GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Babcia wrobiła wnuczka. Grożą mu trzy lata.

02.10.2009
10:57
[1]

Bucha [ Hashish Air Kahn ]

Babcia wrobiła wnuczka. Grożą mu trzy lata.

Czytalem wlasnie o Polanskim i natknalem sie na ten oto ciekawy tekst:D



U Babci jest słodko, świat pachnie szarlotką... :D

02.10.2009
11:23
[2]

Love&Pain... [ Generaďż˝ ]

grunt to troska o wlasnego wnuczka;)

02.10.2009
11:26
[3]

raziel88ck [ Legend ]

Glupi tytul artykulu. Babcia zglosila, a nie wrobila. Wrobilaby gdyby to zielsko bylo jej, a nie wnuka.

02.10.2009
11:26
[4]

fresherty [ Jimi Hendrix Rules! ]

Praworządnie dobra ta babcia... :D

02.10.2009
13:51
[5]

Jedziemy do Gęstochowy [ PAINKILLER ]

Fajnie mieć taką babunię:(

pewno chciała trochę forsy zdobyć, bo emeryturka nie starczała, a co tam wnuczek, kasa na starośc najwazniejsza!



02.10.2009
13:59
[6]

orzinn [ GOD LIKE ]

Jak bym wyszedł to bym tą babkę oddał do domu starców za kare :p

02.10.2009
14:31
[7]

Langert [ Generaďż˝ ]

Babunia się w końcu zatroszczyła o wnuczka..

02.10.2009
14:37
smile
[8]

sepultura fan [ Konsul ]

Brawo dla babci. Walić ćpunów

02.10.2009
14:41
[9]

ZgReDeK [ Wredne Sępiszcze ]

Grunt to rodzinka .... Ciekawe czy Babcia chociaż go ostrzegła, że tak zrobi.

02.10.2009
14:53
[10]

Bucha [ Hashish Air Kahn ]

Może wnuczek podbieral jej rencinke albo emerytke i babcia postanowila sie zrewanzowac:D

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.