szułek [ Generaďż˝ ]
Istnieje adapter kart pamięci w telefonach ?
Witam miałem nokię dotychczas. No i nokia jak to nokia ma bardzo małą kartę. Teraz przerzuciłem się na SE no i tam są grubsze karty ;/ nie mogę włożyć starej, a kupiłem ją 2 tygodnie temu 4 GB. I co teraz do wywalenia jest ? czy istnieje może adapter zeby ta małą włożyć do niego a potem do SE ?

PaulPierce [ Generaďż˝ ]
Ja posiadam adapter z MicroSD na wiekszą, więc na pewno są :)
-=BROGI23=- [ Senator ]
Nie. W nokii zapewne masz microsd, a w se sa micro m2...
majonezowy [ Centurion ]
nie piszesz jakiego rodzaju to karta ale zakładam, że SD, więc odpowiadam
TAK , istnieją
na przykład
Kharman [ ]
Jaka Nokia, jaki SE?
Choć nadziei bym sobie nie robił, Nokie w większości używają micro SD, SE to z kolei memory stick micro lub pro
szułek [ Generaďż˝ ]
A da radę jeszcze mniejszy adapter ? tzn. chodzi mi o to, żeby ta taką malutka włozyć do adaptera w kształcie M2 aby działał w SE.
Raziel [ Action Boy ]
tu nie chodzi o adapter, SE nie obsługują kart micro sd, mają swoje micro m2. Nic nie zrobisz w tej sytuacji.

-=BROGI23=- [ Senator ]
No to przeciez napisalem Ci ja i Kharman ze niema takich adapterow. SE ma monopol na te karty :]
Wiil.i.aM [ P! ]
Właśnie zawsze się zastanawiałem, dlaczego SE nie wprowadzi MSD do swoich telefonów..
szułek [ Generaďż˝ ]
sorry, nie doczytałem w takim razie lipa ;/ ja straciłem ;P
janek09091 [ Generaďż˝ ]
Bo to sony, a oni wręcz kochają lansować swoje własne fail-formaty.
betamax, Umd, memory stick, memory stick pro, duo, produo, micro, hg, minidisc
Google jeszcze pluje jakimś elcasetem i innymi
Kharman [ ]
Wiil.i.aM --> jest dość prawdopodobne że jest to spowodowane faktem że pierwszy człon SE to SONY i myslę że są raczej zainteresowani rozpowszechnianiem swojego standardu.
Miles Dei [ Konsul ]
Bo to sony, a oni wręcz kochają lansować swoje własne fail-formaty.
betamax, Umd, memory stick, memory stick pro, duo, produo, micro, hg, minidisc
Oraz Blueray, DVD
tomazzi [ Flash YD ]
O takie coś chodzi?