GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Tania ale dobra kierownica

21.10.2009
15:01
smile
[1]

gelo_9-4 [ Legionista ]

Tania ale dobra kierownica

Witam!!! Szukam kierownicy która byłaby tania ale dobra.Z góry dzięki za pomoc.

21.10.2009
15:16
[2]

jasonxxx [ Szeryf ]

Nie istnieje produkt, który jest i tani i dobry.
Zależy też co jest dla ciebie tanie, to względne pojęcie.

Dobra kierownica, która nie obciąży zbytnio kieszeni to minimum Formula Force EX ==>

Polecam też korzystanie z wyszukiwarki forum, wystarczy wpisać magiczne słowo "kierownica" - sporo było już takich wątków.


Tania ale dobra kierownica - jasonxxx
21.10.2009
15:19
smile
[3]

Simen_01 [ Generaďż˝ ]

Może Apollo RW-3001 Daytona? Tania i całkiem dobra- dostałem ją w Makro za 160PLN

21.10.2009
22:29
smile
[4]

misiek100000 [ Chor��y ]

Logitech

21.10.2009
22:30
[5]

Glob3r [ Tots units fem força ]

[2] -> Nic tańszego i w miarę dobrego nie znajdziesz. Nic.

21.10.2009
23:35
[6]

CeZaR [ Pretorianin ]

Tania ale dobra , hmm niech pomyśle ;>
Driving Force Pro.

Sam miałem dobrą i tanią i się przejechałem Saitek R100

21.10.2009
23:41
[7]

Ambitny Łoś [ Wielki Przedwieczny ]

No rzeczywiście minimum to FF EX. Sam ją mam :) Ale jaka kwota to dla ciebie tania?

22.10.2009
02:12
[8]

Weakando [ Legend ]

Saitek R100 hehehe, też ją miałem. Była zajebista, gdy miałem 12 lat, jak ją odkurzyłem po kilku latach to sie za głowę złapałem.

22.10.2009
02:45
[9]

wydolny_pławikonik [ Konsul ]

22.10.2009
02:51
[10]

.:Jj:. [ Legend ]

wydolny_pławikonik=> jesteś niezwykle dowcipny.

03.12.2009
14:03
smile
[11]

gelo_9-4 [ Legionista ]

dzieki za pomoc, kupilem Logitecha Formula Force Ex. Rzeczywiscie oplacalo sie ja kupic bo jest niezla a zreszta to LOGITECH :)

03.12.2009
14:14
[12]

mautrix [ Foo Fighter ]

"tania i dobra" - jedno wyklucza drugie, chociaż to zależy od tego co pojmujesz po pojęciem "tania" a co pod pojęciem "droga".

03.12.2009
14:18
[13]

gelo_9-4 [ Legionista ]

"tania" ze do 200 zl a "dobra" ze z FORCE FEEDBACKiem

03.12.2009
14:19
smile
[14]

gelo_9-4 [ Legionista ]

ale formula force kupilem a ona troche drozsza.ale sie oplacalo ;p

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.