Mr_Baggins [ Legend ]
Problem z głośnikami w kinie domowym
Problem przejawia się tym, że część głośników buczy. Nie tak, jak przy jakimś sprzężeniu. Jednostajne buczenie. Dotyczy to głośników tylnych i centralnego. Główne nie buczą. Buczenie wzięło się znikąd, tzn. działało bez problemu i nagle wczoraj - szast, prast i słyszym - buczy. Poprawianie kabli nic nie dało. Ki diabeł?
Mr_Baggins [ Legend ]
up