
Selman [ Legend ]
WesołKraczma [cz. 126] - Mamy koszyk truskawek!!!
Wip-y -
Apocalyptiq (założyciel kraczmy), Jeckyl, lukigno (Lukacs), Selman, los_hobbitos, PatriciusG, Wiewiórk, ReMo18, Tomal_P, adrem, boskijaro, dj4, , lotnik_jack (Devil_son), , sajes, Ciekawy Fryzjer, Cing, Scarface, Kosik, marszym, mefek, SzymX + Dominik1991, Ceran_19 który się ostatnio przypomniał :-)
I jeszcze nasz żeński kwartet:
Luthien, Don't Look Back, Saburau, Psząśniczka...
Cytuty:
Można się wygłupiać w kategorii "Karczmy" za zgodą innych stałych czytelników danego wątku. (...)
By Soulcatcher
Poprzednie wcielenie: https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=9375545&N=1
;)

los_hobbitos [ Rojiblanco ]
Ze boobies are meine!

Ceran_19 [ Ziemniaczany Mistrz ]
Pośladki!

SzymX_09 [ Mr. Irony ]
Jou!

Tomal_P [ Legend ]
Elo melo w nowej cześci!
los_hobbitos [ Rojiblanco ]
Ano, witamy w nowiutkiej i pachnącej części. A na polskim: witaj, o radosny romantyźmie! Psia twoja mać!
Wuuuuf [ Generaďż˝ ]
Dzień Dobry Wieczór
Tomal_P [ Legend ]
Ja dzisiaj na dzień dobry w szkole miałem MORGZ!!
los_hobbitos [ Rojiblanco ]
MORGZ? :D

Ceran_19 [ Ziemniaczany Mistrz ]
(M)iędzynarodowa (O)rganizacja (R)obotów (G)ryzących (Z)iemię
??? :P:P
Tomal_P [ Legend ]
MORGZ - Metody organizacji i zarządzania

Jeckyl [ Nieuk ]
Mój Orgazm Rozdziera Gacie. Zawsze!
lukigno [ Lunatic Soul ]
Tytuł jest nie na temat....ale i tak dobrze że jest nowa część...
Ceran_19 [ Ziemniaczany Mistrz ]
Czejść :)

Selman [ Legend ]
bo tak myślałem żeby odskoczyć od tematu smucenia się nad kondycją kraczmy i zająć się tematem bardziej przyjemnym po części ;)
lukigno [ Lunatic Soul ]
Sel===>a jaki to temat??
los_hobbitos [ Rojiblanco ]
Sądząc po podtytule - truskawki. Cały koszyk truskawek :P
lukigno [ Lunatic Soul ]
E tam truskawki...zima idzie...
los_hobbitos [ Rojiblanco ]
Wolisz koszyk śniegu? :P

adrem [ Mroczny Rycerz ]
ŚNIEG!!! ^_^
los_hobbitos [ Rojiblanco ]
Śnieg ssie pauke. To oficjalne stanowisko :)
Wuuuuf [ Generaďż˝ ]
Śnieg jest hot.
sajes [ Jagiellonia Bialystok ]
Hellou miśki :* Takie pytanie mam do humanistów, nauczycielka zadała nam interpretację wiersza (Książka Herberta, min. 250 słów ^^), co można napisać o jego budowie ? Napisałem już o podziale na strofy, wersy itp., jaki to jest wiersz (biały, wolny itp.) i, że występuje w nim dużo czasowników. Coś jeszcze można opisać ?
los_hobbitos [ Rojiblanco ]
Wydaje mi się, ze teraz nie pozostaje nic oprócz wymieniania środków stylistycznych i może opisu ich funkcji w wierszu. Tak ja bym zrobił, w każdym bądź razie :)

adrem [ Mroczny Rycerz ]
Napisz o... ŚNIEGU!!! ^_^

Tomal_P [ Legend ]
I dzisiaj wolne czyli ŁIKEND :) Juuupiiiii....
lukigno [ Lunatic Soul ]
Sajes===>teraz napisz co podmiot liryczny miał na myśli...czyli mówiąc w prost musisz odgadnąć myśli autora gdy pisał ten wiersz...proste...
Śnieg nie jest taki zły...
Tak jeszcze tylko dzisiaj i weekend...!!!!!!!!!!
Wuuuuf [ Generaďż˝ ]
Witam! Wolny piątek bo turniej mam :D
Na taki stan 3 dni wolnych i przy takiej pogodzie tylko jedna piosenka może być grana
(tylko druga zwrota)
los_hobbitos [ Rojiblanco ]
Let the weekend begin!

Selman [ Legend ]
yeaa
adrem [ Mroczny Rycerz ]
omnomnomnomnomnomnom
nom
lukigno [ Lunatic Soul ]
Wreszcie weekend.....(!)

Selman [ Legend ]
a miałem się wyspać, a tu znowu zawojowałem do 2..
goodnight
Tomal_P [ Legend ]
Elo z rana! :)
Ale dziwny jestem, nie. W sobotę tak rano wstawać.
Niko Bellic [ Konsul ]
Nie jesteś dziwny- zmęczony po tygodniu szkoły wczoraj poszedłem wcześniej spać, stąd to poranne przebudzenie :P
lukigno [ Lunatic Soul ]
Ja tez nigdy w sobotę nie śpię długo...szkoda dnia...
Tomal_P [ Legend ]
Oglądajcie Radwańska na Eurosporcie. Półfinał turnieju w Pekinie.
Edit: I Radwańska wygrała! :-)

Wiewiórk [ Legend ]
-,- ja dopiero wstałem
lukigno [ Lunatic Soul ]
To dobrze że wygrała...
A piłkarze dzisiaj wygrają...jak myślicie??...
Wiewiórk [ Legend ]
Czechy - Polska to jak dla mnie pewniak, typ 1 nawet z handicapem :P
Tomal_P [ Legend ]
Polska wygra. Zobaczycie. I Grosicki jedną z bramek strzeli.
mefek [ Senator ]
Chciałbym żeby polacy wygrali. Nie chodzi o to żeby awansować bo na to nie ma szans ale chciałbym widzieć minę osób co postawiły na Czechy.
lukigno [ Lunatic Soul ]
A ja powiem przewrotnie że chciałbym by Polacy przegrali...przynajmniej pokazało by to że ten cały tymczasowy selekcjoner jest do niczego i trzeba go wywalić...
Tomal_P [ Legend ]
luki --> No w sumie masz rację, bo chciałbym aby Polacy wygrali. Ale jak wygrają to pewnie do euro Majewski zostanie. Kurde, ciężka sprawa.

SzymX_09 [ Mr. Irony ]
Oho, idzie zima.
mefek [ Senator ]
Majewski i tak zostanie nawet jak przegramy, no chyba że kibice staną przed biurem pzpn-u i będą się domagali "głowy" prezesa Laty
lukigno [ Lunatic Soul ]
Tomal===>cała polska piłka to ciężki kawałek chleba...
lukigno [ Lunatic Soul ]
Bravo Czesi Bravo....
Tomal_P [ Legend ]
Dobrze że nie oglądałem meczu. Na moje szczęście kumpel mnie wyrwał na koncert.
Możecie posłuchać:
-
-
Tomal_P [ Legend ]
No i po weekendzie...

Wiewiórk [ Legend ]
poniedziałek - done
wtorek - no bedzie cienko no ale
sroda - kino
czwartek - sadzenie drzew i pewno wszyscy spierdziela z lekcji
piatek - sadzenie drzew i pewno nikt nie przyjdzie
czyli jutro WEEKEND! ^^
los_hobbitos [ Rojiblanco ]
Sadzenie drzew? Co to, odpracowujecie popełnione przestępstwa pracami społecznymi? :P
lukigno [ Lunatic Soul ]
Wiwi===>do jakiej Ty szkoły chodzisz??....specjalnej??

adrem [ Mroczny Rycerz ]
[53]
Selman [ Legend ]
Wiewióra już ma męża, 10 dzieci i drzewo.
Apocaliptiq [ Legend ]
Cześć :)

SzymX_09 [ Mr. Irony ]
[59]
los_hobbitos [ Rojiblanco ]
On wróży! Kryć się, zaraz eksploduje!
adrem [ Mroczny Rycerz ]
Szymx-> Wtf? :D

lukigno [ Lunatic Soul ]
[300]

los_hobbitos [ Rojiblanco ]
Is this Sparta?

adrem [ Mroczny Rycerz ]
[666]
:OOOOOOOOOOOOOOO
los_hobbitos [ Rojiblanco ]
[2012]
Oł szit!
Apocaliptiq [ Legend ]
sparta ;/

SzymX_09 [ Mr. Irony ]
Co tam słychać? U mnie Towary Zastępcze.
los_hobbitos [ Rojiblanco ]
Słychać WUJKA. Czy tam UNKLE :P
Wuuuuf [ Generaďż˝ ]
Chyba Onkla :D

SzymX_09 [ Mr. Irony ]
los_hobbitos [ Rojiblanco ]
Onklepać ci mordę? :P
Wuuuuf [ Generaďż˝ ]
Ja mogę ci skapiszonować co jedynie.
los_hobbitos [ Rojiblanco ]
A idź się zbrutumuluj.

SzymX_09 [ Mr. Irony ]
Ale mnie? Ja nic nie wiem!
los_hobbitos [ Rojiblanco ]
A jak się nazywa wie? Wie. Czyli coś wie!
adrem [ Mroczny Rycerz ]
wiesz za duzo. trzeba cie zlikwidowac, szymx.
lukigno [ Lunatic Soul ]
Wy nic nie wiecie...
Wuuuuf [ Generaďż˝ ]
Wie nic nie wie.
adrem [ Mroczny Rycerz ]
wy wiecie ze wiecie ze oni wiedza ze ja wiem ze wy wiecie ze wy wiecie ze oni wiedza ze ONI wiedza ze ja wiem i on wie.

SzymX_09 [ Mr. Irony ]
Zatkałeś mnie los :)

SzymX_09 [ Mr. Irony ]
sklonowało się cholerstwo.
los_hobbitos [ Rojiblanco ]
Ja wiem, że Wejder jest ojcem Luka, a wy nie!
SzymX--->Moja specjalność :D

Tomal_P [ Legend ]
Kurde, co to się stało. Godzinę mnie nie byłu a tu około 30 postów więcej.
Robimy postępy :P

adrem [ Mroczny Rycerz ]
Ja wiem, że Wejder jest ojcem Luka, a wy nie!
Spoileruj bucu ;(
los_hobbitos [ Rojiblanco ]
I wiem, że Werter strzela sobie w łeb! I umiera 12 godz... Ach tak, to i tak absolutnie nikogo nie obchodzi :P
Tomal--->Kraczma zaaplikowała sobie dawkę środków viagropodobnych i oto efekty :P
Wiewiórk [ Legend ]
Kropek - osoba która to wymyśliła być może ma specjalne potrzeby, ja nie no ale nie wiem jak ty, ważne że dwa dni bez nauki ;]
Wuuuuf [ Generaďż˝ ]
nie filozuj Wiewiórk
lukigno [ Lunatic Soul ]
Wiwi===>dawno szkoły kończyłem....(nie specjalne, normalne (żeby nie było wątpliwości))...

djforever. [ Konsul ]
los-> poczekaj na czwartą część "Dziadów", to jest dopiero fascynująca lektura :P Całe 45 stron Gustaw pieprzy o niczym... Potem chce sie zabić, ale okazuje sie że już nie żyje xD

Wiewiórk [ Legend ]
żiżej no i zrobileś mega spoiler ;(
btw. śnieg u mnie pada ^^
los_hobbitos [ Rojiblanco ]
dj--->Co tam jakieś "Dziady" (choć, trzeba Adasiowi przyznać, że pisząc je musiał być na konkretnych prochach), z niecierpliwością czekam na "Nad Niemnem", czyli powieść powszechnie uważaną za najdynamiczniejszą w polskiej literaturze! Akcja wartka niczym jezioro! :)
lukigno [ Lunatic Soul ]
Akurat "Dziady" to mi się najbardziej podobały ze wszystkich szkolnych lektur....ale i tak ich nie przeczytałem...

Selman [ Legend ]
<spogląda na niego spocony Pan Tadeusz>
lukigno [ Lunatic Soul ]
Pana Tadeusza nigdy nie lubiłem...i jeszcze ta inwokacja...

Ceran_19 [ Ziemniaczany Mistrz ]
Pierdolicie!
los_hobbitos [ Rojiblanco ]
Witam w nowej, pięknej dobie! :P
Ceran_19 [ Ziemniaczany Mistrz ]
U Was też tak sypie? :)
Tomal_P [ Legend ]
Ta... ale lipa pogoda się zrobiła, a to dopiero październik.
Selman [ Legend ]
u mnie może nic nie sypie ale jest zimno w ch...
trzeba kupić spirytus ^^
los_hobbitos [ Rojiblanco ]
Chyba najwyższa pora, żeby zacząć się uczyć jazdy na nartach, za niedługo pewnie nie będę mógł innym sposobem dostać się do szkoły :P
lukigno [ Lunatic Soul ]
U mnie nie sypie...ale wieje jak cholera...aż sie nie chce wychodzić na dwór...
Musze zapomnieć o słuchaniu muzy przez mp3....;/
Selman [ Legend ]
:)
jutro kolejne załamanie pogody na bałtyku.. dlatego kurde nie jade na wycieczkę:(
Tomal_P [ Legend ]
A ja dzisiaj jadę do Kołobrzegu na łikend :-)

adrem [ Mroczny Rycerz ]
A ja zamierzam nicnierobić w łikend.

lukigno [ Lunatic Soul ]
Adrem===>mamy takie same plany...

adrem [ Mroczny Rycerz ]
mogę z tobą ponicnierobić?

SzymX_09 [ Mr. Irony ]
Selman [ Legend ]
ehh fajnie macie ...

Ceran_19 [ Ziemniaczany Mistrz ]
HURA!!! WEEKEND!!!
los_hobbitos [ Rojiblanco ]
Hell yeah! Pijemy! Dla mnie soczek! :P
A w weekend mam zamiar nic nie robić, nie licząc szykującej się dziś sesji. Bynajmniej nie egzaminacyjnej :)
adrem [ Mroczny Rycerz ]
nie licząc szykującej się dziś sesji. Bynajmniej nie egzaminacyjnej :)
No właśnie coś się zdziwiłem :f
lukigno [ Lunatic Soul ]
Adrem===>możesz...
los_hobbitos [ Rojiblanco ]
Koniec przerwy, ruszać dupska, trza spamować! :P
lukigno [ Lunatic Soul ]
Tylko nima komu...

Tomal_P [ Legend ]
Jeszcze tylko dzisiaj do szkoły i łikend :)
los_hobbitos [ Rojiblanco ]
Komu jest, ale coś widzę nieśmiałe oznaki braku chęci :P

adrem [ Mroczny Rycerz ]
ŁIKEND (PRAWIE) ^_^
los_hobbitos [ Rojiblanco ]
Prawie. Jeszcze tylko sprawdzian z chemii i już łikend. Yay.
:P
lukigno [ Lunatic Soul ]
Weekend...a raczej to co z niego zostanie...
Ceran_19 [ Ziemniaczany Mistrz ]
UGABUGA!!
los_hobbitos [ Rojiblanco ]
Na cześć piątku hip hip hura :P
lukigno [ Lunatic Soul ]
No i macie ten swój weekend...
Tomal_P [ Legend ]
My new avatar....
I jak?

los_hobbitos [ Rojiblanco ]
Kewl
Tomal_P [ Legend ]
...

adrem [ Mroczny Rycerz ]
nawet bardzo kewl
Tomal_P [ Legend ]
kewl?? wtf??
Selman [ Legend ]
wolałem stary, ale nie pamiętam jak wyglądał
adrem [ Mroczny Rycerz ]
dexter uśmiechniety byl, to pamietam :)
Tomal_P [ Legend ]
Chciałem ustawić jeszcze starszy avatar, ale gdzieś go zgubiłem.
Miałem Berta i Earniego z Ulicy Sezamkowej.

Don't Look Back [ Sabaku no Suzume ]
Dobry Wieczór!!!~~ ;P
Tomal_P [ Legend ]
A jednak znalazłem. Ale to jest printscreen i słaba jakość wyszła.
Może poszukam w lepszej jakości.
Edit: A jednak znalazłem po raz drugi. Nie ma jak to powrót do starych czasów.
Don't Look Back [ Sabaku no Suzume ]
ja tam swojego bym nie znalazła a zwłaszcza że nie na swoim kompie jestem XD
Ceran_19 [ Ziemniaczany Mistrz ]
Czejść ludziska :)
adrem [ Mroczny Rycerz ]
hi
Tomal_P [ Legend ]
Piszcie co tam u was słychać! A nie każdy napisał hi, cześć i już...
No więc ja zacznę...: WEEKEND!!! Bo piątki mam wolne. Ale nie miło weekend się rozpocznie bo jutro do dentysty idę :(
Ceran_19 [ Ziemniaczany Mistrz ]
No to mnie bolą barki :) Ale jutro tylko 5 lekcji, klasówa z matmy i WEEKEND!!!!
Wuuuuf [ Generaďż˝ ]
Siema wszystkim, dzisiaj wybiły moje urodzinky :D
djforever. [ Konsul ]
Wuuuf-> najlepszego :)
Ja mam nawet nieźle z jutrzejszym dniem, w sumie żadnych sprawdzianów, tylko cholera jasna 8 lekcji :/ Wyjdę z domu o 6 35, wrócę o 16 10... nie cierpie tego.

Wiewiórk [ Legend ]
a mi wczoraj walnęło 3 lata na golu :S
Tomal_P [ Legend ]
Właśnie wróciłem od dentysty. Żebym wiedział że nie będę mógł jeść przez dwie godziny ty bym się najadł przed wizytą... ach.
Tomal_P [ Legend ]
Elo z wieczora :-)
Mam do Was taką małą prośbę. Chciałbym żebyście ocenili moją stronkę --> Co wam się podoba, co się nie podoba, co byście zmienili.
Uczę się tworzyć strony www i postanowiłem stworzyć tą stronkę na której bym pokazywał to czego się nauczyłem.

SzymX_09 [ Mr. Irony ]

Tomal_P [ Legend ]

lukigno [ Lunatic Soul ]
Tomal===>jeżeli to Cie w jakiś sposób pocieszy to...sam bym tego lepiej nie zrobił...
Tomal_P [ Legend ]
V

Apocaliptiq [ Legend ]
Play him off.
Siema ;)
Tomal_P [ Legend ]
Siema i sie nie ma.
Apo --> chyba dawno Cię tu nie było?? Chyba z miesiąc :P
los_hobbitos [ Rojiblanco ]
Pewnie się czaił w jakichś chaszczach :P
lukigno [ Lunatic Soul ]
Ale pustki...
Tomal_P [ Legend ]
No
los_hobbitos [ Rojiblanco ]
Ja jestem zajęty Dragon Age'em, znaczy się, jestem usprawiedliwiony!

adrem [ Mroczny Rycerz ]
A ja Modern Warfare 2, też jestem usprawiedliwiony!

Tomal_P [ Legend ]
A ja chodzę do szkoły i ciężko się uczę. Też jestem usprawiedliwiony.
los_hobbitos [ Rojiblanco ]
adrem--->Ale MW 2 za chwilę ci się skończy, a multi się nie liczy! :P

Selman [ Legend ]
może dżaponeczke?

Montera [ Michael Jackson zyje ]
Hej wszystkim, z tego względu, że uwielbiam się uśmiechać i w ogóle, przybyłem do was i mam nadzieję, że spotkam tu w miarę inteligentnych userów, z którymi można porozmawiać o wszystkim bez wulgaryzmów i kłótni.

adrem [ Mroczny Rycerz ]
że spotkam tu w miarę inteligentnych userów
nic z tego.
ja tu jestem.

Montera [ Michael Jackson zyje ]
adrem -> No kurczę, już myślałem, że będzie fajnie, a Ty mi tu zabawę psujesz.

los_hobbitos [ Rojiblanco ]
Ten tego, porzućcie wszelką nadzieję wy, którzy tu wchodzicie, i takie tam. W każdym bądź razie, "inteligencja" to tutaj po prostu kolejne przydługawe słowo na "i". Albo na "j"? Nie pamiętam...
z którymi można porozmawiać o wszystkim bez wulgaryzmów i kłótni.
Flame war to nasze imiona nr. 2 i 3 :P

Montera [ Michael Jackson zyje ]
los_hobbits -> Na pewno inteligentniejsi, niż w co niektórych karczmach. Poza tym, mam nadzieję, że lubicie grać w gry i słuchać muzyki, czy też oglądać filmy ?
los_hobbitos [ Rojiblanco ]
Nope. Zadowalam się kontemplacją Wszechświata w mojej pięciogwiazdkowej pustelni na Madagaskarze. Fajna wyspa, swoją drogą.
Pewnie, że lubimy. Czy w ogóle istnieje ktoś, kto nie lubi? Pomijając prezydenta, rzecz jasna :P
Montera [ Michael Jackson zyje ]
Oj tam, prezydent też pewnie lubi, tylko się z tym kryje :) Kto z was posiada lub chce zakupić Left 4 Dead 2 ?
lukigno [ Lunatic Soul ]
Monter===>za późno żeś przyszedł (przyszła)...(nick nie określa tego jednoznacznie)....ta karczma umiera....
Montera [ Michael Jackson zyje ]
lukigno -> Nie martw się, spróbujemy ją odbudować, bo szkoda marnować taki potencjał. Poza tym "przyszedł" :) Zarzućcie jakiś temat.
lukigno [ Lunatic Soul ]
Poza tym "przyszedł"
Monter===>no to jedną wątpliwość mamy wyjaśnioną...to nie jest najlepsza pora na rozpoczynanie rozmowy....nie ma kworum...
Tomal_P [ Legend ]
Up!! Up!!

Selman [ Legend ]
co tam Tomalu?
lukigno [ Lunatic Soul ]
A gdzie Monter...podobno chciał rozmawiać...przynajmniej jeszcze w sobotę chciał...:p

Ceran_19 [ Ziemniaczany Mistrz ]
Łolaboga, ta kraczma żyje!! :)

Tomal_P [ Legend ]
Żyje i nie damy jej spaść na dno!!
los_hobbitos [ Rojiblanco ]
Na dnie jest sympatycznie :P
lukigno [ Lunatic Soul ]
Żyje i nie damy jej spaść na dno!!
I tak spadamy na dno...
los_hobbitos [ Rojiblanco ]
A luki jak zwykle fatalistycznie (w pewnym sensie, oczywiście, ale zawsze) :P
lukigno [ Lunatic Soul ]
Ja tylko stwierdzam fakty....czemu nikt nie chce przyjąć tego do wiadomości...

Jeckyl [ Nieuk ]
Bo NIE!

Tomal_P [ Legend ]
A ja dzisiaj mam wolne :-)
Tak chciałem wam humorek poprawić.
Selman [ Legend ]
Tomal kiepsko się starasz ;P

Jeckyl [ Nieuk ]
A ja jestem w pracy :)
I od jakichś 2-3 tygodni to tak jakbym miał wolne :P
Montera [ Michael Jackson zyje ]
lukigno -> Jestem i żyję, ale wątek ledwo, co ciągnie :
Tomal_P [ Legend ]
Selman --> Ale mam trochę do roboty. Sprawozdanie na pon zrobić. Kolokwium w poniedziałek mam. I trochę w pokoju posprzątać bo tak jak patrze to troszki by się przydało.

Jeckyl [ Nieuk ]
Hel yeah!
lukigno [ Lunatic Soul ]
Monter===>no wiesz...miałeś sporo chęci zeby rozmawiać...jeszcze tydzień temu miałeś chęć...tylko nie zarzuciłeś żadnym tematem...
los_hobbitos [ Rojiblanco ]
Jeck--->Aaaach, "A bit of Fry and Laurie", cud, miód i orzeszki. Szkoda, że większość ludzi zna Lauriego tylko jako House'a, bo występy z prawdopodobnie najśmieszniejszym żyjącym gejem miał zajebiste ;)

Wiewiórk [ Legend ]
Weekend wita.

ValkyreX [ Legend ]
Weekend wita, ja również po dłuższym czasie.
los_hobbitos-> Oglądałeś może Hunting for Gollum, co linka zapodała zelka kiedyś w kucyku? W sumie sam już dawno oglądałem ale jestem ciekaw czy jestem z tym samym. Ogólnie to całkiem nieźle to zrobili jak na produkcję fanów. Całkiem ciekawe... Wiesz coś nowego może o filmie "Hobbit" ?
los_hobbitos [ Rojiblanco ]
Val--->Pewnie kiedyś oglądałem, ale ilość pochłanianego przeze mnie masła sprawia, że nie ufam swojej pamięci długotrwałej :P O "Hobbicie" niestety nic nowego nie wiem, ale uczciwie trzeba przyznać, że nie szukałem niczego, więc nie dziwota. Niech chłopaki dłubią w spokoju, ja cierpliwie poczekam na gotowca :)
m1a87z [ EmJedenA OsiemSiedemZet ]
Selman Zdał Prawo Jazdy :) Selman Zdał Prawo Jazdy :) Selman Zdał Prawo Jazdy :)
Gratuluje :) Idziemy Pić :D
los_hobbitos [ Rojiblanco ]
Wniosek z tego prosty - najwięcej wypadków powodują kierowcy, którzy zdobyli prawko i idą się nawalić. Rozwiązanie: znieść egzaminy! :)

Jeckyl [ Nieuk ]
Albo znieść prawo jazdy!
los_hobbitos [ Rojiblanco ]
Tyż prawda! Polać mu! Albo lepiej nie... ma dość :P

Apocaliptiq [ Legend ]
Eeee tam, ja zdałem i nic nie piłem :P
Jeckyl [ Nieuk ]
Ja też zdałem ale potem piłem. Czy przedtem? A może potem i przedtem...
Pamięć mi siada :/ To pewnie przez pracę :(
lukigno [ Lunatic Soul ]
Jeckyl===>przez alkohol...

Jeckyl [ Nieuk ]
Nieeeeeeee...
Alkohol jest zdrowy!
Tomal_P [ Legend ]
Zgadzam się z przedmówcą!!
Tomal_P [ Legend ]
I weekend!! Jakie macie plany??
los_hobbitos [ Rojiblanco ]
Poza chęcią przyłapania św. Mikołaja na próbie wtargnięcia na teren prywatny, mam zamiar się uczyć i zacząć grać w Planescape: Torment, do którego wreszcie się dobrałem. Nie jestem pewien, czy uda się spełnić oba cele, ale co tam :P
lukigno [ Lunatic Soul ]
Nie wiem co ludzie widzą w tym alkoholu....
los_hobbitos [ Rojiblanco ]
Ludzie? To tylko Jeckyl :P
ValkyreX [ Legend ]
Gratulacje, selman :)
lukigno [ Lunatic Soul ]
Jeckyl nie jest jedynym przesadnym koneserem wysokoprocentowych trunków...
los_hobbitos [ Rojiblanco ]
luki--->Ale jest swego rodzaju przodownikiem pracy :)

Jeckyl [ Nieuk ]
300% NOMRY!!
lukigno [ Lunatic Soul ]
Jeckyl===>uważaj bo Ci medal dadzą...

Jeckyl [ Nieuk ]
Medal się nosi na piersi jak piersiówkę nie?
To ja wolę piersiówkę.
PEŁNĄ!

lukigno [ Lunatic Soul ]
Jeckyl===>czy Ty nie jesteś sponsorowany czasem przez jakiś browar lub gorzelnię...
los_hobbitos [ Rojiblanco ]
Chyba przez wszystkie :P

Jeckyl [ Nieuk ]
Pfffff...
No wiesz?
To ja je sponsoruję!!

Montera [ Michael Jackson zyje ]
Ta karczma jest tak wesoła, że można popaść w depresję, bardzo mi przykro to mówić :)

ValkyreX [ Legend ]
Szczęśliwi ludzie nie potrzebują internetu, to karczma dla ludzi leczących depresję(ewentualnie kaca).
lukigno [ Lunatic Soul ]
Val===>masz racje...ale nie do końca....internet to miejsce dla ludzi nie mających alternatywy na inny rodzaj spędzania wolnego czasu....
Monter===>zapowiadałeś siebie jako usra który rozweseli karczmę.....na drugi raz nie rzucaj słów na wiatr...
Jeckyl===>a kto Ciebie sponsoruje??...

Jeckyl [ Nieuk ]
Kropek -> Oj nie będę nikomu reklamy robił :P (Za to mi nie płacą :P) Ale skoro tak bardzo chcesz to dam Ci zdjęcie prezesa firmy, reszty musisz się sam domyślić -------------->
lukigno [ Lunatic Soul ]
Jeckyl===>czy reszta firmy jest tak samo ohydna jak prezes??...

Jeckyl [ Nieuk ]
Oj no może on Mister'a Universum nie wygra. Ale to bardzo miły gość jest :) Przyjacielski, dobrotliwy, uwielbia się bawić i bardzo często zabiera nas z biura na spacery :) A ile On może zjeść!
Reszta pracowników jest tak samo oczojebna jak On :P Oprócz mnie OFC :P
los_hobbitos [ Rojiblanco ]
Ta karczma jest tak wesoła, że można popaść w depresję, bardzo mi przykro to mówić :)
To wszystko przez tego kropkowanego!
Jeck--->A coś ty zrobił ze swoimi kotami? Pracują teraz jako seksualni niewolnicy "prezesa"? :P

Jeckyl [ Nieuk ]
Koty zostały 2. I niestety nic nie robią. Leżą se cholera i się cieszą beztroską...
Jak ja ich nie lubię!!
los_hobbitos [ Rojiblanco ]
Znając ultra skomplikowaną kocią psychikę, to one ciebie też :P
Jeckyl [ Nieuk ]
Kocia psychika? Pffff... Toć to proste:
Zabawa -> Żarcie -> Zabawa -> Kuweta -> Zabawa -> Seks -> Zabawa -> Spanie -> Zabawa
I tak w kółko.
Z wiekiem im tylko ochota na zabawę przechodzi a reszta jak wcześniej.
los_hobbitos [ Rojiblanco ]
O tym właśnie mówiłem. Zresztą, jeśli wierzyć pewnemu małemu komiksowi, na który się kiedyś natknąłem, ludzki pomyślunek kręci się wokół "Sex, money, toilet" w odpowiednich proporcjach zależnych od wieku :P No, specjalnie dla ciebie jeszcze opcja "Alcohol" :P

Jeckyl [ Nieuk ]
Oprócz alko dodałbym tam jeszcze "family". Chociaż sex i toilet już są a to w sumie prawie to samo.
To może "work". Ale znowu sex i money są więc też nie.
Hmmm... "Car"? Sex i money.
Internet? Sex, money i toilet... Crap!
No to chyba oprócz alcohol nic tam więcej dodawać nie trzeba...
los_hobbitos [ Rojiblanco ]
No proszę. Okazało się, że w Internecie można odnaleźć odpowiedzi na pytanie o sens ludzkiego istnienia i ludzkie motywacje! Whoa! I po nam, kutwa, były całe lata filozofii, której tera się muszą uczyć biedni uczniowie? Nie lepiej było szybciej wynaleźć Internet? :P

Jeckyl [ Nieuk ]
Bo internet to potęga na miarę świńskiej grypy czy Heleny Trojańskiej :P
Ale Internet musiał ktoś wymyślić. Wcale bym się nie zdziwił jakby to jakiś filozof był ;) Hmmm pierwszy filozof (domestos tak?) żył parę tysięcy lat temu chyba.
Ponad 2000 lat filozofii żeby wymyślić internet! Szał!
los_hobbitos [ Rojiblanco ]
Liii tam. Założę się, że Bogu podprowadził Jezusowi stałe łącze do jego HQ w Galilei na potrzeby operacji "Zbawianie Świata". Czyli szał już jakby mniejszy :P

Jeckyl [ Nieuk ]
Bogu to mógł co najwyżej sznura podpierdzielić ;)
A o akcji zbawienia świata się głośno nie mówi! Znowu jakiś Hitler czy inny Bicz Boży coś źle przeczyta i co będzie?
los_hobbitos [ Rojiblanco ]
Hitler+Bicz Boży=Attyla. HOLY SHIT! Nasze komuliberalne knowania zostaną wnet ukrócone! :P

Jeckyl [ Nieuk ]
Odetną nam kabel?
los_hobbitos [ Rojiblanco ]
Nah, myślę, że raczej zaspoilerują nam zakończenie "Mody na Sukces" O taaaaaak. To będzie ZNACZNIE gorsze.

Hard as Stone [ Inkwizytor ]
Jezuuu ... to ta karczma jeszcze żyje ?

Jeckyl [ Nieuk ]
Nonsensopedia:
Sposób rozumowania psa i kota
Główną cechą odróżniającą kota od psa jest sposób myślenia.
* Pies myśli: daje mi jedzenie, mieszkam w jego domu, mogę spać w jego łóżku – jest moim bogiem!
* Kot myśli: daje mi jedzenie, mieszka w moim domu, może spać w moim łóżku – jestem jego bogiem!
ale nie zawsze :]
xD
HaS -> Żyje :P
Los -> Ale ja już znam zakończenie. Mogę się czuć bezpieczny?
los_hobbitos [ Rojiblanco ]
Ale ja już znam zakończenie. Mogę się czuć bezpieczny?
To... to niemożliwe. To całkiem, jakby George Lucas wybiegł na salę podczas premiery "Nowej Nadziei" i zaczął wrzeszczeć, że Vader je tatinek Luka!
* Pies myśli: daje mi jedzenie, mieszkam w jego domu, mogę spać w jego łóżku – jest moim bogiem!
Kewl. Rozumiem, że ołtarz ku swojej czci jest sprzedawany oddzielnie? ;)
Jeckyl [ Nieuk ]
A chcesz kupić?
Muszę kasę zbierać, żeby swoim kotom po jednym wystawić :D
los_hobbitos [ Rojiblanco ]
Oszczędniej wyjdzie, jeśli zabijesz je od razu. Jak uczy grecka mitologia, bogowie mają nieprzyjemny zwyczaj posiadania potomstwa z czym popadnie (żaden napalony Ares nie zapłodnił jakiegoś kredensu tylko dlatego, że jeszcze go nie wynaleziono), więc lepiej dmuchać na zimne :P
Tomal_P [ Legend ]
O czym dyskutujecie chłopaki??
Pytam się bo nie chce mi się czytać.... :P

Jeckyl [ Nieuk ]
Ale skoro ja jestem Bogiem mojego psa to znaczy że mam zapłodnić swój kredens? O.o
Toć on nawet nie bardzo w moim typie. Nie mówię już nic że to Kredens jest a nie jakaś Kredensica czy Kredenśniczka nawet! Tostery też się łapią? Bo niby i powinno ciepło być ale do pewnego momentu tylko. A potem co? Jak się tak zastanowić to jako Bóg to musiałbym tylko zapładniać i próbować zapładniać. A co z innymi przyjemnymi rzeczami? Z piciem na przykład? No co?
Edit:
TP -> O kotach, Bogach, zapładnianiu, Hitlerach, ołtarzach, filozofach itp... Standardzik ;)
los_hobbitos [ Rojiblanco ]
Tomal--->*drapie się po głowie* Hmmm... A co to za różnica? Ułożenie tematu ma tyle samo sensu co zanalizowanie wpływu wiekopomnego zdania: "Na potęgę Posępnego Czerepu..." na populację mniszka pospolitego :P
Jeck--->Zawsze możesz spróbować z cną niewiastą znaną jako Czysta. To ponoć strasznie zimna dziwka, ale połączysz przyjemne z... przyjemnym? :P
Jeckyl [ Nieuk ]
Co jak co ale zapładniać to Czystej jeszcze nie próbowałem i myślę, że musiałbym być prawie nieprzytomny aby wpaść na taki pomysł. A jak wiadomo w takim stanie to se można o zapładnianiu zapomnieć. Nawet o próbie zapłodnienia nie ma co myśleć :P
Tomal_P [ Legend ]
Ahaaa....
?????
los_hobbitos [ Rojiblanco ]
Jeck--->Hm, ten problem może rozwiązać już chyba tylko Bravo. Albo Pomysłowy Dobromir.

Jeckyl [ Nieuk ]
TP -> Przeczytaj, zrozumiesz. Nie przeczytasz pisz co Ci wlezie przez palce w klawiaturę :P Sensu to mieć nie musi :)
Los -> Bravo nie czytam bo oni tam ostatnio się z Dody śmiali, że się niby z jakimś Nigerem szlajała. I o Niej napisali że On to brudas i że ma dłuższe włosy niż Ona i że Ona to z Nim za granicę jeździ. No nie dziwne że jeździ jak On Niger to nie z Polski nie? Dobromir? A komórkę do Niego masz? Bo do Bravo nie napiszę bo oni Dody nie lubię a ja lubię i nie napiszę o!

adrem [ Mroczny Rycerz ]
zboczuchy.

Jeckyl [ Nieuk ]
adrem -> Się odezwał najnormalniejszy no :P Uśmiech proszę! Jesteś w zboczonej kamerzystce!!
los_hobbitos [ Rojiblanco ]
Jeck--->Z Nigerem? I BARDZO DOBRZE, że się śmiali! Niger z Nigerii, tak? Sprzedajna suka. Lokalna bojówka ONR już do niej jedzie. Łajt pałer, maderfaker!
Jesteś w zboczonej kamerzystce!!
Ooooh. MOAR! :P
Jeckyl [ Nieuk ]
A jak był z Nigerlandii to co? :P
Ooooh. MOAR! :P
Nie Ty... adrem! :P
los_hobbitos [ Rojiblanco ]
A jak był z Nigerlandii to co? :P
Jedna cholera.
Nie Ty... adrem! :P
Też jedna cholera.
:P

Jeckyl [ Nieuk ]
Ty się śmiej ale my tu zaraz we dwóch będziemy musieli nową część założyć :P
MI SIĘ NIE CHCE!
adrem [ Mroczny Rycerz ]
Jesteś w zboczonej kamerzystce!!
kurrr... nawet nie wiem co odpisać ;>
Jeckyl [ Nieuk ]
adrem -> Ooooh. MOAR! :P Byłoby świetne ale Los Cię wyprzedził i musisz się bardziej postarać :P

adrem [ Mroczny Rycerz ]
RAWR!
los_hobbitos [ Rojiblanco ]
Musieli, musieli. Mi tam za to nie płacą. Nawet w pieprzonych EuroGąbkach. Ergo: chromolę to. Niech twoje koty założą, a nuż się przegrzeją i pójdą w cholerę :P
ad(wertajzment)--->Zaprawdę powiadam ci: patrzaj i uczaj się :P

Jeckyl [ Nieuk ]
RAWR -> Raczej Anuluję Wyjazd Rowerem...
Jak to się ma do kamerzystki?
Los -> Ja też kasy za ten spam tutaj nie widziałem żadnej. Nawet mi nikt "pocałuj nas w dupę" nie przysłał mailem... A ja tak czekałem :(
adrem [ Mroczny Rycerz ]
lol, spojrzalem drugi raz na ten tekst i mi cos do oka wpadlo :O
Edit: podaj maila, to zaraz ci przyślę :D
los_hobbitos [ Rojiblanco ]
Los -> Ja też kasy za ten spam tutaj nie widziałem żadnej. Nawet mi nikt "pocałuj nas w dupę" nie przysłał mailem... A ja tak czekałem :(
Wiem! Załóżmy związek zawodowy!

Jeckyl [ Nieuk ]
O to już w profilu się mail nie pokazuje? O.o
Dlatego nic nie dostałem! :D
BTW idę sobie grzyb pod prysznicem oglądać. Może go nawet wodą zmoczę, kto wie. Jak myślicie duży może taki grzyb urosnąć? Będzie większy jak ręka za parę lat?
los_hobbitos [ Rojiblanco ]
Jak myślicie duży może taki grzyb urosnąć? Będzie większy jak ręka za parę lat?
Nie wyglądasz mi na Nigera z Nigerlandii, więc nie. Ale zawsze możesz spróbować go odciąć i zasadzić!
adrem [ Mroczny Rycerz ]
Mi Jeckyl wygląda na Nigerlanda z Nigerlandii. Zdecydowanie.

Jeckyl [ Nieuk ]
O.o Nie było mnie dobre pół godziny i tylko 2 posty!!
No co Wy Panowie i Ty Los_Bebikos?
lukigno [ Lunatic Soul ]
O w morde patrze i nie wierze....ale żeście poszli...respect....ale nie chce mi się wszystkiego czytać...;p

Jeckyl [ Nieuk ]
Co ta jesień z ludźmi robi?
Już się nawet paru postów przeczytać nikomu nie chce... Pffff!
lukigno [ Lunatic Soul ]
Jeckyl===>no paru postów...

Jeckyl [ Nieuk ]
A ja wszystko od początku przeczytałem zanim napisałem 1 post w tym wątku :P
los_hobbitos [ Rojiblanco ]
No co Wy Panowie i Ty Los_Bebikos?
Fak of, bycz :P

adrem [ Mroczny Rycerz ]
tupnij nóżką

Jeckyl [ Nieuk ]
I zakręć szyjką od słoiczka :P

adrem [ Mroczny Rycerz ]
kupiłem sobie xboxa

Jeckyl [ Nieuk ]
A kysz!
lukigno [ Lunatic Soul ]
A ja wszystko od początku przeczytałem zanim napisałem 1 post w tym wątku :P
Jeckyl===>trzeźwy to Ty chyba nie byłeś...
kupiłem sobie xboxa
Adrem===>książkę byś sobie kupił....
Jeckyl [ Nieuk ]
Ja zawsze jestem trzeźwy. Tylko czasami trochę bardziej niż zwykle :P

ReMo18 [ Be Quiet And Drive ]
Panowie ( i panie ) ! Wróciłem ! Ponownie... :)
Widzę, że z Kraczmą krucho... Nie jadło się Danonków, teraz kości mają mało wapnia :(
Cóż tam się dzieje w Probably The Best Karczma in GOL ?

Jeckyl [ Nieuk ]
Lipa. Nikt ze mną gadać nie chce...
Boją się napastowania czy co?
ReMo18 [ Be Quiet And Drive ]
Remoś się odważy - nie raz już przesiadywał w darkroomie ;]
A więc, opowiadaj, jak tam los WesołKraczmy ? Postów niedużo... A truskawkę dacie ?
Jeckyl [ Nieuk ]
Łap *
Mała ale zawsze ;)
A samo WK jak zwykle w roku szkolnym :P

Selman [ Legend ]
Dad's Home!!

ReMo18 [ Be Quiet And Drive ]
Jestem chory, więc rok szkolny mi nie przeszkadza :)
Dzięki za truskawkę. Tylko jakiś taki posmak śledzia ma. Sadziliście je w podpaskach ?
Jako, że już jestem - od Remcia dla całej WesołKraczmy potężny...
ReMo18 [ Be Quiet And Drive ]
Jest tu kto ? Czy już wszystkich zdziesiątkowała świńska grypa ?
los_hobbitos [ Rojiblanco ]
Nope. Ja, w ramach akcji zapobiegawczo-odwetowej, wymordowałem wszystkie świnie w okolicy. Wliczając w to paru upierdliwych sąsiadów. I świnki morskie. *demoniczny chichot*

ReMo18 [ Be Quiet And Drive ]
Hmm. Ja ostatnio widziałem jak Wojtek Cejrowski zajadał się w Ekwadorze świnkami morskimi z rusztu ( bez skóry wyglądają jak przerośnięte szczury ) i pił zupę małpy ( rączka małpy wygląda jak rączka małego dziecka ).
Nie zrobisz na mnie wrażenia *demoniczny chichot x2*
los_hobbitos [ Rojiblanco ]
Cejrowski? To ten, co go nawet na buty nie stać? :P
lukigno [ Lunatic Soul ]
Dali...jeszcze 23 posty i nowa część...
adrem [ Mroczny Rycerz ]
Adrem===>książkę byś sobie kupił....
nie martw się, na książki też znajduję czas :p
lukigno [ Lunatic Soul ]
na książki też znajduję czas :p
Adrem===>ta kiedy będziesz już stary i nie będziesz nic widział...:p
adrem [ Mroczny Rycerz ]
pffff, już teraz czytam dużo książek :P i nie, lektury się nie liczą :)

Ceran_19 [ Ziemniaczany Mistrz ]
Jestem!!!

ReMo18 [ Be Quiet And Drive ]
Hurra :) Wracamy do gry.
adrem --> A Ty to książki czytasz ? Zdziwko mnie lekkie wzięło, bo Tylko w Modern Warfare 2 i Battlefield Heroes ciągle naparzamy ( ew. oglądasz filmy ) :P
Ceran_19 --> Hello :)
To co, bracia i siostry, czas chyba zaplanować Święta i Sylwestra ( będziemy pili za WK :) ) w doborowym towarzystwie :)
adrem --> Obecnie posiadam Xboxa 360 Premium 60GB. :)
adrem [ Mroczny Rycerz ]
Remo-> Pewnie, że tak ;P Ale głównie wieczorami, przed snem. A w BF:H to nie grałem strasznie długo, natomiast filmy bardzoo rzadko oglądam :)
BTW. Ty masz jakąś konsolę? Bo pamiętam że Mazi ma PS3, nie wiem jak z tobą :P
los_hobbitos [ Rojiblanco ]
Konsole to zło. Szatyn zesłał je, aby kusiły niewinnych pecetowców :P
lukigno [ Lunatic Soul ]
Tak konsole to złooooo.....

ReMo18 [ Be Quiet And Drive ]
Ale ja lubię "zuo".
A szczególnie "zuo, mhrock i niedobroć".
lukigno --> Witam ponownie Panie Kropku :)
lukigno [ Lunatic Soul ]
lukigno --> Witam ponownie Panie Kropka :)
Remo===>witam....nie chcę sie czepiać...ale jak jusz to powinno być "Panie Kropku"...
Widzę że ostatnimi czasy WK tk jakby odżyła z leksza.....ale pewnie to tylko chwilowe....

ReMo18 [ Be Quiet And Drive ]
lukigno --> nie zastanawiałeś się nigdy przypadkiem, że masz wiele wspólnego z subkulturą emo ? ;)
Odżyła i tym trzeba się cieszyć ( przynajmniej póki co ). Ale nastrój jest tu tak senny, że zaraz zasnę przed monitorem... :)
lukigno [ Lunatic Soul ]
lukigno --> nie zastanawiałeś się nigdy przypadkiem, że masz wiele wspólnego z subkulturą emo ? ;)
Remo===>nie rozumiem....wyjaśni swój tok myślenia...proszę...
Ceran_19 [ Ziemniaczany Mistrz ]
A mnie kaszel łapie :( Chyba jako pierwszy w Polsce zachoruje na kozią grypę :(
los_hobbitos [ Rojiblanco ]
[*] na wszelki wypadek. Jesteśmy z tobą!
szymonmac [ Legend ]
Chyba jako pierwszy w Polsce zachoruje na kozią grypę :(
A miałeś niedawno jakiś kontakt z kozą? :)

faner [ Druid Ewenement ]
Ostatnio mówili o grypie zachodniego Nilu, a teraz kozia. Ludzie, zdecydujcie się wreszcie.

Apocaliptiq [ Legend ]
Się przejmujecie.
Ptasia, świńska czy kozia. To taka moda teraz. Jak kiedyś na wąglika :P
Btw siema ;d
Co tam słychać? :P Rzadko wpadam no ale wpadam :P Patrzę właśnie że już niedługo będę legendą :D
adrem [ Mroczny Rycerz ]
A miałeś niedawno jakiś kontakt z kozą? :)
rotfl!
los - gwałciciel kóz ;D
Remo-> To podaj gamertaga! :D

faner [ Druid Ewenement ]
Apocaliptiq - no taki ten świat już jest. Gratuluję, 34 level i gwiazdka :)

ReMo18 [ Be Quiet And Drive ]
adrem - Nie gram online :P
Kontakty z kozą... W sumie koza jest symbolem Szatana, więc nieźle się wkopałeś Ceran :)
Apq wrócił ! Raz na pół roku mógłbyś się odezwać :)
Widzę, że dużo osób dołączyło do naszego przybytku :P
adrem [ Mroczny Rycerz ]
Remo, no to co, liczy się ilu mam znajomych! ;)

ReMo18 [ Be Quiet And Drive ]
Nowa część: https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=9790921&N=1 :)
szymonmac --> zostałeś VIPem. Teraz się spisz. :)
adrem --> mam tylu znajomych, że nie muszę ich "kolekcjonować" :)