GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Emulator PS2/3

03.10.2009
18:38
smile
[1]

Tsuna [ Black Nightmare ]

Emulator PS2/3

Nie wiem czy już pisałam o tym. Mój kolega pożyczył mi 2 gry : Tekken 5 i 6. BosH ale radocha, ale nie mam Emulatora, bo dał mi przegrane -.-
Pliss.. Help :((

03.10.2009
18:52
smile
[2]

Tsuna [ Black Nightmare ]

^^ up ^^

03.10.2009
19:00
[3]

władca lemurów [ Julian ]

TEKKENA 6 CI POŻYCZYŁ !!!??? To to już wyjszło ??? (j w wyrazie wyszło użyte celowo :D )

03.10.2009
19:09
[4]

Alien.pl [ Generaďż˝ ]

Puki co do puki procesor z 6 rdzeniami nie będzie kosztował 500zł to nie ma co liczyć na emulator PS3. Bo nie ma kompa który by to udzierżył, dodatkowo SONY nie chce ujawnić szczegółów konsoli.
Co do PS2 to są emulatory na PC (chyba nawet, lub tylko 2), ale trzeba mieć takiego sprzęta do tego że, lepiej se grać w gry z PC. Z drugiej strony do dziś nie ma tak naprawdę niezawodnego emulatora PS2, większość gier i tak na nim nie działa. Główny kłopot to emulacja 128-bitowego procesora RISC który tam jest (PCty mają co najwyżej 64-bitowe CPU), no i trochę pogięty BIOS PS2.

04.10.2009
02:58
[5]

GrizZzZzLi [ Generaďż˝ ]

Emulatory na PS2 są do dupy a co dopiero PS3 , z takim procem jak ma ta konsola to chyba sobie nigdy nie poradzą.
PS2 = 300Mhz 128bitów , Emotion Engine , a emul śmiga dopiero jako tako na Core 2 Duo.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.