
gelo_9-4 [ Legionista ]
Tania ale dobra kierownica
Witam!!! Szukam kierownicy która byłaby tania ale dobra.Z góry dzięki za pomoc.
jasonxxx [ Szeryf ]
Nie istnieje produkt, który jest i tani i dobry.
Zależy też co jest dla ciebie tanie, to względne pojęcie.
Dobra kierownica, która nie obciąży zbytnio kieszeni to minimum Formula Force EX ==>
Polecam też korzystanie z wyszukiwarki forum, wystarczy wpisać magiczne słowo "kierownica" - sporo było już takich wątków.

Simen_01 [ Generaďż˝ ]
Może Apollo RW-3001 Daytona? Tania i całkiem dobra- dostałem ją w Makro za 160PLN

misiek100000 [ Chor��y ]
Logitech
Glob3r [ Tots units fem força ]
[2] -> Nic tańszego i w miarę dobrego nie znajdziesz. Nic.
CeZaR [ Pretorianin ]
Tania ale dobra , hmm niech pomyśle ;>
Driving Force Pro.
Sam miałem dobrą i tanią i się przejechałem Saitek R100
Ambitny Łoś [ Wielki Przedwieczny ]
No rzeczywiście minimum to FF EX. Sam ją mam :) Ale jaka kwota to dla ciebie tania?
Weakando [ Legend ]
Saitek R100 hehehe, też ją miałem. Była zajebista, gdy miałem 12 lat, jak ją odkurzyłem po kilku latach to sie za głowę złapałem.
wydolny_pławikonik [ Konsul ]
.:Jj:. [ Legend ]
wydolny_pławikonik=> jesteś niezwykle dowcipny.

gelo_9-4 [ Legionista ]
dzieki za pomoc, kupilem Logitecha Formula Force Ex. Rzeczywiscie oplacalo sie ja kupic bo jest niezla a zreszta to LOGITECH :)
mautrix [ Foo Fighter ]
"tania i dobra" - jedno wyklucza drugie, chociaż to zależy od tego co pojmujesz po pojęciem "tania" a co pod pojęciem "droga".
gelo_9-4 [ Legionista ]
"tania" ze do 200 zl a "dobra" ze z FORCE FEEDBACKiem

gelo_9-4 [ Legionista ]
ale formula force kupilem a ona troche drozsza.ale sie oplacalo ;p