GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

DIALOG - internet. Proszę o pomoc.

19.10.2009
20:51
smile
[1]

TheMan [ Pretorianin ]

DIALOG - internet. Proszę o pomoc.

Witam, konczy mi sie umowa z neostrady, przeglądam oferty i jest dość dobra oferta dialogu, chcial bym sie dowiedzieć jakie są wasze opinie na temat tego internetu? chcial bym nazot neostrade bo poprawila sie i to o duzo, ale niestety jest droga a chcial bym coś szybszego. Proszę o pomoc.

19.10.2009
20:53
[2]

Jedziemy do Gęstochowy [ PAINKILLER ]

Z tego co pamietam to na tym forum był w tym roku wątek:

że dialog to oszuści.

poszukaj bo niezła afera była, nie bierz tego.

19.10.2009
20:56
[3]

Stranger. [ Spookhouse ]

Jeżeli nie masz innej alternatywy to bierz. Jakość świadczonych usług jest super, praktycznie nie ma awarii. Tylko cenowo niestety słabo wypadają, ale na przykład u mnie w Bielsku poza Tepsą nie ma poważnej konkurencji.

19.10.2009
21:35
[4]

titanium [ Legend ]

Zależy. Sam mam internet z dialogu od wielu, wielu lat, jeszcze od czasów zwykłych modemów. Dialog w minionych latach dostarczał internet w każdym możliwym względzie perfekcyjny, wręcz IDEALNY. Jakość ich usług była i jest u mnie po dziś dzień dokładnie wzorcowa i całkowicie niedościgniona. NIGDY nie było żadnej awarii, a łącze ZAWSZE idzie dokładnie maxem swojej przepustowości. Jednocześnie oferta cenowa jaką mieli była wręcz świetna.

Problemy neistety zaczęły się pojawiać w ostatnim czasie. Dialog daje teraz nowe, o wiele szybsze modemy, które jednak są podobno niższej jakości, co sprawia wiele problemów u nowych klientów. Niestety też warunki cenowe jakie teraz mają są sporo gorsze niż 3 lata temu (!) co jest kompletnym absurdem...

© 2000-2022 GRY-OnLine S.A.