GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

[ link ] .com - darmowe nagrody!

26.10.2009
23:22
smile
[1]

galdonz [ Junior ]

[ link ] .com - darmowe nagrody!

Witam, dzięki lock.erz .com jesteśmy w stanie za darmo otrzymać różne nagrody. Wyjaśnie co to jest i jak to działa:

1. Co to jest lock.erz?: lock.erz jest zapraszającą ludzi stroną w celu połączenia użytkowników za pośrednictwem handlu, treści i społeczności. Obejrzyj wyborowe filmy
, odkryj nową muzykę, gry, połącz się ze znajomymi, i bądź za to wynagrodzony. Im więcej często wpadasz, tym więcej masz szans zarobić punkty (lub “Pointz”), walute tutejszą. Lock.erz został założony w marcu 2009 roku.

2. Jakiego rodzaju produkty można nabyć w lock.erz ?: Użytkownicy będą mogli zakupić szeroką gamę produktów z ubrań, akcesoria, elektronikę, gry, sprzęt sportowy i inne produkty z setek znanych marek. Członkowie będą również mogli kupować rzeczy związane z muzyką, filmem, sztuką i naklejki.

3. Czy Lock.erz jest oszustwem?: Lock.erz jest prawdziwą firmą. Jest finansowany przez Liberty Media, jedną z największych firm medialnych w USA. Szefem Executive Officer Loc.kerz jest Kathy Savitt, były zarządca w Amazon.com i American Eagle Outfitters.

Co i jak:
1. Zbierasz punkty
- po zarejestrowaniu się grasz w mini gierkę, której możesz zdobyć dużo punktów (mi się udało 30)
- logując się codziennie dostajesz 2 punkty
- odpowiadając codziennie na pytanie również za 2 punkty (liczą się tylko pytania z danego dnia)
- zapraszając nowych użytkowników - tak samo 2 ptk

2. Wymieniasz punkty
Nagrody zaczynają się od 5 punktów, jakieś sensowniejsze czyli gry, pendrive'y za 25-40, niżej zamieszczę katalog. Jak nietrudno policzyć szybko można uzbierać na jakaś fajną nagrodę.

Gdy zaprosisz 20 osób przez rok twoje punkty naliczają się podwójnie. Należy pamiętać, że "Pointz are only valid until the end of the current calendar year and do not roll over into the following year unless specifically agreed upon by lock.erz " czyli, że punkty są ważne tylko do końca roku kolendarzowego i bez zgody na przeniesienie na następny rok po prostu przepadają.
erz.jpg - tutaj mamy pokazane dostępne nagrody :)

Na początku myślałem, że to tylko kolejna strona która oszukuje ale tak nie jest :)

Jeśli ktoś chce zaproszenie prosze wysyłać maile na nr GG: 4023229

Dziękuje i życzę udanego zbierania i wymieniania punktów ;]

© 2000-2021 GRY-OnLine S.A.