Bartesso94 [ Konsul ]
Could not connect to server
Siema
Mam Steama i wyskakuje mi taki oto komunikat, Could not connect to server. Wcześniej Steama miałem zainstalowanego i wszystko było dobrze, teraz nie mogę grać, np. na wescie i podobnych mapach, czy mam ściągać jakiś patch? :/