Gumba87 [ Junior ]
Zapraszam Do Ligi na ps3 FIFA 2010
ZAPRASZAM WSZYSTKICH DOBRYCH GRACZY DO POWASTALEJ LIGI PRZEZEMNIE!! GWARANTUJE WYSOKI POZIOM!! NAZWA LIGI UEFA ChempionsLauge
SERDECZNIE ZAPRASZAM!!!!
Gumba87 [ Junior ]
ZAPRASZAM WSZYSTKICH DOBRYCH GRACZY DO POWASTALEJ LIGI PRZEZEMNIE!! GWARANTUJE WYSOKI POZIOM!! NAZWA LIGI UEFA ChempionsLauge
SERDECZNIE ZAPRASZAM!!!!
Bettor2 [ Junior ]
Chcę do niej przystąpić