
JaSiEk1996 [ Too Tough To Die ]
fingers breakdance
Świetne, według mnie!
napewno ktoś powie, że było, ale ja tego nie widziałem :P

Wiil.i.aM [ P! ]
90 % internetu to widziało. Skoro ty nie widziałeś to po co temat zakładasz ? Wyboraz sobie, że zakładam nowy wątek po każdym nie widzianym przezemnie filmiku na utube.
Nie no spoko. Mógł ktoś go nie widzieć, ale uwierz mi to nie powód do zakładania nowego wątku.
JaSiEk1996 [ Too Tough To Die ]
Dobra, sorka po prostu pomyślałem, że ktoś jeszcze mógł go nie widzieć...
Mutant z Krainy OZ [ Farben ]
Ja nie widziałem do tej pory. Ale nie spodobało mi się, więc nie żałuję ;)
zoloman [ Legend ]
Też nie widziałem. Nic specjalnego.

Kłosiu [ Legend ]
Swietne te paputki na palce :). Bylo ale nadal swietne :)