GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Ostra napierdzielanka....

23.10.2009
17:26
[1]

dVk. [ me gusta ]

Ostra napierdzielanka....

poszukuje takiej gry ale zeby byla z oczu bohatera. THX

23.10.2009
17:27
[2]

tosiek2142 [ Black Dog ]

Left 4 Dead
Fear

23.10.2009
17:41
[3]

Gr0mek666 [ Zdzichu Banan ]

Painkiller wszystkie części :>

23.10.2009
17:46
smile
[4]

faner [ Druid Ewenement ]

Serius Sam

23.10.2009
17:47
[5]

mikAS :) [ Senator ]

może timeshift ( ni i te wymienione )

23.10.2009
17:50
smile
[6]

Mały eS [ Death from Above! ]

Clive Barker's Jericho

23.10.2009
21:43
[7]

3dD1e [ Zuo market ]

DOOM 3

23.10.2009
21:45
smile
[8]

Chudy The Barbarian [ Legend ]

Serious Sam

23.10.2009
22:16
[9]

Bibkowicz [ whore ]

Painkiller Overdose. Bez gadania.

23.10.2009
22:17
[10]

Behemoth [ Rrrooaarrr ]

E tam, z oczu bohatera. Sprawdź Fighting Force i będziesz miał napierdzielankę :)).

23.10.2009
22:18
[11]

MasheronRychu [ Konsul ]

po pewnym czasie strasznie sie nudzi Behemoth ;P

24.10.2009
11:39
[12]

preDratronIX [ Generau ]

Soldiers of Fortune chyba najnowsza część tam było gore że cholera.

24.10.2009
11:54
[13]

Lukas172_Nomad_ [ Still Alive ]

call of duty (wszystkie części) + F.E.A.R.

24.10.2009
11:59
[14]

=D=2 [ Legend ]

Serious Sam

26.10.2009
15:06
smile
[15]

Weasel (Łasica) [ Awangardowy_Kaloryfer ]

CHCESZ NAPIERDALANKI !!!!!! 18+ Call OF Duty 5. ZEszczasz sie w noce hehe!!

26.10.2009
19:22
[16]

3dD1e [ Zuo market ]

z cod 5 to szczególnie noc nieumarłych. Od 10 lvl zaczyna się ostra jatka

26.10.2009
19:23
smile
[17]

JaSiEk1996 [ Too Tough To Die ]

Left 4 Dead.

26.10.2009
19:27
[18]

cred10 [ Pretorianin ]

Left 4 Dead to tu chyba najodpowiedniejszy tytuł.

26.10.2009
19:31
[19]

=D=2 [ Legend ]

Duke Nukem 3D

26.10.2009
19:33
[20]

dVk. [ me gusta ]

a CoD 6 bedzie taki?

26.10.2009
19:33
smile
[21]

Janczes [ You'll never walk alone ]

Z tych co nie wymieniono to jeszcze Will Rock, Area 51, Contract Jack, Devastation, Gore, Red Faction 2, Oba Battlefronty, Suffering, Uber SOldier 1,2 You are empty

26.10.2009
19:38
smile
[22]

BPM [ Konsul ]

Left 4 Dead, za niedlugo Left 4 dead 2 :P, serious sam 1 i 2 z kumplem przez neta/lan :P, feary, painkillery

05.11.2009
00:00
[23]

Blackthorn [ Generaďż˝ ]

Jak ktos lubi stare fpsy to Blood 1 i 2, z nowszych postal 2, painkiller i Serious Sam oraz Left 4 Dead

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.