GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Nergal z Behemoth na temat piractwa

02.10.2009
12:56
[1]

tosiek2142 [ Black Dog ]

Nergal z Behemoth na temat piractwa

02.10.2009
13:06
[2]

not-so-easy [ Senator ]

02.10.2009
13:11
[3]

pablo397 [ sport addicted ]

Przez 10 lat ukradli prawie 1000 aut

02.10.2009
13:12
[4]

mefsybil [ Legend ]

Nie pozwolimy zamieść tej sprawy pod dywan



[ed] Odliczamy czas do pierwszego antyfana, który zna Behemotha tylko z Dody i się "wypowie".

02.10.2009
13:17
[5]

req_ [ Legend ]

Brawo! Bardzo podoba mi się takie podejście. Mimo, że nie słucham Behemotha, przez ten artykuł polecę do sklepu i specjalnie kupię ich płytę. Jestem wdzięczny za to, że są tacy artyści, którzy potrafią przystosować się do dzisiejszych czasów. Kazik chętnie wróciłby do PRLu.

02.10.2009
13:19
smile
[6]

RexNebular [ Pretorianin ]

Kazik chętnie wróciłby do PRLu.

Buahahahaha!
Dawno takiej bzdury nie słyszałem.

02.10.2009
13:22
[7]

rog1234 [ Gold Cobra ]

Koleś wie co mówi. Absolutnie daleko mi do fana Behemotha, ale za to "fanem" Nergala, a raczej jego podejścia do wszystkiego na co inni muzycy narzekają mogę się spokojnie nazwać.

02.10.2009
13:35
[8]

zombie czu-czu [ Slowhand ]

Moze przedtem jakistam byl ale romans z dodą bleeee

02.10.2009
13:41
[9]

Jedziemy do Gęstochowy [ PAINKILLER ]

Ma rację gość, piractwa nie da się pokonać, nie ma na to zadnego sposobu.Zostaje tylko przystosowanie się do panujacych realiów.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.