GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Juiced 2

27.10.2009
07:22
[1]

Grand Theft Auto 4 [ Centurion ]

Juiced 2

Siema.

Chaciałem się spytać czy Juiced 2 pójdzie mi na :Amd Atchlon X2 2.71 GHz,2 gb ram, Microsoft Windows XP Professional SP2,karta graficzna GeForce 6100.

Pomocy

02.11.2009
16:55
[2]

Grand Theft Auto 4 [ Centurion ]

nikt nie pomoże

02.11.2009
17:03
[3]

raziel88ck [ Legend ]

Mozesz spokojnie sobie odpuscic ta gre, chyba, ze lubisz sado maso.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.