
Raduś [ Legionista ]
Counter Strike Source
Mam takie pytanie, opłaca się grać w tą grę?

palpe [ Generaďż˝ ]
nie.

polak111 [ Legend ]
Z perspektywy gracza - tak,
z perspektywy człowieka - nie.

Raduś [ Legionista ]
ale podobno jest lepsza ta część od 1.6
edit:AHA
Zingus123 [ Antyterrorysta ]
nie

heri peter [ S1braS ]
Jest lepsza od 1.6 i opłaca się w nią grać
mikAS :) [ Senator ]
jeśli chcesz zagrać w Source to polecam Tactical Ops - identyczna Fizyka gry ( oparta na skakaniu i unikach tak jak właśnie w TO i ET ) , jeśli wolisz wolniejszą rozgrywkę bierz albo kup se HL ze steamkeyem , wtedy możesz spróbować jeszcze DoD i TFC :)
PS : TO kosztuje 5 razy mniej niż source ; dyszkę
Gr0mek666 [ Zdzichu Banan ]
[6] Dla ciebie warto grać bo grasz w tą grę. Ja gram sobie 1.6, miałem source nie spodobał mi się, więc piszę że nie warto grać.
Stalin_SAN [ Generaďż˝ ]
Jak chcesz być synem CSa to graj
Sky Angel [ Semper Paratus ]
Zawsze mnie powalają pytania typu "czy opłaca się grać w xxx". Przecież w żadną grę nie opłaca się grać, ba z perspektywy czasu będzie to tylko strata czasu, no chyba że zamierzasz być zajebisty i zarabiać na tym, ale wątpię żeby o to Ci chodziło^^ (chociaż nawet i w tym przypadku się nie opłaca hehe)
I żeby nie było, sam dużo grałem w csa 1.5, 1.6, css;)