
lez [ Generaďż˝ ]
Resident Evil 5 problem
Witam
Uruchamiajac gre, wyskakuje mi taki blad: E_FAIL: XLiveInitialize(&xii).
Czy napotkal sie ktos z takim bledem i czy jest jakas mozliwosc naprawienia go? Zaznacze ze przeinstalowywalem gre 4 razy...

mikAS :) [ Senator ]
wygląda na brak jakiegoś pliku w Folderze gry , Orginał ? jaki masz komP ?
lez [ Generaďż˝ ]
Mieszcze sie spokojnie w wymaganiach minimalnych.
mikAS :) [ Senator ]
coś się źle załadowało , pytania 2 :
1.Czy to orginał ?
2. czy masz sprawny system (framewroka itd.)
lez [ Generaďż˝ ]
Moje pytanie tyczy sie problemu z gra, a nie jej pochodzenie. Nie wiem czy mam sprawnego frameworka.
mikAS :) [ Senator ]
Tak się składa że jak masz pirata to możesz czasem nie mieć jakichś plików i dla tego gra nie może nie chceć się uruchomić

lez [ Generaďż˝ ]
Ujme to tak, przy orginalnej i przy nieoryginalnej wersji mam ten sam problem.
mikAS :) [ Senator ]
To w takim razie możesz mieć problem z systemem jak dla mnie ale ekspertem nie jestem mówię jeszcze raz reinstal i system
niech zgadnę z tąd sciągałeś ?( 2 wynik w Google po wpisaniu tresci errora )
edit: masz i czytaj

Conspiracy1994 [ Konsul ]
A masz zainstalowanego Games for Windows ? Pewnie wina cracka.

chop [ smiech to zdrowie ]
Ujme to tak, przy orginalnej i przy nieoryginalnej wersji mam ten sam problem
Jak masz oryginała to po cholerę żeś ściągał pirata?