GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

battlefield 1942 forgotten hope secret weapon

20.10.2009
20:06
[1]

FHSW [ Junior ]

battlefield 1942 forgotten hope secret weapon

BATTLEFIELD 1942 FORGOTTEN HOPE SECRET WEAPONPobierz:
O modzie:

Forgotten Hope Secret Weapon jest modyfikacją gry Battlefield 1942, która skupia się na bardziej realistycznej, jak i wciągającej rozgrywce na wielu specjalnie do tego zaprojektowanych mapach.

Gracz ma do swojej dyspozycji ponad 650 bardzo różnorodnych pojazdów i broni (więcej niż jakikolwiek FPS poświęcony II wojnie światowej), począwszy od ciężkich radzieckich czołgów IS-2, po lilipucie japońskie czołgi Ha-Go, od zwrotnych amerykańskich mysliwców P-47 Thunderbolt, po rachityczne brytyjskie wodnopłatowce Fairey Swordfish, poprzez brytyjski lotniskowiec Ark Royal, czy potężny nimiecki pancernik Tirpitz, a na broniach jak niemiecka pancerzownica Pancerfaust czy rosyjski pistolet maszynowy PPSH skończywszy.

Nowym elementem gry jest między innymi zestaw pilota, który jako jedyny zawiera spadochron, a jest do znalezienia niemal przy każdym pasie startowym. W grze znajduja sie również zestawy zawierające przenośne stanowiska ciężkich karabinów maszynowych, które mogą być rozłożone w dowolnym miejscu na mapie, tworząc w ten sposób sieć umocnień. Pojedynki czołgowe zostały również poprawione poprzez zakodowanie odpowiednich wartości pancerza każdego czołgu, które określają czy dany pocisk jest w stanie go przebić czy nie - w ten sposób walka przybiera nowy wymiar, zmuszając gracza do atakowania od flanki w celu trafienia w cieńszy pancerz na tyle. W grze znajdują się również ruchome działa przeciwpancerne i przeciwlotnicze, które mogą zostać ustawione w zasadzce i zaskoczyć w ten sposób przeciwnika.

Również system klas piechoty został zmieniony na bardziej realistyczny oraz odpowiadający ich taktycznemu zastosowaniu - większość map daje teraz możliwość gry jako Szturmowiec (żołnierz wyposażony w pistolet maszynowy), jako Piechur (strzelec, który ma możliwość używania specjalnych granatów nasadkowych), jako żołnierz wsparcia (uzbrojony w lekki karabin maszynowy), jako niczczyciel czołgów (używający broni przeciwczołgowych, takich jak np bazooka) oraz jako oficer(który może namierzać cele dla artylerii). Karabiny snajperskie mogą być znalezione tylko w niektórych miejscach, i tylko na niektórych mapach. W grze znajduje się również ekwipunek spadochroniarza, ale tylko na mapach, na który jest on potrzebny (takich jak np. Inwazja na Kretę).

Wszystkie te aspekty są wprowadzone z dbałościa o prawdę historyczną, więc na pewno nie znajdziesz Tygrysa Królewskiego na polu bitwy, która odbyła się w 1940 roku. Jak już mówimy o mapach, to warto przypomnieć, że w Forgotten Hope Secret Weapon znalazło się wiele zupełnie nowych pól bitew (więcej niż w samej grze BF1942) oraz zmodyfikowane najpopularniejsze mapy z orginalnej gry. W grze możesz zagrać także po stronie nowej armii, niedostepną w normalnej wersji BF1942, a mianowicie po stronie Polaków. Wojska Francuskie i Włoskie też mają zostać wkrótce wprowadzone do gry. Zaś w przyszłości możesz oczekiwać takich dodatków jak miotacze ognia czy kilkudziałowe baterie artylerii.

Jeżeli lubisz walki o każdy dom w Stalingradzie, pojedynki czołgowe na piaskach Tunezyjskich pustynii, czy walki powietrzne nad południowa Anglią - Forgotten Hope Secret Weapon ma ci wiele do zaoferowania.

Wymaga:
Battlefield 1942 ( Gra )
Patch 1.6Patch 1.6bForgotten Hope part1Forgotten Hope part2Forgotten Hope part3
FORGOTTEN HOPE SECRET WEAPON :battlefield 1942 forgotten hope secret weapon - FHSW
20.10.2009
20:34
smile
[2]

LAJTUS [ Tank Buster ]

Masz BF 2?

© 2000-2021 GRY-OnLine S.A.