GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Nokia 5130 - anglia

26.10.2009
16:26
[1]

Garret Rendellson [ Krwawy Hegemon ]

Nokia 5130 - anglia

Witam, kupiłem w Anglii ten telefon. Na pudełku napisane jest, że zawiera kartę pamięci 1gb. Jedak tak naprawdę ma ona jedynie 256 mb pamięci. Da się coś z tym zrobić?

05.11.2009
16:27
[2]

skid [ ]

wymienic na 1gb, wtedy bedzie zgadzac sie z napisem na pudelku :)

05.11.2009
16:44
[3]

Narmo [ nikt ]

Używany?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.