GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Lampki Biurkowe

03.10.2009
19:40
[1]

LordShonny [ Pretorianin ]

Lampki Biurkowe

Piszcie czego najbardziej nie lubicie w swoich lampach
Ja nie lubię tego że jak jestem dłużej niż godzinę i chcę przetawić ją trochę do góry to sie parze
teraz mam kciuk u lewej ręki w bandażach

03.10.2009
19:41
smile
[2]

bebzoon™ [ Pretorianin ]

kup może mniej mózgojebną ?

04.10.2009
08:06
[3]

Imak [ Generaďż˝ ]

Ja mam świetlówkę podwieszoną na półce, żeby nie raziła prosto w oczy jest zastosowana blacha, jej wada (duża) jest taka, że element połączony ze świetlówką i wyłącznikiem po długiej pracy nagrzewa się i brzęczy, nawet jak się go dotknie, żeby ucichł to i tak oparzy palce

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.