GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Jaka gra do 70 zł?

02.10.2009
22:22
smile
[1]

umcy_bumcy_um [ Pretorianin ]

Jaka gra do 70 zł?

Siema. Właśnie kupiłem sobie nowego kompa. (Dual Core 2,6. 4GB Ramu, GeForce 9800 515mb :D)
Był to prezent od taty. A od kolegów też mam coś dostać za 70 zł. I tak pomyślałem o grze. Tylko że nie wiem co wybrać :/
Zastanawiam się nad FIFĄ 10 lub COD 4 albo inne badziewie. Może zaczekać na PESa??
A może wziąć coś innego? Co wy mi polecacie?

02.10.2009
22:24
[2]

loleczek00 [ Wieczny Madridista ]

Czekaj na PESa

02.10.2009
22:25
[3]

gnoll [ Legend ]

No ale co lubisz ? Człowieku, za 70 zł to ja bym kupił z kilkanaście różnych fajnych gier (jedną do wyboru). No ale niech ci będzie - pierwsza z brzegu, Wiedźmin: Edycja Rozszerzona.

A z tych co piszesz - bierz CoD 4.

02.10.2009
22:26
[4]

umcy_bumcy_um [ Pretorianin ]

No sam nie wiem co lubię. Jestem, w 100% obiektywny i we wszystko co mam to gram :D

02.10.2009
22:36
[5]

waslo [ Ajacieden ]

Bierz COD 4 zdecydowanie, po przejściu w single zawsze zostanie ci gra na multi

02.10.2009
22:38
smile
[6]

KaidAdon [ Konsul ]

Napisz jakie lubisz gatunki, a my się dostosujemy.

02.10.2009
22:43
[7]

mikAS :) [ Senator ]

za 7 dyszek możesz zaszaleć

-Crysis/Warhead 44zł
-Hellgate London 44zł
CoD 2 40zł
CoD 4 60zł
CoD 5 60zł też
UT3/GoW 30zł
tyle jeśli o FPSy idzie .

a ponadto warto polecić z RPG Plandspace ( 20 zł) , Fallout Analogia ( 10 zł bodajże ) i oczywiście Fallout 3 ( około 70)
z Racerów to chyba tylko NFS Shift jest ostatnio warty polecenia , może jeszcze Porsche 2000 ( oba za 50 dyszek)
a co do strategii ? a teraz gram w Twierdza Warchest ( 25zł ) i jestem zadowolony

02.10.2009
22:47
[8]

stasiuworld [ Pretorianin ]

jak już to Cod 4 lub może być Race Driver Grid:)

03.10.2009
11:52
[9]

umcy_bumcy_um [ Pretorianin ]

Chciałbym coś nowego.

Chyba głównie zastanawiam się między FIFą a CODem!

Tylko żeby ten PES nie kosztował powyżej 100!

03.10.2009
11:56
[10]

Szczepan19920502 [ Konsul ]

czekaj na PESa :)

03.10.2009
11:58
smile
[11]

Teristek.v3 [ Pretorianin ]

z tych co wymieniłeś to myślę że CoD4 jak najbardziej byłby opłacalnym zakupem :) W szczególności ze względu na doskonały tryb multi ;) Bierz śmiało :]

03.10.2009
12:03
[12]

Ambitny Łoś [ Wielki Przedwieczny ]

Najlepiej by było dozbierać do Batmana :)

03.10.2009
12:45
[13]

umcy_bumcy_um [ Pretorianin ]

A se upne :D

03.10.2009
12:49
[14]

kluha666 [ Legend ]

Jak chcesz przetestować nowego kompa to nie kupuj Fify, może Crysis ? Cod 4 ?

03.10.2009
23:42
[15]

umcy_bumcy_um [ Pretorianin ]

Nocny upik.
Próba ściągnięcia CODa zakończyła się niepowodzeniem więc nadal nie wiem co robić.

04.10.2009
00:42
smile
[16]

Pit17 [ Dolotek ]

Próba ściągnięcia CODa

Słucham? Chyba demo :>

Nie wiem..może: Kilka gier z taniej serii :)

04.10.2009
00:48
smile
[17]

kęsik [ Legend ]

Kup wszystkie części Gothica.

spoiler start
Albo zaczekaj na CoD:MW2
spoiler stop

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.