GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

GTA IV - Windows 7 [wiesza się]

23.10.2009
22:23
[1]

KwakwaK [ Centurion ]

GTA IV - Windows 7 [wiesza się]

Witam

Czy jest jakiś sposób na to, aby nie wieszało się GTA IV na Windows 7? Bo mi się wiesza na minimalnych, a jak miałem Vistę to chodziło płynnie na średnich, więc nie rozumiem o co chodzi. Mógłby ktoś coś podpowiedzieć?

23.10.2009
22:23
[2]

SilentFisher [ Generaďż˝ ]

A może byś podał configa?

23.10.2009
22:34
[3]

KwakwaK [ Centurion ]

Mam ustawione na 1024x768 85Hz i wszystko na Low. A zgodność mam ustawioną na Windows XP(Service Pack 3).

23.10.2009
22:37
smile
[4]

SilentFisher [ Generaďż˝ ]

Config to nie ustawienia grafiki, lecz twój procesor, ram, karta itd...

23.10.2009
22:45
[5]

KwakwaK [ Centurion ]

Acha, sorki :)

A więc:

- procesor - AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core Processor 5200+ (2CPUs), 2.6GHz
- pamięć RAM - 4096MB RAM
- karta graficzna - NVIDIA GeForce 9600 GT (Przybliżona całkowita ilość pamięci - 2542 MB)

23.10.2009
22:54
[6]

KwakwaK [ Centurion ]

SilentFisher, i co o tym myślisz?

23.10.2009
23:02
[7]

novi.. [ Senator ]

Zwiększ ustawienia grafiki.

Ściągnij jeszcze ten plik: (u mnie, po wgraniu mam mniej FPSów, ale gra działa płynniej, dla pewności zrób sobie kopię własnego pliku).

Mamy podobny sprzęt, różnica jest tylko w Ramie (procka podkręciłem akurat do 2,6). Gram na 1280x1024, cienie wyłączone, reszta ustawiona na 'Wysoka', zasięg widzenia: 35, ilość detali: 35.

23.10.2009
23:21
[8]

Danger [ Generaďż˝ ]

Ja po przesiadce z XP na Win 7 nie zauważyłem żadnej różnicy w wydajności GTA 4, a problemów z grą nie maiłem. Tak więc wydaje mi się że to raczej coś innego niż system zainstaluj najnowszy patch i sterowniki do grafiki. O ile mi wiadomo to GTA jest bardzo wymagające jeśli chodzi o procesor, a athlon 64 do demów wydajności już nie należy i tu może leżeć przyczyna.

24.10.2009
01:43
[9]

KwakwaK [ Centurion ]

novi.., wielkie dzięki :)

24.10.2009
01:59
[10]

remekra [ Horonrzy ]

A zgodność mam ustawioną na Windows XP(Service Pack 3).

Po co?

24.10.2009
10:53
[11]

KwakwaK [ Centurion ]

@up

Nie wiem, taka była ustawiona po zainstalowaniu GTA.

24.10.2009
10:55
[12]

SilentFisher [ Generaďż˝ ]

No i jak teraz działa po poradzie noviego?

03.04.2010
12:17
smile
[13]

polo1318 [ Junior ]

Właśnie ściągnąłem sobie GTA 4 z osiołka i nie da się jej zainstalować na moim Windows 7 , bo wyskakuje mi error- coś ze zgodnością systemu itp.

Czy jeśli nie będzie się dało zainstalować GTA na moim kompie , to czy w takim razie warto kupić oryginalne w sklepie, i czy będzie działało?



Pomóżcie!!!

03.04.2010
12:25
[14]

Yoolek [ Pretorianin ]

Oryginalne będzie działało jak masz wystarczająco dobry sprzęt.

03.04.2010
18:10
[15]

preDratronIX [ Generau ]

Kup, nawet jak nie będzie działać to możesz oddać do sklepu i prosić o zwrot kasy. Tylko nie wyrzucaj paragonu za wcześnie.

01.05.2010
12:38
smile
[16]

GIERKUŚ [ Chor��y ]

Ja właśnie zamierzam kupić GTA IV i nie wiem czy mi pójdzie...
A co do flaków kompa:
-Procesor AMD Phenom II X4 945
-3.00 GHz
-4,00 GB RAM
-Karta Graficzna 1024 Mb.(jakiś GAINWARD GTS 250, nie znam się na tym...)
no i Windows 7 Ultimate (64-bitowy)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.