GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Gry o Piratach

14.10.2009
09:58
[1]

Andruskill [ Megajebutron ]

Gry o Piratach

Witam.
Polećcie mi jakieś dobre gry o piratach, bądź żegludze w okresie piractwa. Grałem już trochę w tego typu gry i strasznie mi się podobają. Przeszedłem już: Sea Dog's, Sid Meiers Pirates, Piraci z Karaibów, Tropiko, Port Royal i Port Royal 2.

14.10.2009
10:18
[2]

Lobotomia [ Legionista ]

Grałem kiedyś w "Cutthroats". Kolejna gra o piratach z Karaibów. Niestety ma dość niewygodny interfejs, tym niemniej oferuje bardzo ciekawe możliwości , zwłaszcza podczas plądrowania miast.

14.10.2009
10:24
[3]

$ebs Master [ Profesor Oak ]

Jak gra o piratach to tylko seria Monkey Island :)

14.10.2009
18:01
[4]

Andruskill [ Megajebutron ]

UP!

14.10.2009
18:03
[5]

zoloman [ Legend ]

Age of Pirates. Nie grałem, ale to podobno coś jak Sea Dogs.

14.10.2009
18:06
[6]

zarith [ ]

kolejne częsci piratów z karaibów wychodzą pod nazwą age of pirates, wyszły dwie czy trzy gry a ostatnia ma podtytuł 'city of abandoned ships'. z kolei twórcy port royale zrobili kilka podobnych ale nastawionych bardziej na walkę niż handel tytułów - tortuga: treasure hunter, pirates of new world i two treasures.

jesli w port royale podobało ci się handlowanie, spróbuj niedawno wydanej 'east india company'

02.05.2010
10:16
[7]

dragonager [ Junior ]

Moim zdaniem najlepsza gra w klimacie piratów pływających po morzach i rabujących statki to East India Company

02.05.2010
16:56
[8]

XneoX [ Why So Serious? ]

Swashbucklers: Stal kontra proch.
Trochę podobne do Sid Meiers Pirates

03.05.2010
17:37
[9]

XneoX [ Why So Serious? ]

Jeszcze Black Buccaner

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.