GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Resident Evil 5 problem

02.10.2009
14:18
smile
[1]

lez [ Generaďż˝ ]

Resident Evil 5 problem

Witam

Uruchamiajac gre, wyskakuje mi taki blad: E_FAIL: XLiveInitialize(&xii).

Czy napotkal sie ktos z takim bledem i czy jest jakas mozliwosc naprawienia go? Zaznacze ze przeinstalowywalem gre 4 razy...

02.10.2009
14:22
smile
[2]

mikAS :) [ Senator ]

wygląda na brak jakiegoś pliku w Folderze gry , Orginał ? jaki masz komP ?

02.10.2009
14:24
[3]

lez [ Generaďż˝ ]

Mieszcze sie spokojnie w wymaganiach minimalnych.

02.10.2009
14:26
[4]

mikAS :) [ Senator ]

coś się źle załadowało , pytania 2 :
1.Czy to orginał ?
2. czy masz sprawny system (framewroka itd.)

02.10.2009
14:27
[5]

lez [ Generaďż˝ ]

Moje pytanie tyczy sie problemu z gra, a nie jej pochodzenie. Nie wiem czy mam sprawnego frameworka.

02.10.2009
14:29
[6]

mikAS :) [ Senator ]

Tak się składa że jak masz pirata to możesz czasem nie mieć jakichś plików i dla tego gra nie może nie chceć się uruchomić

02.10.2009
14:30
smile
[7]

lez [ Generaďż˝ ]

Ujme to tak, przy orginalnej i przy nieoryginalnej wersji mam ten sam problem.

02.10.2009
14:34
[8]

mikAS :) [ Senator ]

To w takim razie możesz mieć problem z systemem jak dla mnie ale ekspertem nie jestem mówię jeszcze raz reinstal i system



niech zgadnę z tąd sciągałeś ?( 2 wynik w Google po wpisaniu tresci errora )

edit: masz i czytaj

02.10.2009
15:03
smile
[9]

Conspiracy1994 [ Konsul ]

A masz zainstalowanego Games for Windows ? Pewnie wina cracka.

02.10.2009
15:12
smile
[10]

chop [ smiech to zdrowie ]

Ujme to tak, przy orginalnej i przy nieoryginalnej wersji mam ten sam problem
Jak masz oryginała to po cholerę żeś ściągał pirata?

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.