmiech do łez !

29.10.2009
22:31
smile
[1]

Rebel Mr Spanky [ Generaďż˝ ]

NAPRAWDE ZAPRASZAM - śmiech do łez !


POLSKI MONTY PAYTON, LEŻE I KWICZE

29.10.2009
22:34
smile
[2]

xion [ Żołądkowa Gorzka ]

Genialne ;D ale wlasnie na tym forum to juz widzialem.
Nadal smieszy ;D

29.10.2009
22:38
smile
[3]

hctkko. [ The Prodigy ]

PAYTON

29.10.2009
22:41
smile
[4]

Pit17 [ Dolotek ]

Początek już Mi się podoba..tylko cholera net wolny i ni ch** szybciej iść. Poczekam, bo wygląda fajnie.

29.10.2009
22:50
smile
[5]

Chudy The Barbarian [ Legend ]

Śmieszne, ale spodziewałem się trochę śmieszniejszego :P

29.10.2009
23:00
[6]

Herr Pietrus [ Gnusny Leniwiec ]

Hmmm... Tego nie znałem...
Ile ja straciłem rodząc się te parę lat za późno... :-D

29.10.2009
23:02
[7]

mikAS :) [ Senator ]

Jakoś na mnie ten rodzaj humoru nie dizała

29.10.2009
23:13
smile
[8]

Janczes [ You'll never walk alone ]

ja wiem czy to takie smieszne jakos bardzo jest...

29.10.2009
23:21
[9]

legrooch [ MPO Squad Member ]

Kurde, kiedyś to było co oglądać w telewizji....
Aż się łezka kręci na wspomnienia :)

29.10.2009
23:28
smile
[10]

ambu_ [ Konsul ]

Najlepiej grzyby hodowali w domu na scianie polnocnej:

29.10.2009
23:32
smile
[11]

Regis [ ]

Moi ulubieńcy sprzed lat - K.O.C oglądałem każdy!
Można powiedzieć, że mają solidny wkład w moje poczucie humoru ;P

29.10.2009
23:33
smile
[12]

Sznapi [ Senator ]

Klasyka. Były i słabe momenty, ale większość wymiatała.



Powyżej jeden z moich ulubionych :)

29.10.2009
23:34
[13]

kociamber [ Music Is Math ]

"Za chwile dalszy coąg programu" tak to sie zwało, lubilem to bardzo, zwlaszcza Wojciecha Manna.

02.11.2009
13:18
[14]

taki_jeden [ Legionista ]

ale suchar ten film

02.11.2009
13:24
smile
[15]

ProTyp [ For the Horde! ]

Mało śmieszne moim zdaniem ;p

04.11.2009
12:36
[16]

taki_jeden [ Legionista ]

dostales tego linka od woznego w szkole ?

04.11.2009
13:45
smile
[17]

wydolny_pławikonik [ Konsul ]

OMG :D :D

04.11.2009
15:40
smile
[18]

Cougar/ALV'Y [ 3DFX is still alive ]

Nie no..super !!!!
Dziękuję autorowi za łzy radości :D

04.11.2009
15:50
[19]

N0wak [ Generaďż˝ ]

A teraz w kolko te zenujace kabarety...

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.