GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jaką muzykę polecacie ?

03.10.2009
21:39
smile
[1]

Montera [ Michael Jackson zyje ]

Jaką muzykę polecacie ?

1. Chciałbym znać tytuł utworu tego co był puszczony przed występem chłopaka w czerwonej bluzce w Mam Talent, cienki głos, specyficzny radiowy utwór.

2. Chciałbym żebyście podali mi kilka kawałków techno, ale takiego, że po prostu cały czas muzyka żyje, mocne brzmienia muzyki techno.

3. Kawałki jakie polecacie. PS. Nienawidzę hip hopu :)

03.10.2009
21:42
[2]

mefsybil [ Legend ]

Kiedyś słuchałem :P



(proste, acz pasuje do twojego opisu)

Nie jest to techno, a trance. Dałbym więcej, ale YT mi nie działa i nie mam jak odsłuchać.

To masz na wrzutę -->



03.10.2009
21:45
[3]

Montera [ Michael Jackson zyje ]

Dzięki, ale jeszcze się zapytam. Co się stało z YouTube ?
Poza tym, czekam na dalsze propozycje. Uwielbiam Pop and Techno :)

03.10.2009
21:46
[4]

szymonmac [ Legend ]

Co się stało z YouTube ?

Przerwa techniczna.

03.10.2009
22:01
smile
[5]

Montera [ Michael Jackson zyje ]

Dobre mef, ale bardziej chciałbym z rytmami takimi no, hmm... ostrymi, czyli piski, basy, takie coś jak jest w remixach, żeby było naprawdę głośne ! Ostatni był dobry kawałek, ale myślę, że wiesz czego chcę :) Dobry jesteś

03.10.2009
22:02
[6]

ppaatt1 [ Trekker ]

1 i 2 nie znam :)
Ale do 3...
Słucham muzyki w dużej mierze muzyki troszkę inniejszej (ogólnie określam to jako muzykę klimatyczną). Podaję tylko wybrane kawałki, jak się spodoba to patrz na autorów i ich inne piosenki/albumy.



(nie ma to jak dobra muzyka martialowa/militarna :) )








(Era rządzi, cholernie klimatyczne)






Jeśli powyższe nutki Ci podpasują mam jeszcze trochę rzeczy w zanadrzu :) Nutki metalowe, bądź nu-metalowe pominąłem.


Z trudniejszej muzyki (ambient i te sprawy)


03.10.2009
22:03
[7]

=D=2 [ Legend ]

[5] To może Festfolk

I'm Your Basscreator

Welcome To Rainbow

I Can Walk On Water

Now You're Gone

Boten Anna

Vi sitter i ventrilo och spelar DotA

Vi sitter i ventrilo och spelar DotA 2007

03.10.2009
22:05
[8]

zoloman [ Legend ]

Mówiąc "techno" masz na myśli konkretnie muzykę techno, czy całą szeroko pojętą muzykę elektroniczną?

03.10.2009
22:08
[9]

Montera [ Michael Jackson zyje ]

ppaatt1 -> Piękna muzyka, niektóre kawałki typowo ostre, niektóre mi się podobają, wielkie dzięki.

Wciąż szukam techno i błagam =D=2, nienawidzę tego ... basshuntera, czy jak on tam.

Szukam typowo electronic music xD Czyli ostra muzyka, z basami i różnymi efektami (piskami)

03.10.2009
22:10
[10]

zoloman [ Legend ]



Pasuje? Jak tak, to zaraz dam więcej.

03.10.2009
22:15
smile
[11]

Montera [ Michael Jackson zyje ]

Oj, bardziej

03.10.2009
22:17
[12]

k42a_ [ The Blues ]

1. Już Ci gdzieś odpowiedziałem, nie wiem czy dobrze.

2. Nie słucham techno ani tym podobnych.

3.
Queen

Rise Against





Green Day


+ wszystko z płyty Dookie
Nirvana











Aha, Sqater, ppaatt podał Ci jakieś 20 linków,a ty po 5 minutach wyrażasz swoja opinię i piszesz, że to piękna muzyka?

03.10.2009
22:27
smile
[13]

.:|MP3|.: [ Konsul ]

k42a_ -> jak można słuchać Queen i Green Day?

03.10.2009
22:29
smile
[14]

k42a_ [ The Blues ]

Jak widać można.

04.10.2009
00:19
[15]

HUtH [ pr0crastinator ]

Poszukaj na last.fm w trance, psytrance, goa czy też big beat i breakbeat(Chrystal Method, Freestylers, Junkie XL, Overseer na pewno) i różnych elektronicznych innych, bardzo ładnie się po tagach szuka.

2. Chciałbym żebyście podali mi kilka kawałków techno, ale takiego, że po prostu cały czas muzyka żyje, mocne brzmienia muzyki techno.

Wprawdzie normalnie dałbym tu coś od the prodigy np. Thunder lub Warriors Dance z nowej płyty, ale dam coś równie dobrego o ile nie lepszego:


04.10.2009
00:21
[16]

zoloman [ Legend ]

HutH--> Zobacz [11].

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.