GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

WesołKraczma [cz. 126] - Mamy koszyk truskawek!!!

05.10.2009
17:53
smile
[1]

Selman [ Legend ]

WesołKraczma [cz. 126] - Mamy koszyk truskawek!!!

Wip-y -
Apocalyptiq (założyciel kraczmy), Jeckyl, lukigno (Lukacs), Selman, los_hobbitos, PatriciusG, Wiewiórk, ReMo18, Tomal_P, adrem, boskijaro, dj4, , lotnik_jack (Devil_son), , sajes, Ciekawy Fryzjer, Cing, Scarface, Kosik, marszym, mefek, SzymX + Dominik1991, Ceran_19 który się ostatnio przypomniał :-)

I jeszcze nasz żeński kwartet:
Luthien, Don't Look Back, Saburau, Psząśniczka...

Cytuty:

Można się wygłupiać w kategorii "Karczmy" za zgodą innych stałych czytelników danego wątku. (...)
By Soulcatcher

Poprzednie wcielenie: https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=9375545&N=1


;)


WesołKraczma [cz. 126] - Mamy koszyk truskawek!!!  - Selman
05.10.2009
18:23
smile
[2]

los_hobbitos [ Rojiblanco ]

Ze boobies are meine!

05.10.2009
18:39
smile
[3]

Ceran_19 [ Ziemniaczany Mistrz ]

Pośladki!

05.10.2009
18:48
smile
[4]

SzymX_09 [ Mr. Irony ]

Jou!

05.10.2009
19:30
smile
[5]

Tomal_P [ Legend ]

Elo melo w nowej cześci!

05.10.2009
19:36
[6]

los_hobbitos [ Rojiblanco ]

Ano, witamy w nowiutkiej i pachnącej części. A na polskim: witaj, o radosny romantyźmie! Psia twoja mać!

05.10.2009
19:40
[7]

Wuuuuf [ Generaďż˝ ]

Dzień Dobry Wieczór

05.10.2009
19:57
[8]

Tomal_P [ Legend ]

Ja dzisiaj na dzień dobry w szkole miałem MORGZ!!

05.10.2009
19:58
[9]

los_hobbitos [ Rojiblanco ]

MORGZ? :D

05.10.2009
20:01
smile
[10]

Ceran_19 [ Ziemniaczany Mistrz ]

(M)iędzynarodowa (O)rganizacja (R)obotów (G)ryzących (Z)iemię
??? :P:P

spoiler start
Wiem, słabe :P Ale dzisiaj mnie na więcej nie stać :P
spoiler stop

05.10.2009
20:07
[11]

Tomal_P [ Legend ]

MORGZ - Metody organizacji i zarządzania

06.10.2009
07:15
smile
[12]

Jeckyl [ Nieuk ]

Mój Orgazm Rozdziera Gacie. Zawsze!

06.10.2009
09:23
[13]

lukigno [ Lunatic Soul ]

Tytuł jest nie na temat....ale i tak dobrze że jest nowa część...

06.10.2009
18:49
[14]

Ceran_19 [ Ziemniaczany Mistrz ]

Czejść :)

06.10.2009
22:20
smile
[15]

Selman [ Legend ]

bo tak myślałem żeby odskoczyć od tematu smucenia się nad kondycją kraczmy i zająć się tematem bardziej przyjemnym po części ;)

07.10.2009
09:11
[16]

lukigno [ Lunatic Soul ]

Sel===>a jaki to temat??

07.10.2009
20:21
[17]

los_hobbitos [ Rojiblanco ]

Sądząc po podtytule - truskawki. Cały koszyk truskawek :P

08.10.2009
10:26
[18]

lukigno [ Lunatic Soul ]

E tam truskawki...zima idzie...

08.10.2009
15:47
[19]

los_hobbitos [ Rojiblanco ]

Wolisz koszyk śniegu? :P

08.10.2009
15:51
smile
[20]

adrem [ Mroczny Rycerz ]

ŚNIEG!!! ^_^

08.10.2009
15:56
[21]

los_hobbitos [ Rojiblanco ]

Śnieg ssie pauke. To oficjalne stanowisko :)

08.10.2009
16:09
[22]

Wuuuuf [ Generaďż˝ ]

Śnieg jest hot.

08.10.2009
17:48
[23]

sajes [ Jagiellonia Bialystok ]

Hellou miśki :* Takie pytanie mam do humanistów, nauczycielka zadała nam interpretację wiersza (Książka Herberta, min. 250 słów ^^), co można napisać o jego budowie ? Napisałem już o podziale na strofy, wersy itp., jaki to jest wiersz (biały, wolny itp.) i, że występuje w nim dużo czasowników. Coś jeszcze można opisać ?

08.10.2009
17:54
[24]

los_hobbitos [ Rojiblanco ]

Wydaje mi się, ze teraz nie pozostaje nic oprócz wymieniania środków stylistycznych i może opisu ich funkcji w wierszu. Tak ja bym zrobił, w każdym bądź razie :)

08.10.2009
17:57
smile
[25]

adrem [ Mroczny Rycerz ]

Napisz o... ŚNIEGU!!! ^_^

09.10.2009
07:53
smile
[26]

Tomal_P [ Legend ]

I dzisiaj wolne czyli ŁIKEND :) Juuupiiiii....

09.10.2009
08:47
[27]

lukigno [ Lunatic Soul ]

Sajes===>teraz napisz co podmiot liryczny miał na myśli...czyli mówiąc w prost musisz odgadnąć myśli autora gdy pisał ten wiersz...proste...

Śnieg nie jest taki zły...

Tak jeszcze tylko dzisiaj i weekend...!!!!!!!!!!

09.10.2009
09:31
[28]

Wuuuuf [ Generaďż˝ ]

Witam! Wolny piątek bo turniej mam :D

Na taki stan 3 dni wolnych i przy takiej pogodzie tylko jedna piosenka może być grana

(tylko druga zwrota)

09.10.2009
17:26
[29]

los_hobbitos [ Rojiblanco ]

Let the weekend begin!

09.10.2009
17:29
smile
[30]

Selman [ Legend ]

yeaa

09.10.2009
17:37
[31]

adrem [ Mroczny Rycerz ]

omnomnomnomnomnomnom

nom

09.10.2009
23:05
[32]

lukigno [ Lunatic Soul ]

Wreszcie weekend.....(!)

10.10.2009
01:52
smile
[33]

Selman [ Legend ]

a miałem się wyspać, a tu znowu zawojowałem do 2..

goodnight

10.10.2009
07:27
[34]

Tomal_P [ Legend ]

Elo z rana! :)

Ale dziwny jestem, nie. W sobotę tak rano wstawać.

10.10.2009
07:53
[35]

Niko Bellic [ Konsul ]

Nie jesteś dziwny- zmęczony po tygodniu szkoły wczoraj poszedłem wcześniej spać, stąd to poranne przebudzenie :P

10.10.2009
14:18
[36]

lukigno [ Lunatic Soul ]

Ja tez nigdy w sobotę nie śpię długo...szkoda dnia...

10.10.2009
14:21
[37]

Tomal_P [ Legend ]

Oglądajcie Radwańska na Eurosporcie. Półfinał turnieju w Pekinie.

Edit: I Radwańska wygrała! :-)

10.10.2009
14:47
smile
[38]

Wiewiórk [ Legend ]

-,- ja dopiero wstałem

10.10.2009
15:24
[39]

lukigno [ Lunatic Soul ]

To dobrze że wygrała...

A piłkarze dzisiaj wygrają...jak myślicie??...

10.10.2009
15:36
[40]

Wiewiórk [ Legend ]

Czechy - Polska to jak dla mnie pewniak, typ 1 nawet z handicapem :P

10.10.2009
16:14
[41]

Tomal_P [ Legend ]

Polska wygra. Zobaczycie. I Grosicki jedną z bramek strzeli.

10.10.2009
16:16
[42]

mefek [ Senator ]

Chciałbym żeby polacy wygrali. Nie chodzi o to żeby awansować bo na to nie ma szans ale chciałbym widzieć minę osób co postawiły na Czechy.

10.10.2009
16:18
[43]

lukigno [ Lunatic Soul ]

A ja powiem przewrotnie że chciałbym by Polacy przegrali...przynajmniej pokazało by to że ten cały tymczasowy selekcjoner jest do niczego i trzeba go wywalić...

10.10.2009
17:16
[44]

Tomal_P [ Legend ]

luki --> No w sumie masz rację, bo chciałbym aby Polacy wygrali. Ale jak wygrają to pewnie do euro Majewski zostanie. Kurde, ciężka sprawa.

10.10.2009
17:24
smile
[45]

SzymX_09 [ Mr. Irony ]

Oho, idzie zima.

10.10.2009
17:40
[46]

mefek [ Senator ]

Majewski i tak zostanie nawet jak przegramy, no chyba że kibice staną przed biurem pzpn-u i będą się domagali "głowy" prezesa Laty

10.10.2009
19:01
[47]

lukigno [ Lunatic Soul ]

Tomal===>cała polska piłka to ciężki kawałek chleba...

10.10.2009
23:05
[48]

lukigno [ Lunatic Soul ]

Bravo Czesi Bravo....

11.10.2009
09:57
[49]

Tomal_P [ Legend ]

Dobrze że nie oglądałem meczu. Na moje szczęście kumpel mnie wyrwał na koncert.

Możecie posłuchać:
-
-

12.10.2009
15:38
[50]

Tomal_P [ Legend ]

No i po weekendzie...

12.10.2009
15:51
smile
[51]

Wiewiórk [ Legend ]

poniedziałek - done
wtorek - no bedzie cienko no ale
sroda - kino
czwartek - sadzenie drzew i pewno wszyscy spierdziela z lekcji
piatek - sadzenie drzew i pewno nikt nie przyjdzie

czyli jutro WEEKEND! ^^

12.10.2009
15:57
[52]

los_hobbitos [ Rojiblanco ]

Sadzenie drzew? Co to, odpracowujecie popełnione przestępstwa pracami społecznymi? :P

12.10.2009
16:08
[53]

lukigno [ Lunatic Soul ]

Wiwi===>do jakiej Ty szkoły chodzisz??....specjalnej??

12.10.2009
16:08
smile
[54]

adrem [ Mroczny Rycerz ]

[53]

12.10.2009
16:31
[55]

Selman [ Legend ]

Wiewióra już ma męża, 10 dzieci i drzewo.

12.10.2009
16:35
[56]

Apocaliptiq [ Legend ]

Cześć :)

12.10.2009
16:41
smile
[57]

SzymX_09 [ Mr. Irony ]

[59]

12.10.2009
16:44
[58]

los_hobbitos [ Rojiblanco ]

On wróży! Kryć się, zaraz eksploduje!

12.10.2009
16:46
[59]

adrem [ Mroczny Rycerz ]

Szymx-> Wtf? :D

12.10.2009
17:05
smile
[60]

lukigno [ Lunatic Soul ]

[300]

12.10.2009
17:08
smile
[61]

los_hobbitos [ Rojiblanco ]

Is this Sparta?

12.10.2009
17:08
smile
[62]

adrem [ Mroczny Rycerz ]

[666]

:OOOOOOOOOOOOOOO

12.10.2009
17:09
[63]

los_hobbitos [ Rojiblanco ]

[2012]

Oł szit!

12.10.2009
17:09
smile
[64]

Selman [ Legend ]


WesołKraczma [cz. 126] - Mamy koszyk truskawek!!!  - Selman
12.10.2009
17:10
[65]

Apocaliptiq [ Legend ]

sparta ;/

12.10.2009
17:12
smile
[66]

SzymX_09 [ Mr. Irony ]

Co tam słychać? U mnie Towary Zastępcze.

12.10.2009
17:14
[67]

los_hobbitos [ Rojiblanco ]

Słychać WUJKA. Czy tam UNKLE :P

12.10.2009
17:24
[68]

Wuuuuf [ Generaďż˝ ]

Chyba Onkla :D

12.10.2009
17:25
smile
[69]

SzymX_09 [ Mr. Irony ]

12.10.2009
17:27
[70]

los_hobbitos [ Rojiblanco ]

Onklepać ci mordę? :P

12.10.2009
17:31
[71]

Wuuuuf [ Generaďż˝ ]

Ja mogę ci skapiszonować co jedynie.

12.10.2009
17:31
[72]

los_hobbitos [ Rojiblanco ]

A idź się zbrutumuluj.

12.10.2009
17:45
smile
[73]

SzymX_09 [ Mr. Irony ]

Ale mnie? Ja nic nie wiem!

12.10.2009
17:46
[74]

los_hobbitos [ Rojiblanco ]

A jak się nazywa wie? Wie. Czyli coś wie!

12.10.2009
17:46
[75]

adrem [ Mroczny Rycerz ]

wiesz za duzo. trzeba cie zlikwidowac, szymx.

12.10.2009
17:51
[76]

lukigno [ Lunatic Soul ]

Wy nic nie wiecie...

12.10.2009
17:54
[77]

Wuuuuf [ Generaďż˝ ]

Wie nic nie wie.

12.10.2009
17:58
[78]

adrem [ Mroczny Rycerz ]

wy wiecie ze wiecie ze oni wiedza ze ja wiem ze wy wiecie ze wy wiecie ze oni wiedza ze ONI wiedza ze ja wiem i on wie.

12.10.2009
18:03
smile
[79]

SzymX_09 [ Mr. Irony ]

Zatkałeś mnie los :)

12.10.2009
18:03
smile
[80]

SzymX_09 [ Mr. Irony ]

sklonowało się cholerstwo.

12.10.2009
18:04
[81]

los_hobbitos [ Rojiblanco ]

Ja wiem, że Wejder jest ojcem Luka, a wy nie!

SzymX--->Moja specjalność :D

12.10.2009
18:07
smile
[82]

Tomal_P [ Legend ]

Kurde, co to się stało. Godzinę mnie nie byłu a tu około 30 postów więcej.

Robimy postępy :P

12.10.2009
18:09
smile
[83]

adrem [ Mroczny Rycerz ]

Ja wiem, że Wejder jest ojcem Luka, a wy nie!

Spoileruj bucu ;(

12.10.2009
18:12
[84]

los_hobbitos [ Rojiblanco ]

I wiem, że Werter strzela sobie w łeb! I umiera 12 godz... Ach tak, to i tak absolutnie nikogo nie obchodzi :P

Tomal--->Kraczma zaaplikowała sobie dawkę środków viagropodobnych i oto efekty :P

12.10.2009
18:20
[85]

Wiewiórk [ Legend ]

Kropek - osoba która to wymyśliła być może ma specjalne potrzeby, ja nie no ale nie wiem jak ty, ważne że dwa dni bez nauki ;]

12.10.2009
18:36
[86]

Wuuuuf [ Generaďż˝ ]

nie filozuj Wiewiórk

12.10.2009
18:42
[87]

lukigno [ Lunatic Soul ]

Wiwi===>dawno szkoły kończyłem....(nie specjalne, normalne (żeby nie było wątpliwości))...

12.10.2009
18:50
smile
[88]

djforever. [ Konsul ]

los-> poczekaj na czwartą część "Dziadów", to jest dopiero fascynująca lektura :P Całe 45 stron Gustaw pieprzy o niczym... Potem chce sie zabić, ale okazuje sie że już nie żyje xD

12.10.2009
20:24
smile
[89]

Wiewiórk [ Legend ]

żiżej no i zrobileś mega spoiler ;(


btw. śnieg u mnie pada ^^

12.10.2009
20:55
[90]

los_hobbitos [ Rojiblanco ]

dj--->Co tam jakieś "Dziady" (choć, trzeba Adasiowi przyznać, że pisząc je musiał być na konkretnych prochach), z niecierpliwością czekam na "Nad Niemnem", czyli powieść powszechnie uważaną za najdynamiczniejszą w polskiej literaturze! Akcja wartka niczym jezioro! :)

13.10.2009
16:08
[91]

lukigno [ Lunatic Soul ]

Akurat "Dziady" to mi się najbardziej podobały ze wszystkich szkolnych lektur....ale i tak ich nie przeczytałem...

13.10.2009
16:12
smile
[92]

Selman [ Legend ]

<spogląda na niego spocony Pan Tadeusz>

13.10.2009
16:24
[93]

lukigno [ Lunatic Soul ]

Pana Tadeusza nigdy nie lubiłem...i jeszcze ta inwokacja...

13.10.2009
18:12
smile
[94]

Ceran_19 [ Ziemniaczany Mistrz ]

Pierdolicie!

14.10.2009
01:57
[95]

los_hobbitos [ Rojiblanco ]

Witam w nowej, pięknej dobie! :P

14.10.2009
11:09
[96]

Ceran_19 [ Ziemniaczany Mistrz ]

U Was też tak sypie? :)

14.10.2009
11:24
[97]

Tomal_P [ Legend ]

Ta... ale lipa pogoda się zrobiła, a to dopiero październik.

14.10.2009
11:32
[98]

Selman [ Legend ]

u mnie może nic nie sypie ale jest zimno w ch...

trzeba kupić spirytus ^^

14.10.2009
15:44
[99]

los_hobbitos [ Rojiblanco ]

Chyba najwyższa pora, żeby zacząć się uczyć jazdy na nartach, za niedługo pewnie nie będę mógł innym sposobem dostać się do szkoły :P

14.10.2009
16:54
[100]

lukigno [ Lunatic Soul ]

U mnie nie sypie...ale wieje jak cholera...aż sie nie chce wychodzić na dwór...

Musze zapomnieć o słuchaniu muzy przez mp3....;/

15.10.2009
22:52
[101]

Selman [ Legend ]

:)
jutro kolejne załamanie pogody na bałtyku.. dlatego kurde nie jade na wycieczkę:(

16.10.2009
07:36
[102]

Tomal_P [ Legend ]

A ja dzisiaj jadę do Kołobrzegu na łikend :-)

16.10.2009
07:58
smile
[103]

adrem [ Mroczny Rycerz ]

A ja zamierzam nicnierobić w łikend.

16.10.2009
13:54
smile
[104]

lukigno [ Lunatic Soul ]

Adrem===>mamy takie same plany...

16.10.2009
13:58
smile
[105]

adrem [ Mroczny Rycerz ]

mogę z tobą ponicnierobić?

16.10.2009
14:00
smile
[106]

SzymX_09 [ Mr. Irony ]

16.10.2009
14:03
[107]

Selman [ Legend ]

ehh fajnie macie ...

16.10.2009
14:03
smile
[108]

Ceran_19 [ Ziemniaczany Mistrz ]

HURA!!! WEEKEND!!!

16.10.2009
16:32
[109]

los_hobbitos [ Rojiblanco ]

Hell yeah! Pijemy! Dla mnie soczek! :P

A w weekend mam zamiar nic nie robić, nie licząc szykującej się dziś sesji. Bynajmniej nie egzaminacyjnej :)

16.10.2009
16:57
[110]

adrem [ Mroczny Rycerz ]

nie licząc szykującej się dziś sesji. Bynajmniej nie egzaminacyjnej :)

No właśnie coś się zdziwiłem :f

16.10.2009
18:14
[111]

lukigno [ Lunatic Soul ]

Adrem===>możesz...

21.10.2009
17:47
[112]

los_hobbitos [ Rojiblanco ]

Koniec przerwy, ruszać dupska, trza spamować! :P

21.10.2009
18:53
[113]

lukigno [ Lunatic Soul ]

Tylko nima komu...

22.10.2009
07:45
smile
[114]

Tomal_P [ Legend ]

Jeszcze tylko dzisiaj do szkoły i łikend :)

22.10.2009
15:39
[115]

los_hobbitos [ Rojiblanco ]

Komu jest, ale coś widzę nieśmiałe oznaki braku chęci :P

22.10.2009
16:16
smile
[116]

adrem [ Mroczny Rycerz ]

ŁIKEND (PRAWIE) ^_^

22.10.2009
16:19
[117]

los_hobbitos [ Rojiblanco ]

Prawie. Jeszcze tylko sprawdzian z chemii i już łikend. Yay.

:P

22.10.2009
16:20
[118]

lukigno [ Lunatic Soul ]

Weekend...a raczej to co z niego zostanie...

22.10.2009
16:26
[119]

Ceran_19 [ Ziemniaczany Mistrz ]

UGABUGA!!

23.10.2009
16:30
[120]

los_hobbitos [ Rojiblanco ]

Na cześć piątku hip hip hura :P

23.10.2009
20:25
[121]

lukigno [ Lunatic Soul ]

No i macie ten swój weekend...

24.10.2009
12:16
[122]

Tomal_P [ Legend ]

My new avatar....

I jak?

24.10.2009
12:20
smile
[123]

los_hobbitos [ Rojiblanco ]

Kewl

29.10.2009
17:25
[124]

Tomal_P [ Legend ]

...

29.10.2009
17:26
smile
[125]

adrem [ Mroczny Rycerz ]

nawet bardzo kewl

29.10.2009
17:30
[126]

Tomal_P [ Legend ]

kewl?? wtf??

29.10.2009
17:30
[127]

Selman [ Legend ]

wolałem stary, ale nie pamiętam jak wyglądał

29.10.2009
17:31
[128]

adrem [ Mroczny Rycerz ]

dexter uśmiechniety byl, to pamietam :)

29.10.2009
17:43
[129]

Tomal_P [ Legend ]

Chciałem ustawić jeszcze starszy avatar, ale gdzieś go zgubiłem.

Miałem Berta i Earniego z Ulicy Sezamkowej.

29.10.2009
17:44
smile
[130]

Don't Look Back [ Sabaku no Suzume ]

Dobry Wieczór!!!~~ ;P

29.10.2009
17:46
[131]

Tomal_P [ Legend ]

A jednak znalazłem. Ale to jest printscreen i słaba jakość wyszła.

Może poszukam w lepszej jakości.

Edit: A jednak znalazłem po raz drugi. Nie ma jak to powrót do starych czasów.

29.10.2009
17:55
[132]

Don't Look Back [ Sabaku no Suzume ]

ja tam swojego bym nie znalazła a zwłaszcza że nie na swoim kompie jestem XD

29.10.2009
19:28
[133]

Ceran_19 [ Ziemniaczany Mistrz ]

Czejść ludziska :)

29.10.2009
19:29
[134]

adrem [ Mroczny Rycerz ]

hi

29.10.2009
20:02
[135]

Tomal_P [ Legend ]

Piszcie co tam u was słychać! A nie każdy napisał hi, cześć i już...

No więc ja zacznę...: WEEKEND!!! Bo piątki mam wolne. Ale nie miło weekend się rozpocznie bo jutro do dentysty idę :(

29.10.2009
21:36
[136]

Ceran_19 [ Ziemniaczany Mistrz ]

No to mnie bolą barki :) Ale jutro tylko 5 lekcji, klasówa z matmy i WEEKEND!!!!

29.10.2009
21:49
[137]

Wuuuuf [ Generaďż˝ ]

Siema wszystkim, dzisiaj wybiły moje urodzinky :D

29.10.2009
22:01
[138]

djforever. [ Konsul ]

Wuuuf-> najlepszego :)
Ja mam nawet nieźle z jutrzejszym dniem, w sumie żadnych sprawdzianów, tylko cholera jasna 8 lekcji :/ Wyjdę z domu o 6 35, wrócę o 16 10... nie cierpie tego.

29.10.2009
22:18
smile
[139]

Wiewiórk [ Legend ]

a mi wczoraj walnęło 3 lata na golu :S

30.10.2009
12:53
[140]

Tomal_P [ Legend ]

Właśnie wróciłem od dentysty. Żebym wiedział że nie będę mógł jeść przez dwie godziny ty bym się najadł przed wizytą... ach.

01.11.2009
18:52
[141]

Tomal_P [ Legend ]

Elo z wieczora :-)

Mam do Was taką małą prośbę. Chciałbym żebyście ocenili moją stronkę --> Co wam się podoba, co się nie podoba, co byście zmienili.

Uczę się tworzyć strony www i postanowiłem stworzyć tą stronkę na której bym pokazywał to czego się nauczyłem.

01.11.2009
18:56
smile
[142]

SzymX_09 [ Mr. Irony ]

01.11.2009
19:05
smile
[143]

Tomal_P [ Legend ]

01.11.2009
19:28
smile
[144]

lukigno [ Lunatic Soul ]

Tomal===>jeżeli to Cie w jakiś sposób pocieszy to...sam bym tego lepiej nie zrobił...

04.11.2009
07:03
[145]

Tomal_P [ Legend ]

V

04.11.2009
07:48
smile
[146]

Apocaliptiq [ Legend ]

Play him off.

Siema ;)

04.11.2009
21:18
[147]

Tomal_P [ Legend ]

Siema i sie nie ma.

Apo --> chyba dawno Cię tu nie było?? Chyba z miesiąc :P

05.11.2009
17:31
[148]

los_hobbitos [ Rojiblanco ]

Pewnie się czaił w jakichś chaszczach :P

14.11.2009
16:18
[149]

lukigno [ Lunatic Soul ]

Ale pustki...

14.11.2009
16:33
[150]

Tomal_P [ Legend ]

No

14.11.2009
16:35
[151]

los_hobbitos [ Rojiblanco ]

Ja jestem zajęty Dragon Age'em, znaczy się, jestem usprawiedliwiony!

14.11.2009
16:38
smile
[152]

adrem [ Mroczny Rycerz ]

A ja Modern Warfare 2, też jestem usprawiedliwiony!

14.11.2009
16:50
smile
[153]

Tomal_P [ Legend ]

A ja chodzę do szkoły i ciężko się uczę. Też jestem usprawiedliwiony.

14.11.2009
16:56
[154]

los_hobbitos [ Rojiblanco ]

adrem--->Ale MW 2 za chwilę ci się skończy, a multi się nie liczy! :P

20.11.2009
14:20
smile
[155]

Selman [ Legend ]



może dżaponeczke?

21.11.2009
11:00
smile
[156]

Montera [ Michael Jackson zyje ]

Hej wszystkim, z tego względu, że uwielbiam się uśmiechać i w ogóle, przybyłem do was i mam nadzieję, że spotkam tu w miarę inteligentnych userów, z którymi można porozmawiać o wszystkim bez wulgaryzmów i kłótni.

21.11.2009
11:02
smile
[157]

adrem [ Mroczny Rycerz ]

że spotkam tu w miarę inteligentnych userów

nic z tego.

ja tu jestem.

21.11.2009
11:04
smile
[158]

Montera [ Michael Jackson zyje ]

adrem -> No kurczę, już myślałem, że będzie fajnie, a Ty mi tu zabawę psujesz.

21.11.2009
11:18
smile
[159]

los_hobbitos [ Rojiblanco ]

Ten tego, porzućcie wszelką nadzieję wy, którzy tu wchodzicie, i takie tam. W każdym bądź razie, "inteligencja" to tutaj po prostu kolejne przydługawe słowo na "i". Albo na "j"? Nie pamiętam...

z którymi można porozmawiać o wszystkim bez wulgaryzmów i kłótni.

Flame war to nasze imiona nr. 2 i 3 :P

21.11.2009
11:25
smile
[160]

Montera [ Michael Jackson zyje ]

los_hobbits -> Na pewno inteligentniejsi, niż w co niektórych karczmach. Poza tym, mam nadzieję, że lubicie grać w gry i słuchać muzyki, czy też oglądać filmy ?

21.11.2009
11:28
[161]

los_hobbitos [ Rojiblanco ]

Nope. Zadowalam się kontemplacją Wszechświata w mojej pięciogwiazdkowej pustelni na Madagaskarze. Fajna wyspa, swoją drogą.

Pewnie, że lubimy. Czy w ogóle istnieje ktoś, kto nie lubi? Pomijając prezydenta, rzecz jasna :P

21.11.2009
11:29
[162]

Montera [ Michael Jackson zyje ]

Oj tam, prezydent też pewnie lubi, tylko się z tym kryje :) Kto z was posiada lub chce zakupić Left 4 Dead 2 ?

21.11.2009
12:23
[163]

lukigno [ Lunatic Soul ]

Monter===>za późno żeś przyszedł (przyszła)...(nick nie określa tego jednoznacznie)....ta karczma umiera....

21.11.2009
12:25
[164]

Montera [ Michael Jackson zyje ]

lukigno -> Nie martw się, spróbujemy ją odbudować, bo szkoda marnować taki potencjał. Poza tym "przyszedł" :) Zarzućcie jakiś temat.

21.11.2009
12:38
[165]

lukigno [ Lunatic Soul ]

Poza tym "przyszedł"

Monter===>no to jedną wątpliwość mamy wyjaśnioną...to nie jest najlepsza pora na rozpoczynanie rozmowy....nie ma kworum...

24.11.2009
22:17
[166]

Tomal_P [ Legend ]

Up!! Up!!

24.11.2009
22:26
smile
[167]

Selman [ Legend ]

co tam Tomalu?

25.11.2009
16:02
[168]

lukigno [ Lunatic Soul ]

A gdzie Monter...podobno chciał rozmawiać...przynajmniej jeszcze w sobotę chciał...:p

25.11.2009
16:21
smile
[169]

Ceran_19 [ Ziemniaczany Mistrz ]

Łolaboga, ta kraczma żyje!! :)

25.11.2009
16:47
smile
[170]

Tomal_P [ Legend ]

Żyje i nie damy jej spaść na dno!!

25.11.2009
16:53
[171]

los_hobbitos [ Rojiblanco ]

Na dnie jest sympatycznie :P

25.11.2009
18:45
[172]

lukigno [ Lunatic Soul ]

Żyje i nie damy jej spaść na dno!!

I tak spadamy na dno...

26.11.2009
17:02
[173]

los_hobbitos [ Rojiblanco ]

A luki jak zwykle fatalistycznie (w pewnym sensie, oczywiście, ale zawsze) :P

26.11.2009
18:07
[174]

lukigno [ Lunatic Soul ]

Ja tylko stwierdzam fakty....czemu nikt nie chce przyjąć tego do wiadomości...

26.11.2009
21:40
smile
[175]

Jeckyl [ Nieuk ]

Bo NIE!

27.11.2009
07:33
smile
[176]

Tomal_P [ Legend ]

A ja dzisiaj mam wolne :-)

Tak chciałem wam humorek poprawić.

27.11.2009
07:46
[177]

Selman [ Legend ]

Tomal kiepsko się starasz ;P

27.11.2009
07:56
smile
[178]

Jeckyl [ Nieuk ]

A ja jestem w pracy :)

I od jakichś 2-3 tygodni to tak jakbym miał wolne :P

27.11.2009
07:58
[179]

Montera [ Michael Jackson zyje ]

lukigno -> Jestem i żyję, ale wątek ledwo, co ciągnie :‹

27.11.2009
08:10
[180]

Tomal_P [ Legend ]

Selman --> Ale mam trochę do roboty. Sprawozdanie na pon zrobić. Kolokwium w poniedziałek mam. I trochę w pokoju posprzątać bo tak jak patrze to troszki by się przydało.

27.11.2009
08:32
smile
[181]

Jeckyl [ Nieuk ]

Hel yeah!

27.11.2009
17:28
[182]

lukigno [ Lunatic Soul ]

Monter===>no wiesz...miałeś sporo chęci zeby rozmawiać...jeszcze tydzień temu miałeś chęć...tylko nie zarzuciłeś żadnym tematem...

27.11.2009
17:33
[183]

los_hobbitos [ Rojiblanco ]

Jeck--->Aaaach, "A bit of Fry and Laurie", cud, miód i orzeszki. Szkoda, że większość ludzi zna Lauriego tylko jako House'a, bo występy z prawdopodobnie najśmieszniejszym żyjącym gejem miał zajebiste ;)

27.11.2009
18:32
smile
[184]

Wiewiórk [ Legend ]

Weekend wita.

27.11.2009
18:39
smile
[185]

ValkyreX [ Legend ]

Weekend wita, ja również po dłuższym czasie.

los_hobbitos-> Oglądałeś może Hunting for Gollum, co linka zapodała zelka kiedyś w kucyku? W sumie sam już dawno oglądałem ale jestem ciekaw czy jestem z tym samym. Ogólnie to całkiem nieźle to zrobili jak na produkcję fanów. Całkiem ciekawe... Wiesz coś nowego może o filmie "Hobbit" ?

27.11.2009
19:05
[186]

los_hobbitos [ Rojiblanco ]

Val--->Pewnie kiedyś oglądałem, ale ilość pochłanianego przeze mnie masła sprawia, że nie ufam swojej pamięci długotrwałej :P O "Hobbicie" niestety nic nowego nie wiem, ale uczciwie trzeba przyznać, że nie szukałem niczego, więc nie dziwota. Niech chłopaki dłubią w spokoju, ja cierpliwie poczekam na gotowca :)

02.12.2009
20:08
[187]

m1a87z [ EmJedenA OsiemSiedemZet ]

Selman Zdał Prawo Jazdy :) Selman Zdał Prawo Jazdy :) Selman Zdał Prawo Jazdy :)
Gratuluje :) Idziemy Pić :D

02.12.2009
20:10
[188]

los_hobbitos [ Rojiblanco ]

Wniosek z tego prosty - najwięcej wypadków powodują kierowcy, którzy zdobyli prawko i idą się nawalić. Rozwiązanie: znieść egzaminy! :)

03.12.2009
08:49
smile
[189]

Jeckyl [ Nieuk ]

Albo znieść prawo jazdy!

03.12.2009
18:00
[190]

los_hobbitos [ Rojiblanco ]

Tyż prawda! Polać mu! Albo lepiej nie... ma dość :P

03.12.2009
18:26
smile
[191]

Apocaliptiq [ Legend ]

Eeee tam, ja zdałem i nic nie piłem :P

03.12.2009
18:35
[192]

Jeckyl [ Nieuk ]

Ja też zdałem ale potem piłem. Czy przedtem? A może potem i przedtem...

Pamięć mi siada :/ To pewnie przez pracę :(

03.12.2009
18:56
[193]

lukigno [ Lunatic Soul ]

Jeckyl===>przez alkohol...

04.12.2009
09:13
smile
[194]

Jeckyl [ Nieuk ]

Nieeeeeeee...

Alkohol jest zdrowy!

04.12.2009
10:07
[195]

Tomal_P [ Legend ]

Zgadzam się z przedmówcą!!

05.12.2009
12:04
[196]

Tomal_P [ Legend ]

I weekend!! Jakie macie plany??

05.12.2009
14:39
[197]

los_hobbitos [ Rojiblanco ]

Poza chęcią przyłapania św. Mikołaja na próbie wtargnięcia na teren prywatny, mam zamiar się uczyć i zacząć grać w Planescape: Torment, do którego wreszcie się dobrałem. Nie jestem pewien, czy uda się spełnić oba cele, ale co tam :P

05.12.2009
17:58
[198]

lukigno [ Lunatic Soul ]

Nie wiem co ludzie widzą w tym alkoholu....

05.12.2009
18:11
[199]

los_hobbitos [ Rojiblanco ]

Ludzie? To tylko Jeckyl :P

05.12.2009
18:14
[200]

ValkyreX [ Legend ]

Gratulacje, selman :)

05.12.2009
19:01
[201]

lukigno [ Lunatic Soul ]

Jeckyl nie jest jedynym przesadnym koneserem wysokoprocentowych trunków...

05.12.2009
20:58
[202]

los_hobbitos [ Rojiblanco ]

luki--->Ale jest swego rodzaju przodownikiem pracy :)

06.12.2009
00:01
smile
[203]

Jeckyl [ Nieuk ]

300% NOMRY!!

06.12.2009
12:52
[204]

lukigno [ Lunatic Soul ]

Jeckyl===>uważaj bo Ci medal dadzą...

06.12.2009
13:22
smile
[205]

Jeckyl [ Nieuk ]

Medal się nosi na piersi jak piersiówkę nie?

To ja wolę piersiówkę.

PEŁNĄ!

06.12.2009
13:36
smile
[206]

lukigno [ Lunatic Soul ]

Jeckyl===>czy Ty nie jesteś sponsorowany czasem przez jakiś browar lub gorzelnię...

06.12.2009
14:07
[207]

los_hobbitos [ Rojiblanco ]

Chyba przez wszystkie :P

06.12.2009
22:14
smile
[208]

Jeckyl [ Nieuk ]

Pfffff...

No wiesz?

To ja je sponsoruję!!

06.12.2009
22:18
smile
[209]

Montera [ Michael Jackson zyje ]

Ta karczma jest tak wesoła, że można popaść w depresję, bardzo mi przykro to mówić :)

06.12.2009
22:19
smile
[210]

ValkyreX [ Legend ]

Szczęśliwi ludzie nie potrzebują internetu, to karczma dla ludzi leczących depresję(ewentualnie kaca).

07.12.2009
08:51
[211]

lukigno [ Lunatic Soul ]

Val===>masz racje...ale nie do końca....internet to miejsce dla ludzi nie mających alternatywy na inny rodzaj spędzania wolnego czasu....

Monter===>zapowiadałeś siebie jako usra który rozweseli karczmę.....na drugi raz nie rzucaj słów na wiatr...

Jeckyl===>a kto Ciebie sponsoruje??...

07.12.2009
08:55
smile
[212]

Jeckyl [ Nieuk ]

Kropek -> Oj nie będę nikomu reklamy robił :P (Za to mi nie płacą :P) Ale skoro tak bardzo chcesz to dam Ci zdjęcie prezesa firmy, reszty musisz się sam domyślić -------------->


WesołKraczma [cz. 126] - Mamy koszyk truskawek!!!  - Jeckyl
07.12.2009
09:05
[213]

lukigno [ Lunatic Soul ]

Jeckyl===>czy reszta firmy jest tak samo ohydna jak prezes??...

07.12.2009
09:11
smile
[214]

Jeckyl [ Nieuk ]

Oj no może on Mister'a Universum nie wygra. Ale to bardzo miły gość jest :) Przyjacielski, dobrotliwy, uwielbia się bawić i bardzo często zabiera nas z biura na spacery :) A ile On może zjeść!

Reszta pracowników jest tak samo oczojebna jak On :P Oprócz mnie OFC :P

07.12.2009
15:17
[215]

los_hobbitos [ Rojiblanco ]

Ta karczma jest tak wesoła, że można popaść w depresję, bardzo mi przykro to mówić :)

To wszystko przez tego kropkowanego!

Jeck--->A coś ty zrobił ze swoimi kotami? Pracują teraz jako seksualni niewolnicy "prezesa"? :P

07.12.2009
19:15
smile
[216]

Jeckyl [ Nieuk ]

Koty zostały 2. I niestety nic nie robią. Leżą se cholera i się cieszą beztroską...

Jak ja ich nie lubię!!

07.12.2009
19:18
[217]

los_hobbitos [ Rojiblanco ]

Znając ultra skomplikowaną kocią psychikę, to one ciebie też :P

07.12.2009
19:22
[218]

Jeckyl [ Nieuk ]

Kocia psychika? Pffff... Toć to proste:

Zabawa -> Żarcie -> Zabawa -> Kuweta -> Zabawa -> Seks -> Zabawa -> Spanie -> Zabawa
I tak w kółko.

Z wiekiem im tylko ochota na zabawę przechodzi a reszta jak wcześniej.

07.12.2009
19:26
[219]

los_hobbitos [ Rojiblanco ]

O tym właśnie mówiłem. Zresztą, jeśli wierzyć pewnemu małemu komiksowi, na który się kiedyś natknąłem, ludzki pomyślunek kręci się wokół "Sex, money, toilet" w odpowiednich proporcjach zależnych od wieku :P No, specjalnie dla ciebie jeszcze opcja "Alcohol" :P

07.12.2009
19:40
smile
[220]

Jeckyl [ Nieuk ]

Oprócz alko dodałbym tam jeszcze "family". Chociaż sex i toilet już są a to w sumie prawie to samo.
To może "work". Ale znowu sex i money są więc też nie.
Hmmm... "Car"? Sex i money.
Internet? Sex, money i toilet... Crap!
No to chyba oprócz alcohol nic tam więcej dodawać nie trzeba...

07.12.2009
19:43
[221]

los_hobbitos [ Rojiblanco ]

No proszę. Okazało się, że w Internecie można odnaleźć odpowiedzi na pytanie o sens ludzkiego istnienia i ludzkie motywacje! Whoa! I po nam, kutwa, były całe lata filozofii, której tera się muszą uczyć biedni uczniowie? Nie lepiej było szybciej wynaleźć Internet? :P

07.12.2009
19:47
smile
[222]

Jeckyl [ Nieuk ]

Bo internet to potęga na miarę świńskiej grypy czy Heleny Trojańskiej :P

Ale Internet musiał ktoś wymyślić. Wcale bym się nie zdziwił jakby to jakiś filozof był ;) Hmmm pierwszy filozof (domestos tak?) żył parę tysięcy lat temu chyba.

Ponad 2000 lat filozofii żeby wymyślić internet! Szał!

07.12.2009
19:50
[223]

los_hobbitos [ Rojiblanco ]

Liii tam. Założę się, że Bogu podprowadził Jezusowi stałe łącze do jego HQ w Galilei na potrzeby operacji "Zbawianie Świata". Czyli szał już jakby mniejszy :P

07.12.2009
20:03
smile
[224]

Jeckyl [ Nieuk ]

Bogu to mógł co najwyżej sznura podpierdzielić ;)
A o akcji zbawienia świata się głośno nie mówi! Znowu jakiś Hitler czy inny Bicz Boży coś źle przeczyta i co będzie?

07.12.2009
20:06
[225]

los_hobbitos [ Rojiblanco ]

Hitler+Bicz Boży=Attyla. HOLY SHIT! Nasze komuliberalne knowania zostaną wnet ukrócone! :P

07.12.2009
20:12
smile
[226]

Jeckyl [ Nieuk ]

Odetną nam kabel?

07.12.2009
20:14
[227]

los_hobbitos [ Rojiblanco ]

Nah, myślę, że raczej zaspoilerują nam zakończenie "Mody na Sukces" O taaaaaak. To będzie ZNACZNIE gorsze.

07.12.2009
20:14
smile
[228]

Hard as Stone [ Inkwizytor ]

Jezuuu ... to ta karczma jeszcze żyje ?

07.12.2009
20:18
smile
[229]

Jeckyl [ Nieuk ]

Nonsensopedia:

Sposób rozumowania psa i kota

Główną cechą odróżniającą kota od psa jest sposób myślenia.

* Pies myśli: daje mi jedzenie, mieszkam w jego domu, mogę spać w jego łóżku – jest moim bogiem!
* Kot myśli: daje mi jedzenie, mieszka w moim domu, może spać w moim łóżku – jestem jego bogiem!

ale nie zawsze :]

xD

HaS -> Żyje :P

Los -> Ale ja już znam zakończenie. Mogę się czuć bezpieczny?

07.12.2009
20:23
[230]

los_hobbitos [ Rojiblanco ]

Ale ja już znam zakończenie. Mogę się czuć bezpieczny?

To... to niemożliwe. To całkiem, jakby George Lucas wybiegł na salę podczas premiery "Nowej Nadziei" i zaczął wrzeszczeć, że Vader je tatinek Luka!

* Pies myśli: daje mi jedzenie, mieszkam w jego domu, mogę spać w jego łóżku – jest moim bogiem!

Kewl. Rozumiem, że ołtarz ku swojej czci jest sprzedawany oddzielnie? ;)

07.12.2009
20:26
[231]

Jeckyl [ Nieuk ]

A chcesz kupić?

Muszę kasę zbierać, żeby swoim kotom po jednym wystawić :D

07.12.2009
20:29
[232]

los_hobbitos [ Rojiblanco ]

Oszczędniej wyjdzie, jeśli zabijesz je od razu. Jak uczy grecka mitologia, bogowie mają nieprzyjemny zwyczaj posiadania potomstwa z czym popadnie (żaden napalony Ares nie zapłodnił jakiegoś kredensu tylko dlatego, że jeszcze go nie wynaleziono), więc lepiej dmuchać na zimne :P

07.12.2009
20:31
[233]

Tomal_P [ Legend ]

O czym dyskutujecie chłopaki??

Pytam się bo nie chce mi się czytać.... :P

07.12.2009
20:34
smile
[234]

Jeckyl [ Nieuk ]

Ale skoro ja jestem Bogiem mojego psa to znaczy że mam zapłodnić swój kredens? O.o

Toć on nawet nie bardzo w moim typie. Nie mówię już nic że to Kredens jest a nie jakaś Kredensica czy Kredenśniczka nawet! Tostery też się łapią? Bo niby i powinno ciepło być ale do pewnego momentu tylko. A potem co? Jak się tak zastanowić to jako Bóg to musiałbym tylko zapładniać i próbować zapładniać. A co z innymi przyjemnymi rzeczami? Z piciem na przykład? No co?

Edit:
TP -> O kotach, Bogach, zapładnianiu, Hitlerach, ołtarzach, filozofach itp... Standardzik ;)

07.12.2009
20:35
[235]

los_hobbitos [ Rojiblanco ]

Tomal--->*drapie się po głowie* Hmmm... A co to za różnica? Ułożenie tematu ma tyle samo sensu co zanalizowanie wpływu wiekopomnego zdania: "Na potęgę Posępnego Czerepu..." na populację mniszka pospolitego :P

Jeck--->Zawsze możesz spróbować z cną niewiastą znaną jako Czysta. To ponoć strasznie zimna dziwka, ale połączysz przyjemne z... przyjemnym? :P

07.12.2009
20:41
[236]

Jeckyl [ Nieuk ]

Co jak co ale zapładniać to Czystej jeszcze nie próbowałem i myślę, że musiałbym być prawie nieprzytomny aby wpaść na taki pomysł. A jak wiadomo w takim stanie to se można o zapładnianiu zapomnieć. Nawet o próbie zapłodnienia nie ma co myśleć :P

07.12.2009
20:41
[237]

Tomal_P [ Legend ]

Ahaaa....

?????

07.12.2009
20:44
[238]

los_hobbitos [ Rojiblanco ]

Jeck--->Hm, ten problem może rozwiązać już chyba tylko Bravo. Albo Pomysłowy Dobromir.

07.12.2009
20:48
smile
[239]

Jeckyl [ Nieuk ]

TP -> Przeczytaj, zrozumiesz. Nie przeczytasz pisz co Ci wlezie przez palce w klawiaturę :P Sensu to mieć nie musi :)

Los -> Bravo nie czytam bo oni tam ostatnio się z Dody śmiali, że się niby z jakimś Nigerem szlajała. I o Niej napisali że On to brudas i że ma dłuższe włosy niż Ona i że Ona to z Nim za granicę jeździ. No nie dziwne że jeździ jak On Niger to nie z Polski nie? Dobromir? A komórkę do Niego masz? Bo do Bravo nie napiszę bo oni Dody nie lubię a ja lubię i nie napiszę o!

07.12.2009
20:49
smile
[240]

adrem [ Mroczny Rycerz ]

zboczuchy.

07.12.2009
20:51
smile
[241]

Jeckyl [ Nieuk ]

adrem -> Się odezwał najnormalniejszy no :P Uśmiech proszę! Jesteś w zboczonej kamerzystce!!

07.12.2009
20:53
[242]

los_hobbitos [ Rojiblanco ]

Jeck--->Z Nigerem? I BARDZO DOBRZE, że się śmiali! Niger z Nigerii, tak? Sprzedajna suka. Lokalna bojówka ONR już do niej jedzie. Łajt pałer, maderfaker!

Jesteś w zboczonej kamerzystce!!

Ooooh. MOAR! :P

07.12.2009
21:02
[243]

Jeckyl [ Nieuk ]

A jak był z Nigerlandii to co? :P

Ooooh. MOAR! :P

Nie Ty... adrem! :P

07.12.2009
21:04
[244]

los_hobbitos [ Rojiblanco ]

A jak był z Nigerlandii to co? :P

Jedna cholera.

Nie Ty... adrem! :P

Też jedna cholera.

:P

07.12.2009
21:05
smile
[245]

Jeckyl [ Nieuk ]

Ty się śmiej ale my tu zaraz we dwóch będziemy musieli nową część założyć :P

MI SIĘ NIE CHCE!

07.12.2009
21:05
[246]

adrem [ Mroczny Rycerz ]

Jesteś w zboczonej kamerzystce!!

kurrr... nawet nie wiem co odpisać ;>

07.12.2009
21:06
[247]

Jeckyl [ Nieuk ]

adrem -> Ooooh. MOAR! :P Byłoby świetne ale Los Cię wyprzedził i musisz się bardziej postarać :P

07.12.2009
21:07
smile
[248]

adrem [ Mroczny Rycerz ]

RAWR!

07.12.2009
21:09
[249]

los_hobbitos [ Rojiblanco ]

Musieli, musieli. Mi tam za to nie płacą. Nawet w pieprzonych EuroGąbkach. Ergo: chromolę to. Niech twoje koty założą, a nuż się przegrzeją i pójdą w cholerę :P

ad(wertajzment)--->Zaprawdę powiadam ci: patrzaj i uczaj się :P

07.12.2009
21:09
smile
[250]

Jeckyl [ Nieuk ]

RAWR -> Raczej Anuluję Wyjazd Rowerem...

Jak to się ma do kamerzystki?

Los -> Ja też kasy za ten spam tutaj nie widziałem żadnej. Nawet mi nikt "pocałuj nas w dupę" nie przysłał mailem... A ja tak czekałem :(

07.12.2009
21:10
[251]

adrem [ Mroczny Rycerz ]

lol, spojrzalem drugi raz na ten tekst i mi cos do oka wpadlo :O

Edit: podaj maila, to zaraz ci przyślę :D

07.12.2009
21:13
[252]

los_hobbitos [ Rojiblanco ]

Los -> Ja też kasy za ten spam tutaj nie widziałem żadnej. Nawet mi nikt "pocałuj nas w dupę" nie przysłał mailem... A ja tak czekałem :(

Wiem! Załóżmy związek zawodowy!

07.12.2009
21:13
smile
[253]

Jeckyl [ Nieuk ]

O to już w profilu się mail nie pokazuje? O.o

Dlatego nic nie dostałem! :D

BTW idę sobie grzyb pod prysznicem oglądać. Może go nawet wodą zmoczę, kto wie. Jak myślicie duży może taki grzyb urosnąć? Będzie większy jak ręka za parę lat?

spoiler start
Tak, wiem o czym pomyśleliście. I o to mi chodziło ]:->
spoiler stop

07.12.2009
21:16
[254]

los_hobbitos [ Rojiblanco ]

Jak myślicie duży może taki grzyb urosnąć? Będzie większy jak ręka za parę lat?

Nie wyglądasz mi na Nigera z Nigerlandii, więc nie. Ale zawsze możesz spróbować go odciąć i zasadzić!

07.12.2009
21:19
[255]

adrem [ Mroczny Rycerz ]

Mi Jeckyl wygląda na Nigerlanda z Nigerlandii. Zdecydowanie.

07.12.2009
21:51
smile
[256]

Jeckyl [ Nieuk ]

O.o Nie było mnie dobre pół godziny i tylko 2 posty!!

No co Wy Panowie i Ty Los_Bebikos?

08.12.2009
09:00
[257]

lukigno [ Lunatic Soul ]

O w morde patrze i nie wierze....ale żeście poszli...respect....ale nie chce mi się wszystkiego czytać...;p

08.12.2009
09:53
smile
[258]

Jeckyl [ Nieuk ]

Co ta jesień z ludźmi robi?

Już się nawet paru postów przeczytać nikomu nie chce... Pffff!

08.12.2009
10:24
[259]

lukigno [ Lunatic Soul ]

Jeckyl===>no paru postów...

08.12.2009
11:03
smile
[260]

Jeckyl [ Nieuk ]

A ja wszystko od początku przeczytałem zanim napisałem 1 post w tym wątku :P

08.12.2009
16:00
[261]

los_hobbitos [ Rojiblanco ]

No co Wy Panowie i Ty Los_Bebikos?

Fak of, bycz :P

08.12.2009
16:06
smile
[262]

adrem [ Mroczny Rycerz ]

tupnij nóżką

08.12.2009
17:43
smile
[263]

Jeckyl [ Nieuk ]

I zakręć szyjką od słoiczka :P

08.12.2009
20:49
smile
[264]

adrem [ Mroczny Rycerz ]

kupiłem sobie xboxa

08.12.2009
20:51
smile
[265]

Jeckyl [ Nieuk ]

A kysz!

09.12.2009
10:14
[266]

lukigno [ Lunatic Soul ]

A ja wszystko od początku przeczytałem zanim napisałem 1 post w tym wątku :P

Jeckyl===>trzeźwy to Ty chyba nie byłeś...

kupiłem sobie xboxa

Adrem===>książkę byś sobie kupił....

09.12.2009
10:20
[267]

Jeckyl [ Nieuk ]

Ja zawsze jestem trzeźwy. Tylko czasami trochę bardziej niż zwykle :P

10.12.2009
19:44
smile
[268]

ReMo18 [ Be Quiet And Drive ]

Panowie ( i panie ) ! Wróciłem ! Ponownie... :)

Widzę, że z Kraczmą krucho... Nie jadło się Danonków, teraz kości mają mało wapnia :(

Cóż tam się dzieje w Probably The Best Karczma in GOL ?

10.12.2009
19:51
smile
[269]

Jeckyl [ Nieuk ]

Lipa. Nikt ze mną gadać nie chce...

Boją się napastowania czy co?

10.12.2009
19:55
[270]

ReMo18 [ Be Quiet And Drive ]

Remoś się odważy - nie raz już przesiadywał w darkroomie ;]

A więc, opowiadaj, jak tam los WesołKraczmy ? Postów niedużo... A truskawkę dacie ?

10.12.2009
20:02
[271]

Jeckyl [ Nieuk ]

Łap *

Mała ale zawsze ;)

A samo WK jak zwykle w roku szkolnym :P

10.12.2009
20:06
smile
[272]

Selman [ Legend ]

Dad's Home!!

10.12.2009
20:11
smile
[273]

ReMo18 [ Be Quiet And Drive ]

Jestem chory, więc rok szkolny mi nie przeszkadza :)

Dzięki za truskawkę. Tylko jakiś taki posmak śledzia ma. Sadziliście je w podpaskach ?

Jako, że już jestem - od Remcia dla całej WesołKraczmy potężny...

spoiler start

:*
spoiler stop

10.12.2009
20:46
[274]

ReMo18 [ Be Quiet And Drive ]

Jest tu kto ? Czy już wszystkich zdziesiątkowała świńska grypa ?

11.12.2009
15:56
[275]

los_hobbitos [ Rojiblanco ]

Nope. Ja, w ramach akcji zapobiegawczo-odwetowej, wymordowałem wszystkie świnie w okolicy. Wliczając w to paru upierdliwych sąsiadów. I świnki morskie. *demoniczny chichot*

11.12.2009
16:01
smile
[276]

ReMo18 [ Be Quiet And Drive ]

Hmm. Ja ostatnio widziałem jak Wojtek Cejrowski zajadał się w Ekwadorze świnkami morskimi z rusztu ( bez skóry wyglądają jak przerośnięte szczury ) i pił zupę małpy ( rączka małpy wygląda jak rączka małego dziecka ).

Nie zrobisz na mnie wrażenia *demoniczny chichot x2*

spoiler start

A ja proponuję jeszcze wybić kozy. Trąbią w mediach już o "koziej grypie" ! A przecież jest jeszcze ptasia. Co dalej ? Delfińska grypa ? Lemurska grypa ? Rybia grypa ?
spoiler stop

12.12.2009
10:19
[277]

los_hobbitos [ Rojiblanco ]

Cejrowski? To ten, co go nawet na buty nie stać? :P

12.12.2009
12:34
[278]

lukigno [ Lunatic Soul ]

Dali...jeszcze 23 posty i nowa część...

12.12.2009
12:42
[279]

adrem [ Mroczny Rycerz ]

Adrem===>książkę byś sobie kupił....

nie martw się, na książki też znajduję czas :p

12.12.2009
13:16
[280]

lukigno [ Lunatic Soul ]

na książki też znajduję czas :p

Adrem===>ta kiedy będziesz już stary i nie będziesz nic widział...:p

12.12.2009
13:21
[281]

adrem [ Mroczny Rycerz ]

pffff, już teraz czytam dużo książek :P i nie, lektury się nie liczą :)

12.12.2009
13:43
smile
[282]

Ceran_19 [ Ziemniaczany Mistrz ]

Jestem!!!

12.12.2009
13:48
smile
[283]

ReMo18 [ Be Quiet And Drive ]

Hurra :) Wracamy do gry.

adrem --> A Ty to książki czytasz ? Zdziwko mnie lekkie wzięło, bo Tylko w Modern Warfare 2 i Battlefield Heroes ciągle naparzamy ( ew. oglądasz filmy ) :P

Ceran_19 --> Hello :)

To co, bracia i siostry, czas chyba zaplanować Święta i Sylwestra ( będziemy pili za WK :) ) w doborowym towarzystwie :)


adrem --> Obecnie posiadam Xboxa 360 Premium 60GB. :)

12.12.2009
13:53
[284]

adrem [ Mroczny Rycerz ]

Remo-> Pewnie, że tak ;P Ale głównie wieczorami, przed snem. A w BF:H to nie grałem strasznie długo, natomiast filmy bardzoo rzadko oglądam :)

BTW. Ty masz jakąś konsolę? Bo pamiętam że Mazi ma PS3, nie wiem jak z tobą :P

12.12.2009
16:27
[285]

los_hobbitos [ Rojiblanco ]

Konsole to zło. Szatyn zesłał je, aby kusiły niewinnych pecetowców :P

12.12.2009
17:20
[286]

lukigno [ Lunatic Soul ]

Tak konsole to złooooo.....

12.12.2009
17:22
smile
[287]

ReMo18 [ Be Quiet And Drive ]

Ale ja lubię "zuo".

A szczególnie "zuo, mhrock i niedobroć".

lukigno --> Witam ponownie Panie Kropku :)

12.12.2009
17:32
[288]

lukigno [ Lunatic Soul ]

lukigno --> Witam ponownie Panie Kropka :)

Remo===>witam....nie chcę sie czepiać...ale jak jusz to powinno być "Panie Kropku"...

Widzę że ostatnimi czasy WK tk jakby odżyła z leksza.....ale pewnie to tylko chwilowe....

12.12.2009
17:37
smile
[289]

ReMo18 [ Be Quiet And Drive ]

lukigno --> nie zastanawiałeś się nigdy przypadkiem, że masz wiele wspólnego z subkulturą emo ? ;)

Odżyła i tym trzeba się cieszyć ( przynajmniej póki co ). Ale nastrój jest tu tak senny, że zaraz zasnę przed monitorem... :)

12.12.2009
18:11
[290]

lukigno [ Lunatic Soul ]

lukigno --> nie zastanawiałeś się nigdy przypadkiem, że masz wiele wspólnego z subkulturą emo ? ;)

Remo===>nie rozumiem....wyjaśni swój tok myślenia...proszę...

12.12.2009
18:17
[291]

Ceran_19 [ Ziemniaczany Mistrz ]

A mnie kaszel łapie :( Chyba jako pierwszy w Polsce zachoruje na kozią grypę :(

12.12.2009
20:52
[292]

los_hobbitos [ Rojiblanco ]

[*] na wszelki wypadek. Jesteśmy z tobą!

12.12.2009
20:54
[293]

szymonmac [ Legend ]

Chyba jako pierwszy w Polsce zachoruje na kozią grypę :(

A miałeś niedawno jakiś kontakt z kozą? :)

12.12.2009
22:16
smile
[294]

faner [ Druid Ewenement ]

Ostatnio mówili o grypie zachodniego Nilu, a teraz kozia. Ludzie, zdecydujcie się wreszcie.

13.12.2009
12:58
smile
[295]

Apocaliptiq [ Legend ]

Się przejmujecie.

Ptasia, świńska czy kozia. To taka moda teraz. Jak kiedyś na wąglika :P

Btw siema ;d
Co tam słychać? :P Rzadko wpadam no ale wpadam :P Patrzę właśnie że już niedługo będę legendą :D

13.12.2009
13:08
[296]

adrem [ Mroczny Rycerz ]

A miałeś niedawno jakiś kontakt z kozą? :)

rotfl!

los - gwałciciel kóz ;D

Remo-> To podaj gamertaga! :D

14.12.2009
14:18
smile
[297]

faner [ Druid Ewenement ]

Apocaliptiq - no taki ten świat już jest. Gratuluję, 34 level i gwiazdka :)

14.12.2009
14:25
smile
[298]

ReMo18 [ Be Quiet And Drive ]

adrem - Nie gram online :P

Kontakty z kozą... W sumie koza jest symbolem Szatana, więc nieźle się wkopałeś Ceran :)

Apq wrócił ! Raz na pół roku mógłbyś się odezwać :)

Widzę, że dużo osób dołączyło do naszego przybytku :P

spoiler start
Kozi harem :)
spoiler stop

14.12.2009
14:26
[299]

adrem [ Mroczny Rycerz ]

Remo, no to co, liczy się ilu mam znajomych! ;)

14.12.2009
14:35
smile
[300]

ReMo18 [ Be Quiet And Drive ]

Nowa część: https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=9790921&N=1 :)

szymonmac --> zostałeś VIPem. Teraz się spisz. :)

adrem --> mam tylu znajomych, że nie muszę ich "kolekcjonować" :)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.