GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Problem z głośnikami w kinie domowym

02.10.2009
08:39
[1]

Mr_Baggins [ Legend ]

Problem z głośnikami w kinie domowym

Problem przejawia się tym, że część głośników buczy. Nie tak, jak przy jakimś sprzężeniu. Jednostajne buczenie. Dotyczy to głośników tylnych i centralnego. Główne nie buczą. Buczenie wzięło się znikąd, tzn. działało bez problemu i nagle wczoraj - szast, prast i słyszym - buczy. Poprawianie kabli nic nie dało. Ki diabeł?

02.10.2009
09:13
[2]

Mr_Baggins [ Legend ]

up

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.