LordShonny [ Pretorianin ]
Lampki Biurkowe
Piszcie czego najbardziej nie lubicie w swoich lampach
Ja nie lubię tego że jak jestem dłużej niż godzinę i chcę przetawić ją trochę do góry to sie parze
teraz mam kciuk u lewej ręki w bandażach

bebzoon™ [ Pretorianin ]
kup może mniej mózgojebną ?
Imak [ Generaďż˝ ]
Ja mam świetlówkę podwieszoną na półce, żeby nie raziła prosto w oczy jest zastosowana blacha, jej wada (duża) jest taka, że element połączony ze świetlówką i wyłącznikiem po długiej pracy nagrzewa się i brzęczy, nawet jak się go dotknie, żeby ucichł to i tak oparzy palce