
LeXToN77 [ Legionista ]
Najlepsze gry wyścigowe wszechczasów!
Jakie Waszym zdaniem są najlepsze gry wyścigowe wszechczasów z klimatem który powala bez względu na grafikę, i muzyka która w grze nie ma sobie równych a grywalność jest do tej pory nie do przebicia?
Moim zdaniem są takie 2: pierwsza to oczywiście mój ukochany Need for Speed Underground 2, a drugi to Midnight Club Los Angeles
Obydwie zarówno muzyką, jak i klimatem biją każdą inną choć pomimo grafiki większy sentyment mam do U2 x]
a Wy zgadzacie się z tym?
rog1234 [ Gold Cobra ]
Stunt GP
Need for Speed: Porsche/Most Wanted
Mario Kart (dowolny)
CMR 2.0

Mały eS [ Death from Above! ]
Need for Speed: Underground
Apocaliptiq [ Legend ]
NFS: Porsche
Midnight Club 2

zoloman [ Legend ]
Popieram roga: Stunt GP

Chudy The Barbarian [ Legend ]
Need for Speed: Underground - najlepsza
Forza Motorsport 2 - zaraz po niej
Danger [ Generaďż˝ ]
GTR 2
rFactor
vlodek2532 [ Senator ]
maluch racer ale uprzedzam, że dziś piłem

JaSiEk1996 [ Too Tough To Die ]
Stunt GP, grało się, grało...

kamykWRC [ Pretorianin ]
Richard Burns Rally
Shaybeck - evil creature [ Beware of The Evil ]
FORZA 3 / Gran Turismo 5
wlodzix® [ Trup w windzie ]
Nfs UG/UG 2
Re-Volt
Coliny 2,3,4
Ignition
ch18 [ ZIP Skład ]
Cała seria Gran Turismo.Pamiętam jak się na psx w gt2 grało i suzuki escudo kupiło...
=D=2 [ Legend ]
Race Driver : GRID
Toca Race Driver
Toca Race Driver 2
Toca Race Driver 3
Need For Speed : ProStreet
Need For Speed : Shift
F1 Challenge '99-'02
Seria Gran Turismo
Quenthel [ Konsul ]
1.Colin McRae Rally 2.0
2.Gran Turismo 2
3.Stunt GP
4.Need for Speed Porshe Unleashed (2000)
5.Need for Speed Underground
PSXFAN [ Last Samurai ]
Gran Turismo 2 i muzyka Garbage"I Think I'm Paranoid"
NEMROK19 [ Generaďż˝ ]
Toca Race Driver 3, NFS Most Wanted ,GTR2

kuba1711 [ Pretorianin ]
Stunt GP,seria Need for Speed do Most Wanted,Colin McRae rally 2.0.Najlepsze ścigałki w jakie grałem.

Mr.Eko [ Outlaws To The End ]
Need for Speed: Underground !!!

Janczes [ You'll never walk alone ]
NFS Underground 2
NFS Underground Most Wanted
Total Immersion Racing
Moto GP 3
NFS Underground 1
likfidator2 [ Konsul ]
Diddy Kong Racing na N64. Najlepsze wyścigi imprezowe w jakie grałem. Kilka osób z padami w dłoniach = dzika rozrywka zagwarantowana.
fazikjunior [ Generaďż˝ ]
NFS: Hot Pursuit 2
pr0gh0stpl [ World With Out End ]
Need for Speed: Underground2
TDU

Lukas172_Nomad_ [ Still Alive ]
Stunt GP
NFS Underground
Burnout Paradise The Ultimate Box
dobryziomal135 [ Skowronxter ]
stunt GP i gran turismo 5
CHESTER80 [ Maniak Konsolowy ]
pole position
HETRIX22 [ PLEBS ]
Burnout Paradise miażdzy grywalnością
AoeFan [ Legionista ]
race driver grid, colin mcrae dirt

zeeen [ Junior ]
mam 50 lat i najwiecej pamietam:
amiga - lotus challenge
PSX : Grand Turismo 2
PC: Test Drive Unlimited;
ma_ko [ Fanboy Sony ]
Chronologicznie (chyba) ;P
-Ignition
-Stunt GP
-Need for Speed Porsche/Underground2/Most Wanted
-Burnout Paradise

Gieroczłek [ Reuven ]
Carmageddon 1 & 2 (Muza i klimat nie grafika)
NFS 3: Hot Pursuit
Flatout (Bardzo fajny rodzaj zniszczeń)
czarli_122 [ Konsul ]
Need for Speed:Most Wanted
Colin McRae Rally:2005

Darth_Raven8989 [ Legionista ]
Jeżeli o mnie chodzi to według mnie najlepszą grą jest :
1 . NfS Most Wandet
2. Toca GRID
3. NfS Pro Street

Grand Theft Auto 4 [ Centurion ]
Dla mnie najlepsze są:
1. Need for Speed: Underground,
2.Toca Race Driver 3,
3.Gran Turismo 5,
4.Colin McRae Rally:2005
xanat0s [ Wind of Change ]
Nie przez grafikę, nie przez muzykę - przez grywalność, realizm i modowalność - rFactor.
Sentyment mam do Need For Speed 2 ("normalna" dwójka, nie U2) - do dziś pamiętam jak namawiałem ojca na giełdzie (ale chodzi o oryginał) na Grzybowskiej, żeby mi to kupił. I jest to dla mnie fenomen - było to wieeeele lat temu, a wciąż pamiętam :)
Bardzo lubię też Rally Trophy - głównie za realizm i świetne, klasyczne samochody.
NEMROK19 [ Generaďż˝ ]
Toca Race Driver 3 ,.Gran Turismo 2 i NFS Carbon
Emil22 [ Generaďż˝ ]
Need For Speed: Porsche
Need For Speed: Underground
Need For Speed: Underground 2
Need For Speed: Most Wanted
Need For Speed: Shit
Toca 3
Race Driver Grid
Rfactor
Colin 2005
Burnout Paradise
F1 Challenge '99-'02
Forza 2
Forza 3
Moto Gp
Herr Pietrus [ Gnusny Leniwiec ]
NFS Porsche
Colin 2.0
Toca 2
Test Drive Unlimited
Race Driver GRID
Ewentualnie Colin 2005,a z obecnie dostępnych fajny wydaje się NFS Shift... choc nie mówmy, że to gra wszechczasów...
Dodałbym DIRTa ( baaardzo przyjemne rajdy i cudna grafika, ale że optymalizacje zupełnie zepsuli... Moze DIRT 2? )
adriano15 [ Pretorianin ]
NFS Porsche
Colin 2.0
NFS Underground
TDU
Gran Turisomo 4
Przemo_888 [ Legend ]
Test Drive Unlimited
Race Driver: GRID
NFS: Underground 2
NFS: Porsche
FlatOut 2
Colin McRae Rally 2.0
Re-Volt
Ignition
Coś jeszcze by się znalazło :)
fils [ Junior ]
Seria NFS
Colin
Jeszce dodam gierkę online również doyczącą wyścigów , w której się po prostu zakochałem
Kowal172 [ Music Producer ]
mało świata jeszcze żeście widzieli...najlepsza to: rFactor
i pod tym względem nie ma lepszego :P
pajkul [ Generaďż˝ ]
Live for Speed
micmur13 [ Generaďż˝ ]
NFS U2
TOCA 3
Stunt GP (dobrze że mi o nim przypomnieliście...)

Goozys[DEA] [ Rise and shine! ]
Commodore C64
- Buggy Boy
Amiga 500
- Jaguar XJ220
- OutRun
PC 1997-2004
- ToCA 2 Touring Cars
- Need for Speed Porsche 2000
- Need for Speed 3: Hot Pursuit
- Colin McRae Rally 2.0
- Re-Volt
PC 2004-2008
- ToCA Race Driver 3
Laptop 2008-2010
- Race Driver: GRiD
- MotoGP 8
*****
Jak widać ze sporą ilością tytułów powtarzamy się, więc wiadomo jak jest :)

xanat0s [ Wind of Change ]
Do mojego wcześniejszego posta dopisuje odkryte przeze mnie ostatnio GT Legends - realizm, dobre AI przeciwników i świetne samochody. Nic tylko jeździć :)
miczek2008 [ Generaďż˝ ]
Need for Speed Underground 2
ToCa Race Driver
ToCa Race Driver 2
ToCa Race Driver 3
Race Driver GRID
melon96 [ Konsul ]
-STUNT GP
-GT4