GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Sprzedam

03.10.2009
23:28
[1]

kasiulkag [ Pretorianin ]

Sprzedam

sprzedam ten zestaw za dobrą cenę.

03.10.2009
23:32
[2]

WheZY [ Niepoprawny Romantyk ]

Jak za dobrą? Za tyle co wylicytują, nie ma ceny minimalnej =]

03.10.2009
23:33
[3]

Aretse02 [ Generaďż˝ ]

LOL

03.10.2009
23:42
[4]

kasiulkag [ Pretorianin ]

czekam na propozycje.... pololuj sobie gdzie indziej...

03.10.2009
23:48
[5]

sebu9 [ O_o ]

Masz jakieś problemy z płcią ? Podpisujesz się kasiulkaG a w ofercie piszesz w formie męskiej ? :P
Zalicytuję za 50 zł.
Może mi się poszczęści...

03.10.2009
23:50
smile
[6]

karolzzr [ Gunner ]

crisis worhead

03.10.2009
23:54
[7]

kasiulkag [ Pretorianin ]

sebu9- a ty z głową

04.10.2009
00:17
[8]

Damian1539 [ Legend ]

Napisz coś więcej o tym monitorze. Sprzedałbyś go osobno?

I lepiej nie sprzedawaj komputera z tym pirackim DragonBalem i Utorrentem.

04.10.2009
00:28
[9]

kasiulkag [ Pretorianin ]

wolałbym sprzedać cały komplet # Rozmiar: 22" Panoramiczny
# Rozdzielczość: 1 680 x 1 050
# Jasność (cd/m2): 300
# Kontrast: 1 0000:1
# Czas reakcji (ms): 5 kąt widzenia pion 160.00 °
kąt widzenia poziom 170.00 °
ilość wyświetlanych kolorów 16.70 mln
a jaką cenę mógłbyś zaproponować?

04.10.2009
00:44
[10]

Damian1539 [ Legend ]

Nie chce nić proponować. Sprzedajesz to podaj swoją cenę.

04.10.2009
00:54
smile
[11]

SysOp [ Generaďż˝ ]

ZASILACZ: 450W REDSTAR

crisis worhead

DYSK: chitachi 200GB

Przy najiększych obciążeniach utrzymuje niską temperature zapewnia to chłodzenie procesora oraz pojemna obudoawa z dwoma 12 calowymi wiatrakami.

hahahahahaha

04.10.2009
01:04
[12]

Snakepit [ aka Hohner ]

12 CALOWE wiatraki?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.