tosiek2142 [ Black Dog ]
Nergal z Behemoth na temat piractwa
not-so-easy [ Senator ]
pablo397 [ sport addicted ]
Przez 10 lat ukradli prawie 1000 aut
mefsybil [ Legend ]
Nie pozwolimy zamieść tej sprawy pod dywan
[ed] Odliczamy czas do pierwszego antyfana, który zna Behemotha tylko z Dody i się "wypowie".
req_ [ Legend ]
Brawo! Bardzo podoba mi się takie podejście. Mimo, że nie słucham Behemotha, przez ten artykuł polecę do sklepu i specjalnie kupię ich płytę. Jestem wdzięczny za to, że są tacy artyści, którzy potrafią przystosować się do dzisiejszych czasów. Kazik chętnie wróciłby do PRLu.

RexNebular [ Pretorianin ]
Kazik chętnie wróciłby do PRLu.
Buahahahaha!
Dawno takiej bzdury nie słyszałem.
rog1234 [ Gold Cobra ]
Koleś wie co mówi. Absolutnie daleko mi do fana Behemotha, ale za to "fanem" Nergala, a raczej jego podejścia do wszystkiego na co inni muzycy narzekają mogę się spokojnie nazwać.
zombie czu-czu [ Slowhand ]
Moze przedtem jakistam byl ale romans z dodą bleeee
Jedziemy do Gęstochowy [ PAINKILLER ]
Ma rację gość, piractwa nie da się pokonać, nie ma na to zadnego sposobu.Zostaje tylko przystosowanie się do panujacych realiów.