Bucha [ Hashish Air Kahn ]
Babcia wrobiła wnuczka. Grożą mu trzy lata.
Czytalem wlasnie o Polanskim i natknalem sie na ten oto ciekawy tekst:D
U Babci jest słodko, świat pachnie szarlotką... :D
Love&Pain... [ Generaďż˝ ]
grunt to troska o wlasnego wnuczka;)
raziel88ck [ Legend ]
Glupi tytul artykulu. Babcia zglosila, a nie wrobila. Wrobilaby gdyby to zielsko bylo jej, a nie wnuka.
fresherty [ Jimi Hendrix Rules! ]
Praworządnie dobra ta babcia... :D
Jedziemy do Gęstochowy [ PAINKILLER ]
Fajnie mieć taką babunię:(
pewno chciała trochę forsy zdobyć, bo emeryturka nie starczała, a co tam wnuczek, kasa na starośc najwazniejsza!
orzinn [ GOD LIKE ]
Jak bym wyszedł to bym tą babkę oddał do domu starców za kare :p
Langert [ Generaďż˝ ]
Babunia się w końcu zatroszczyła o wnuczka..

sepultura fan [ Konsul ]
Brawo dla babci. Walić ćpunów
ZgReDeK [ Wredne Sępiszcze ]
Grunt to rodzinka .... Ciekawe czy Babcia chociaż go ostrzegła, że tak zrobi.
Bucha [ Hashish Air Kahn ]
Może wnuczek podbieral jej rencinke albo emerytke i babcia postanowila sie zrewanzowac:D