vlodek2532 [ Senator ]
poszukuje tapety
poszukuje tapety którą miałem przed formatem
była w rozdziałce 19020x1080.
był na niej czerwony lancer evo x na białym tle. pamiętam, że ściagnałem ją z jakieś angielskiej strony
to tyle he.
jeżeli znajdziecie jakieś fajne tapety z lanerem x lub subaru imprezą rocznik 2008-2009 w rozdziałce 1920x1080 to tez możecie podawać. chodzi mi raczej o zdjęcia studyjne tych samochodów - są efektywniejsze
Narmo [ nikt ]
vlodek2532 [ Senator ]
szukałem tak na 100 sposobów i nie znalazłem nic ciekawego
Piecia_____18 [ Generaďż˝ ]
Evo X na białym tle:
mikAS :) [ Senator ]
czarne jest prawie takie same jak białe
edit; użyj Corela abo nawet Painta i zamień czarne na białe !
vlodek2532 [ Senator ]
mała rozdziłka i nie specjalnie to wygląda
mikas to takie same tylko że białe tło. na czarnym to lipnie wygląda bo te szyby takie dziwne a jak to zrobię w ps'ie to się opony zrobią białe he
Shaybeck - evil creature [ Beware of The Evil ]
mikAS :) [ Senator ]
Google never Surrender !
vlodek2532 [ Senator ]
Shaybeck co mi po tym jak żadnej nie ma w fullhd a po zmianie rozdziałki wygląda jakby nie wyglądało
luk11 [ Generaďż˝ ]
1600x1200
1920x1200

Orrator [ Pretorianin ]
[10] jak nie lubię tapet z autami to ta mi się nawet spodobała.