GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Odbija mi się siarką.

02.10.2009
21:23
smile
[1]

dam12 [ mr. towel ]

Odbija mi się siarką.

Praktycznie od samego rana odbija mi się bardzo intensywnym smrodem siarki.
Jest mi już niedobrze, bekam 5 razy na minutę.
Wątek jest na poważnie, nie śmiejcie się.
Czym to może być spowodowane?

02.10.2009
21:25
[2]

Volk [ Legend ]

Przeczytaj legende o Smoku Wawelskim.

02.10.2009
21:25
smile
[3]

Schygneth [ Generaďż˝ ]

Przyłóż zapałkę do ust, i beknij. +10 do fajności gwarantowane!

02.10.2009
21:25
[4]

Jeremy Clarkson [ Prezenter ]

Jadłeś petardy?

02.10.2009
21:25
[5]

raphunder [ Legend ]

Tanim winem.

02.10.2009
21:26
smile
[6]

dam12 [ mr. towel ]

zabawne
edit: pryty nie piłem
może to być spowodowane wrzodami lub jakąś chorobą układu pokarmowego/dwunastnicy?

02.10.2009
21:26
smile
[7]

janek09091 [ Generaďż˝ ]

Jakiś dynks pewnie wczoraj się piło i się nie pamięta.

02.10.2009
21:28
[8]

mikAS :) [ Senator ]

czas umyć zęby

edit: racja tańsze winda mają delikatny posmak siarki

02.10.2009
21:30
[9]

dam12 [ mr. towel ]

ile razy mam pisać, że żadnego wina nie piłem?

02.10.2009
21:30
[10]

orzinn [ GOD LIKE ]

Są to pierwsze objawy "samozapłonu" tu masz więcej napisane poczytaj

02.10.2009
21:32
smile
[11]

dam12 [ mr. towel ]

tak, to z pewnością to
dziękuję Ci za ten cudowny link

02.10.2009
21:32
smile
[12]

bezlerg66 [ Senator ]

Po co podgryzasz zapałki :P

02.10.2009
21:33
[13]

kubinho12 [ Gooner ]

dobrze, że nie benzyną.

02.10.2009
21:34
[14]

Zingus123 [ Antyterrorysta ]

szatan już idzie po ciebie

02.10.2009
21:35
[15]

Piecia_____18 [ Generaďż˝ ]

02.10.2009
21:35
smile
[16]

Yancy [ Legend ]

Przecież to naturalne po wysłuchaniu ostatniej płyty Behemotha.

A tak ogólnie to odbija ci się siarką, czy odbija ci również bez siarki?

02.10.2009
21:36
[17]

Aegrus [ Konsul ]

Jak nie chlejesz jaboli to nie wiem xP

02.10.2009
21:36
[18]

Midalan [ Dostojny ]

Warka power's back!

02.10.2009
22:53
[19]

Armorgedon12 [ 43 ]

Może zjadłeś dużo Fast Foodów, nie myłeś po tym zębów i na drugi dzień taki efekt.

02.10.2009
22:57
smile
[20]

Piecia_____18 [ Generaďż˝ ]

Turbo-Dymo-Man zawstydził dam12.
Odbija mu się CO2.

02.10.2009
22:58
smile
[21]

fresherty [ Jimi Hendrix Rules! ]

19 odpowiedzi i większość z nich przezabawna :D:D GOL FTW :)

02.10.2009
23:01
smile
[22]

Qverty™ [ Legend ]

Za takie wątki kocham to forum...fajna beka jest jak się czyta takie idiotyczne posty że aż śmieszne xD

Co do tematu...no ale hu fakin kers

02.10.2009
23:04
smile
[23]

matirixos [ BLAUGRANA ]

Pierwszy Demon na forum

spoiler start
pozdrawiam fanów Supernatural ;]
spoiler stop

02.10.2009
23:05
[24]

Armorgedon12 [ 43 ]

matirixos -> Supernatural kozacki serial ;] Na mojej liście numer 1. Zatrzymałem się na 10 odcinku 2 sezonu.

02.10.2009
23:07
smile
[25]

matirixos [ BLAUGRANA ]

U mnie na 1 miejscu jest Dexter ;] Ale Supernatural świetny kończe powoli 4 sezon który podoba mi się najbardziej ;]

02.10.2009
23:08
smile
[26]

Piecia_____18 [ Generaďż˝ ]

Ja wolę Dr House'a. Ale każdy swój gust ma, a o gustach się oczywiście nie dyskutuje.

02.10.2009
23:10
smile
[27]

power gracz [ Cloak Engaged ]

wam tez sie skojarzylo ze stansonem ?

02.10.2009
23:13
[28]

LU2864J [ Konsul ]

Nie pije sie winciacha do sameego konca;d

02.10.2009
23:13
[29]

ser pleśniowy [ ZiL tylko z Katowic! ]

[27] no a z kim xD

02.10.2009
23:17
smile
[30]

Kłosiu [ Legend ]

Jakby ci sie odbijalo wodą różaną to moglbys sie martwic. Prawdziwemu facetowi obija sie wylacznie piwem, kielbasa wedzona albo siarka.

03.10.2009
09:26
[31]

wlodzix® [ Trup w windzie ]

Może "obsługiwałeś" w nocy szatana nieświadomie ?

A tak na serio to też tak miałem i zawsze samo przechodziło po jakimś czasie.

03.10.2009
09:34
smile
[32]

kong123 [ Legend ]

A może ty w ciąży jesteś?

03.10.2009
09:38
[33]

Wuuuuf [ Generaďż˝ ]

Odstaw te wina.

btw dam12 mógłbyś mi wysłać oryginalny rozmiar twojego avataru/avatara? [email protected]

03.10.2009
09:42
smile
[34]

Azazell3 [ Żywy Trup ]

Natychmiast zgłoś się do lekarza - oznaka miażdzycy wątroby

03.10.2009
09:51
[35]

smokinnhobo [ czolgista ]

Pewnie wrombales jajka i troche coca coli

03.10.2009
10:41
smile
[36]

faner [ Druid Ewenement ]

Idz się wysrać do kibla, to już nie będziesz czuł.

03.10.2009
11:27
[37]

mr 45 [ Hero of the Wastelands ]

Wlodzix --->Wiesz, jak się pije nałogowo jabole, robi ,,blowjoba'' szatanowi, i inne ciekawe rzeczy, to tak potem jest

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.