GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Najlepsze gry wyścigowe wszechczasów!

17.10.2009
23:53
smile
[1]

LeXToN77 [ Legionista ]

Najlepsze gry wyścigowe wszechczasów!

Jakie Waszym zdaniem są najlepsze gry wyścigowe wszechczasów z klimatem który powala bez względu na grafikę, i muzyka która w grze nie ma sobie równych a grywalność jest do tej pory nie do przebicia?

Moim zdaniem są takie 2: pierwsza to oczywiście mój ukochany Need for Speed Underground 2, a drugi to Midnight Club Los Angeles

Obydwie zarówno muzyką, jak i klimatem biją każdą inną choć pomimo grafiki większy sentyment mam do U2 x]

a Wy zgadzacie się z tym?

17.10.2009
23:56
[2]

rog1234 [ Gold Cobra ]

Stunt GP
Need for Speed: Porsche/Most Wanted
Mario Kart (dowolny)
CMR 2.0

18.10.2009
00:03
smile
[3]

Mały eS [ Death from Above! ]

Need for Speed: Underground

18.10.2009
00:43
[4]

Apocaliptiq [ Legend ]

NFS: Porsche
Midnight Club 2

18.10.2009
00:45
smile
[5]

zoloman [ Legend ]

Popieram roga: Stunt GP

18.10.2009
00:48
smile
[6]

Chudy The Barbarian [ Legend ]

Need for Speed: Underground - najlepsza
Forza Motorsport 2 - zaraz po niej

18.10.2009
00:50
[7]

Danger [ Generaďż˝ ]

GTR 2
rFactor

18.10.2009
00:52
[8]

vlodek2532 [ Senator ]

maluch racer ale uprzedzam, że dziś piłem

18.10.2009
01:40
smile
[9]

JaSiEk1996 [ Too Tough To Die ]

Stunt GP, grało się, grało...

20.10.2009
17:01
smile
[10]

kamykWRC [ Pretorianin ]

Richard Burns Rally

20.10.2009
17:03
[11]

Shaybeck - evil creature [ Beware of The Evil ]

FORZA 3 / Gran Turismo 5

20.10.2009
20:43
[12]

wlodzix® [ Trup w windzie ]

Nfs UG/UG 2
Re-Volt
Coliny 2,3,4
Ignition

20.10.2009
20:44
[13]

ch18 [ ZIP Skład ]

Cała seria Gran Turismo.Pamiętam jak się na psx w gt2 grało i suzuki escudo kupiło...

20.10.2009
20:47
[14]

=D=2 [ Legend ]

Race Driver : GRID
Toca Race Driver
Toca Race Driver 2
Toca Race Driver 3

Need For Speed : ProStreet
Need For Speed : Shift

F1 Challenge '99-'02

Seria Gran Turismo

20.10.2009
20:50
[15]

Quenthel [ Konsul ]

1.Colin McRae Rally 2.0
2.Gran Turismo 2
3.Stunt GP
4.Need for Speed Porshe Unleashed (2000)
5.Need for Speed Underground

20.10.2009
21:11
[16]

PSXFAN [ Last Samurai ]

Gran Turismo 2 i muzyka Garbage"I Think I'm Paranoid"

20.10.2009
23:24
[17]

NEMROK19 [ Generaďż˝ ]

Toca Race Driver 3, NFS Most Wanted ,GTR2

25.10.2009
22:34
smile
[18]

kuba1711 [ Pretorianin ]

Stunt GP,seria Need for Speed do Most Wanted,Colin McRae rally 2.0.Najlepsze ścigałki w jakie grałem.

25.10.2009
22:36
smile
[19]

Mr.Eko [ Outlaws To The End ]

Need for Speed: Underground !!!

25.10.2009
22:42
smile
[20]

Janczes [ You'll never walk alone ]

NFS Underground 2
NFS Underground Most Wanted
Total Immersion Racing
Moto GP 3
NFS Underground 1

25.10.2009
22:50
[21]

likfidator2 [ Konsul ]

Diddy Kong Racing na N64. Najlepsze wyścigi imprezowe w jakie grałem. Kilka osób z padami w dłoniach = dzika rozrywka zagwarantowana.

25.10.2009
23:11
[22]

fazikjunior [ Generaďż˝ ]

NFS: Hot Pursuit 2

25.10.2009
23:29
[23]

pr0gh0stpl [ World With Out End ]


Need for Speed: Underground2
TDU

26.10.2009
19:35
smile
[24]

Lukas172_Nomad_ [ Still Alive ]

Stunt GP
NFS Underground
Burnout Paradise The Ultimate Box

26.10.2009
19:37
[25]

dobryziomal135 [ Skowronxter ]

stunt GP i gran turismo 5

26.10.2009
19:49
[26]

CHESTER80 [ Maniak Konsolowy ]

pole position

26.10.2009
20:02
[27]

HETRIX22 [ PLEBS ]

Burnout Paradise miażdzy grywalnością

27.10.2009
18:08
[28]

AoeFan [ Legionista ]

race driver grid, colin mcrae dirt

09.11.2009
16:28
smile
[29]

zeeen [ Junior ]

mam 50 lat i najwiecej pamietam:
amiga - lotus challenge
PSX : Grand Turismo 2
PC: Test Drive Unlimited;

09.11.2009
16:41
[30]

ma_ko [ Fanboy Sony ]

Chronologicznie (chyba) ;P
-Ignition
-Stunt GP
-Need for Speed Porsche/Underground2/Most Wanted
-Burnout Paradise

10.11.2009
22:47
smile
[31]

Gieroczłek [ Reuven ]

Carmageddon 1 & 2 (Muza i klimat nie grafika)
NFS 3: Hot Pursuit
Flatout (Bardzo fajny rodzaj zniszczeń)

11.11.2009
22:16
[32]

czarli_122 [ Konsul ]

Need for Speed:Most Wanted
Colin McRae Rally:2005

12.11.2009
18:04
smile
[33]

Darth_Raven8989 [ Legionista ]

Jeżeli o mnie chodzi to według mnie najlepszą grą jest :
1 . NfS Most Wandet
2. Toca GRID
3. NfS Pro Street

22.11.2009
11:14
smile
[34]

Grand Theft Auto 4 [ Centurion ]

Dla mnie najlepsze są:

1. Need for Speed: Underground,
2.Toca Race Driver 3,
3.Gran Turismo 5,
4.Colin McRae Rally:2005

22.11.2009
11:18
[35]

xanat0s [ Wind of Change ]

Nie przez grafikę, nie przez muzykę - przez grywalność, realizm i modowalność - rFactor.

Sentyment mam do Need For Speed 2 ("normalna" dwójka, nie U2) - do dziś pamiętam jak namawiałem ojca na giełdzie (ale chodzi o oryginał) na Grzybowskiej, żeby mi to kupił. I jest to dla mnie fenomen - było to wieeeele lat temu, a wciąż pamiętam :)

Bardzo lubię też Rally Trophy - głównie za realizm i świetne, klasyczne samochody.

22.11.2009
13:08
[36]

NEMROK19 [ Generaďż˝ ]

Toca Race Driver 3 ,.Gran Turismo 2 i NFS Carbon

22.11.2009
13:13
[37]

Emil22 [ Generaďż˝ ]

Need For Speed: Porsche
Need For Speed: Underground
Need For Speed: Underground 2
Need For Speed: Most Wanted
Need For Speed: Shit

Toca 3
Race Driver Grid

Rfactor

Colin 2005

Burnout Paradise

F1 Challenge '99-'02

Forza 2
Forza 3

Moto Gp

22.11.2009
14:06
[38]

Herr Pietrus [ Gnusny Leniwiec ]

NFS Porsche
Colin 2.0
Toca 2
Test Drive Unlimited
Race Driver GRID
Ewentualnie Colin 2005,a z obecnie dostępnych fajny wydaje się NFS Shift... choc nie mówmy, że to gra wszechczasów...

Dodałbym DIRTa ( baaardzo przyjemne rajdy i cudna grafika, ale że optymalizacje zupełnie zepsuli... Moze DIRT 2? )



22.11.2009
14:09
[39]

adriano15 [ Pretorianin ]

NFS Porsche
Colin 2.0
NFS Underground
TDU
Gran Turisomo 4

22.11.2009
17:02
[40]

Przemo_888 [ Legend ]

Test Drive Unlimited
Race Driver: GRID
NFS: Underground 2
NFS: Porsche
FlatOut 2
Colin McRae Rally 2.0
Re-Volt
Ignition

Coś jeszcze by się znalazło :)

02.12.2010
19:10
[41]

fils [ Junior ]

Seria NFS
Colin

Jeszce dodam gierkę online również doyczącą wyścigów , w której się po prostu zakochałem

02.12.2010
19:21
[42]

Kowal172 [ Music Producer ]

mało świata jeszcze żeście widzieli...najlepsza to: rFactor
i pod tym względem nie ma lepszego :P

02.12.2010
19:30
[43]

pajkul [ Generaďż˝ ]

Live for Speed

02.12.2010
19:38
[44]

micmur13 [ Generaďż˝ ]

NFS U2
TOCA 3
Stunt GP (dobrze że mi o nim przypomnieliście...)

02.12.2010
20:03
smile
[45]

Goozys[DEA] [ Rise and shine! ]

Commodore C64
- Buggy Boy

Amiga 500
- Jaguar XJ220
- OutRun

PC 1997-2004
- ToCA 2 Touring Cars
- Need for Speed Porsche 2000
- Need for Speed 3: Hot Pursuit
- Colin McRae Rally 2.0
- Re-Volt

PC 2004-2008
- ToCA Race Driver 3

Laptop 2008-2010
- Race Driver: GRiD
- MotoGP 8

*****

Jak widać ze sporą ilością tytułów powtarzamy się, więc wiadomo jak jest :)

02.12.2010
20:07
smile
[46]

xanat0s [ Wind of Change ]

Do mojego wcześniejszego posta dopisuje odkryte przeze mnie ostatnio GT Legends - realizm, dobre AI przeciwników i świetne samochody. Nic tylko jeździć :)

04.12.2010
10:59
[47]

miczek2008 [ Generaďż˝ ]

Need for Speed Underground 2
ToCa Race Driver
ToCa Race Driver 2
ToCa Race Driver 3
Race Driver GRID

04.12.2010
11:34
[48]

melon96 [ Konsul ]

-STUNT GP
-GT4

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.