
bezlerg66 [ Senator ]
14.10.2009- Official Troll's Assault!
Już 14 października będzie jeden z gorszych, jesiennych dni na forum. Dzień będziemy rozpamiętywać jako "Atak Troll'ów"! Tak, to otóż tego dnia szkoły będą zamknięte, a setki, a nawet tysiące trolli usiądą przed komputerem, włączając GOLa. Przygotujcie się na jesienną tragedię już teraz...
PS.
wydolny_pławikonik [ Konsul ]
A co jest 14 października? Jakiś strajk?
Simen_01 [ Generaďż˝ ]
No właśnie? Nauczyciele strajkują?

Khameir [ 5150 ]
dzień nauczyciela

Simen_01 [ Generaďż˝ ]
To u mnie i tak będzie otwarta