kasiulkag [ Pretorianin ]
Sprzedam
sprzedam ten zestaw za dobrą cenę.
WheZY [ Niepoprawny Romantyk ]
Jak za dobrą? Za tyle co wylicytują, nie ma ceny minimalnej =]
Aretse02 [ Generaďż˝ ]
LOL
kasiulkag [ Pretorianin ]
czekam na propozycje.... pololuj sobie gdzie indziej...
sebu9 [ O_o ]
Masz jakieś problemy z płcią ? Podpisujesz się kasiulkaG a w ofercie piszesz w formie męskiej ? :P
Zalicytuję za 50 zł.
Może mi się poszczęści...

karolzzr [ Gunner ]
crisis worhead
kasiulkag [ Pretorianin ]
sebu9- a ty z głową
Damian1539 [ Legend ]
Napisz coś więcej o tym monitorze. Sprzedałbyś go osobno?
I lepiej nie sprzedawaj komputera z tym pirackim DragonBalem i Utorrentem.
kasiulkag [ Pretorianin ]
wolałbym sprzedać cały komplet # Rozmiar: 22" Panoramiczny
# Rozdzielczość: 1 680 x 1 050
# Jasność (cd/m2): 300
# Kontrast: 1 0000:1
# Czas reakcji (ms): 5 kąt widzenia pion 160.00 °
kąt widzenia poziom 170.00 °
ilość wyświetlanych kolorów 16.70 mln
a jaką cenę mógłbyś zaproponować?
Damian1539 [ Legend ]
Nie chce nić proponować. Sprzedajesz to podaj swoją cenę.

SysOp [ Generaďż˝ ]
ZASILACZ: 450W REDSTAR
crisis worhead
DYSK: chitachi 200GB
Przy najiększych obciążeniach utrzymuje niską temperature zapewnia to chłodzenie procesora oraz pojemna obudoawa z dwoma 12 calowymi wiatrakami.
hahahahahaha
Snakepit [ aka Hohner ]
12 CALOWE wiatraki?