GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

poszukuje tapety

03.10.2009
23:46
[1]

vlodek2532 [ Senator ]

poszukuje tapety

poszukuje tapety którą miałem przed formatem

była w rozdziałce 19020x1080.

był na niej czerwony lancer evo x na białym tle. pamiętam, że ściagnałem ją z jakieś angielskiej strony

to tyle he.

jeżeli znajdziecie jakieś fajne tapety z lanerem x lub subaru imprezą rocznik 2008-2009 w rozdziałce 1920x1080 to tez możecie podawać. chodzi mi raczej o zdjęcia studyjne tych samochodów - są efektywniejsze

03.10.2009
23:48
[2]

Narmo [ nikt ]

03.10.2009
23:51
[3]

vlodek2532 [ Senator ]

szukałem tak na 100 sposobów i nie znalazłem nic ciekawego

04.10.2009
00:00
[4]

Piecia_____18 [ Generaďż˝ ]

Evo X na białym tle:

04.10.2009
00:03
[5]

mikAS :) [ Senator ]



czarne jest prawie takie same jak białe

edit; użyj Corela abo nawet Painta i zamień czarne na białe !

04.10.2009
00:03
[6]

vlodek2532 [ Senator ]

mała rozdziłka i nie specjalnie to wygląda

mikas to takie same tylko że białe tło. na czarnym to lipnie wygląda bo te szyby takie dziwne a jak to zrobię w ps'ie to się opony zrobią białe he

04.10.2009
00:05
[7]

Shaybeck - evil creature [ Beware of The Evil ]

04.10.2009
00:06
[8]

mikAS :) [ Senator ]

Google never Surrender !


04.10.2009
00:06
[9]

vlodek2532 [ Senator ]

Shaybeck co mi po tym jak żadnej nie ma w fullhd a po zmianie rozdziałki wygląda jakby nie wyglądało

04.10.2009
01:33
[10]

luk11 [ Generaďż˝ ]

1600x1200

1920x1200


04.10.2009
07:14
smile
[11]

Orrator [ Pretorianin ]

[10] jak nie lubię tapet z autami to ta mi się nawet spodobała.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.