GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Istnieje adapter kart pamięci w telefonach ?

02.10.2009
17:51
[1]

szułek [ Generaďż˝ ]

Istnieje adapter kart pamięci w telefonach ?

Witam miałem nokię dotychczas. No i nokia jak to nokia ma bardzo małą kartę. Teraz przerzuciłem się na SE no i tam są grubsze karty ;/ nie mogę włożyć starej, a kupiłem ją 2 tygodnie temu 4 GB. I co teraz do wywalenia jest ? czy istnieje może adapter zeby ta małą włożyć do niego a potem do SE ?

02.10.2009
17:55
smile
[2]

PaulPierce [ Generaďż˝ ]

Ja posiadam adapter z MicroSD na wiekszą, więc na pewno są :)

02.10.2009
17:55
[3]

-=BROGI23=- [ Senator ]

Nie. W nokii zapewne masz microsd, a w se sa micro m2...

02.10.2009
17:55
[4]

majonezowy [ Centurion ]

nie piszesz jakiego rodzaju to karta ale zakładam, że SD, więc odpowiadam
TAK , istnieją
na przykład

02.10.2009
18:00
[5]

Kharman [ ]

Jaka Nokia, jaki SE?

Choć nadziei bym sobie nie robił, Nokie w większości używają micro SD, SE to z kolei memory stick micro lub pro

02.10.2009
18:00
[6]

szułek [ Generaďż˝ ]

A da radę jeszcze mniejszy adapter ? tzn. chodzi mi o to, żeby ta taką malutka włozyć do adaptera w kształcie M2 aby działał w SE.

02.10.2009
18:04
[7]

Raziel [ Action Boy ]

tu nie chodzi o adapter, SE nie obsługują kart micro sd, mają swoje micro m2. Nic nie zrobisz w tej sytuacji.

02.10.2009
18:05
smile
[8]

-=BROGI23=- [ Senator ]

No to przeciez napisalem Ci ja i Kharman ze niema takich adapterow. SE ma monopol na te karty :]

02.10.2009
18:06
[9]

Wiil.i.aM [ P! ]

Właśnie zawsze się zastanawiałem, dlaczego SE nie wprowadzi MSD do swoich telefonów..

02.10.2009
18:08
[10]

szułek [ Generaďż˝ ]

sorry, nie doczytałem w takim razie lipa ;/ ja straciłem ;P

02.10.2009
18:11
[11]

janek09091 [ Generaďż˝ ]

Bo to sony, a oni wręcz kochają lansować swoje własne fail-formaty.
betamax, Umd, memory stick, memory stick pro, duo, produo, micro, hg, minidisc

Google jeszcze pluje jakimś elcasetem i innymi

02.10.2009
18:13
[12]

Kharman [ ]

Wiil.i.aM --> jest dość prawdopodobne że jest to spowodowane faktem że pierwszy człon SE to SONY i myslę że są raczej zainteresowani rozpowszechnianiem swojego standardu.

02.10.2009
18:26
[13]

Miles Dei [ Konsul ]

Bo to sony, a oni wręcz kochają lansować swoje własne fail-formaty.
betamax, Umd, memory stick, memory stick pro, duo, produo, micro, hg, minidisc


Oraz Blueray, DVD

02.10.2009
18:31
[14]

tomazzi [ Flash YD ]

O takie coś chodzi?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.