
umcy_bumcy_um [ Pretorianin ]
Jaka gra do 70 zł?
Siema. Właśnie kupiłem sobie nowego kompa. (Dual Core 2,6. 4GB Ramu, GeForce 9800 515mb :D)
Był to prezent od taty. A od kolegów też mam coś dostać za 70 zł. I tak pomyślałem o grze. Tylko że nie wiem co wybrać :/
Zastanawiam się nad FIFĄ 10 lub COD 4 albo inne badziewie. Może zaczekać na PESa??
A może wziąć coś innego? Co wy mi polecacie?
loleczek00 [ Wieczny Madridista ]
Czekaj na PESa
gnoll [ Legend ]
No ale co lubisz ? Człowieku, za 70 zł to ja bym kupił z kilkanaście różnych fajnych gier (jedną do wyboru). No ale niech ci będzie - pierwsza z brzegu, Wiedźmin: Edycja Rozszerzona.
A z tych co piszesz - bierz CoD 4.
umcy_bumcy_um [ Pretorianin ]
No sam nie wiem co lubię. Jestem, w 100% obiektywny i we wszystko co mam to gram :D
waslo [ Ajacieden ]
Bierz COD 4 zdecydowanie, po przejściu w single zawsze zostanie ci gra na multi

KaidAdon [ Konsul ]
Napisz jakie lubisz gatunki, a my się dostosujemy.
mikAS :) [ Senator ]
za 7 dyszek możesz zaszaleć
-Crysis/Warhead 44zł
-Hellgate London 44zł
CoD 2 40zł
CoD 4 60zł
CoD 5 60zł też
UT3/GoW 30zł
tyle jeśli o FPSy idzie .
a ponadto warto polecić z RPG Plandspace ( 20 zł) , Fallout Analogia ( 10 zł bodajże ) i oczywiście Fallout 3 ( około 70)
z Racerów to chyba tylko NFS Shift jest ostatnio warty polecenia , może jeszcze Porsche 2000 ( oba za 50 dyszek)
a co do strategii ? a teraz gram w Twierdza Warchest ( 25zł ) i jestem zadowolony
stasiuworld [ Pretorianin ]
jak już to Cod 4 lub może być Race Driver Grid:)
umcy_bumcy_um [ Pretorianin ]
Chciałbym coś nowego.
Chyba głównie zastanawiam się między FIFą a CODem!
Tylko żeby ten PES nie kosztował powyżej 100!
Szczepan19920502 [ Konsul ]
czekaj na PESa :)

Teristek.v3 [ Pretorianin ]
z tych co wymieniłeś to myślę że CoD4 jak najbardziej byłby opłacalnym zakupem :) W szczególności ze względu na doskonały tryb multi ;) Bierz śmiało :]
Ambitny Łoś [ Wielki Przedwieczny ]
Najlepiej by było dozbierać do Batmana :)
umcy_bumcy_um [ Pretorianin ]
A se upne :D
kluha666 [ Legend ]
Jak chcesz przetestować nowego kompa to nie kupuj Fify, może Crysis ? Cod 4 ?
umcy_bumcy_um [ Pretorianin ]
Nocny upik.
Próba ściągnięcia CODa zakończyła się niepowodzeniem więc nadal nie wiem co robić.

Pit17 [ Dolotek ]
Próba ściągnięcia CODa
Słucham? Chyba demo :>
Nie wiem..może: Kilka gier z taniej serii :)

kęsik [ Legend ]
Kup wszystkie części Gothica.