GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Temat na pracę magisterską

08.10.2009
17:33
[1]

Mikami [ Generaďż˝ ]

Temat na pracę magisterską

Już 4 rok, niedługo trzeba będzie se promotora wybrać... A wiadomo, praca magisterska powinna być pisana o zainteresowaniach, wtedy się najłatwiej pisze. Chciałbym temat związany z grami. Myślałem nad patologiami, ale to trochę oklepane. Ma ktoś jakieś doświadczenia, pomysły, z którymi by się chciał podzielić? Interesują mnie zagadnienia nie tylko związane z grami, ale również może być coś z Japonią, aferami (np. hazardowa), a nawet UFO (byle poważnie). Za każdy pomysł będę wdzięczny. Mam parę swoich typów (żeby nie było, że jestem idiotą co nie potrafi wymyślić sobie tematu), ale chętnie zaczerpnę inspiracji. Jestem na politologii i jeśli polityka, to tylko w ciekawszych zagadnieniach.

08.10.2009
17:38
[2]

sweep [ Generaďż˝ ]

EDIT: nie doczytałem
NC

08.10.2009
17:51
[3]

toaster [ MrBook? ]

Moze o tym jak wyglada, gdy sie ostro przesadza, np w Korei. Albo o dobrym wplywie gier.

08.10.2009
17:54
[4]

gnoll [ Legend ]

Ja bym może napisał o grach pod względem dyscypliny sportowej. Temat na czasie ostatnio - z tego co wiem miała być nawet pokazówka tej dyscypliny na olimpiadzie w Pekinie. Transfery, grupy, turnieje takie jak WCG, trochę psychologicznego aspektu czy ta na pewno jest dyscyplina sportowa - jest w czym wybierać.

PS Na jakich studiach/kierunku studiujesz ?

08.10.2009
19:34
[5]

Rebel Mr Spanky [ Generaďż˝ ]

Mikami - Mógłbyś podać zakres w jakim wybierasz pracę magisterską? Politologię ograniczam tylko do polityki i publikacji, więc nie za bardzo wiem pod jakim kątem rozpatrywać tą pracę. Pozdro.

Jako, że są to studia humanistyczne, strzelam, że chcesz do pracy podchodzić nie-od-technicznej strony. Tak więc, może to być coś takiego jak :
"Preferencje gatunków gier komputerowych a osobowość i agresywność u młodzieży gimnazjalnej".

Gdzieś mi się temat obił kiedyś o uszy, może Cię zainsipruje czy coś.

© 2000-2022 GRY-OnLine S.A.