GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Diablo 2 - wysoka rozdziałka

02.10.2009
02:28
[1]

Am.(S) [ Konsul ]

Diablo 2 - wysoka rozdziałka

Zainstalowałem sobie moje stare diablo 2 bo ponoć "Multi Resolution Patch 1.02" umożliwi nam gre w wysokiej rozdzialce , ale ja po zainstalowaniu gry + dodatku odrazu zainstalowalem patcha 1.12a tego ktrory jest najnowszy i nie moge wysokiej rozdzialki ustawic! jak mam to zrobic , odinstalowac gre i zainstalowac ponownie po czym najpierw tego reolution patch 1.02 a pozniej 1.12?

02.10.2009
06:44
[2]

Narmo [ nikt ]

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.