
dam12 [ mr. towel ]
Odbija mi się siarką.
Praktycznie od samego rana odbija mi się bardzo intensywnym smrodem siarki.
Jest mi już niedobrze, bekam 5 razy na minutę.
Wątek jest na poważnie, nie śmiejcie się.
Czym to może być spowodowane?
Volk [ Legend ]
Przeczytaj legende o Smoku Wawelskim.

Schygneth [ Generaďż˝ ]
Przyłóż zapałkę do ust, i beknij. +10 do fajności gwarantowane!
Jeremy Clarkson [ Prezenter ]
Jadłeś petardy?
raphunder [ Legend ]
Tanim winem.

dam12 [ mr. towel ]
zabawne
edit: pryty nie piłem
może to być spowodowane wrzodami lub jakąś chorobą układu pokarmowego/dwunastnicy?

janek09091 [ Generaďż˝ ]
Jakiś dynks pewnie wczoraj się piło i się nie pamięta.
mikAS :) [ Senator ]
czas umyć zęby
edit: racja tańsze winda mają delikatny posmak siarki
dam12 [ mr. towel ]
ile razy mam pisać, że żadnego wina nie piłem?
orzinn [ GOD LIKE ]
Są to pierwsze objawy "samozapłonu" tu masz więcej napisane poczytaj

dam12 [ mr. towel ]
tak, to z pewnością to
dziękuję Ci za ten cudowny link

bezlerg66 [ Senator ]
Po co podgryzasz zapałki :P
kubinho12 [ Gooner ]
dobrze, że nie benzyną.
Zingus123 [ Antyterrorysta ]
szatan już idzie po ciebie
Piecia_____18 [ Generaďż˝ ]

Yancy [ Legend ]
Przecież to naturalne po wysłuchaniu ostatniej płyty Behemotha.
A tak ogólnie to odbija ci się siarką, czy odbija ci również bez siarki?
Aegrus [ Konsul ]
Jak nie chlejesz jaboli to nie wiem xP
Midalan [ Dostojny ]
Warka power's back!
Armorgedon12 [ 43 ]
Może zjadłeś dużo Fast Foodów, nie myłeś po tym zębów i na drugi dzień taki efekt.

Piecia_____18 [ Generaďż˝ ]
Turbo-Dymo-Man zawstydził dam12.
Odbija mu się CO2.

fresherty [ Jimi Hendrix Rules! ]
19 odpowiedzi i większość z nich przezabawna :D:D GOL FTW :)

Qverty™ [ Legend ]
Za takie wątki kocham to forum...fajna beka jest jak się czyta takie idiotyczne posty że aż śmieszne xD
Co do tematu...no ale hu fakin kers

matirixos [ BLAUGRANA ]
Pierwszy Demon na forum
Armorgedon12 [ 43 ]
matirixos -> Supernatural kozacki serial ;] Na mojej liście numer 1. Zatrzymałem się na 10 odcinku 2 sezonu.

matirixos [ BLAUGRANA ]
U mnie na 1 miejscu jest Dexter ;] Ale Supernatural świetny kończe powoli 4 sezon który podoba mi się najbardziej ;]

Piecia_____18 [ Generaďż˝ ]
Ja wolę Dr House'a. Ale każdy swój gust ma, a o gustach się oczywiście nie dyskutuje.

power gracz [ Cloak Engaged ]
wam tez sie skojarzylo ze stansonem ?
LU2864J [ Konsul ]
Nie pije sie winciacha do sameego konca;d
ser pleśniowy [ ZiL tylko z Katowic! ]
[27] no a z kim xD

Kłosiu [ Legend ]
Jakby ci sie odbijalo wodą różaną to moglbys sie martwic. Prawdziwemu facetowi obija sie wylacznie piwem, kielbasa wedzona albo siarka.
wlodzix® [ Trup w windzie ]
Może "obsługiwałeś" w nocy szatana nieświadomie ?
A tak na serio to też tak miałem i zawsze samo przechodziło po jakimś czasie.

kong123 [ Legend ]
A może ty w ciąży jesteś?
Wuuuuf [ Generaďż˝ ]
Odstaw te wina.
btw dam12 mógłbyś mi wysłać oryginalny rozmiar twojego avataru/avatara? [email protected]

Azazell3 [ Żywy Trup ]
Natychmiast zgłoś się do lekarza - oznaka miażdzycy wątroby
smokinnhobo [ czolgista ]
Pewnie wrombales jajka i troche coca coli

faner [ Druid Ewenement ]
Idz się wysrać do kibla, to już nie będziesz czuł.
mr 45 [ Hero of the Wastelands ]
Wlodzix --->Wiesz, jak się pije nałogowo jabole, robi ,,blowjoba'' szatanowi, i inne ciekawe rzeczy, to tak potem jest