GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Counter Strike Source

01.10.2009
18:52
smile
[1]

Raduś [ Legionista ]

Counter Strike Source

Mam takie pytanie, opłaca się grać w tą grę?

01.10.2009
18:55
smile
[2]

palpe [ Generaďż˝ ]

nie.

01.10.2009
18:56
smile
[3]

polak111 [ Legend ]

Z perspektywy gracza - tak,
z perspektywy człowieka - nie.

01.10.2009
18:57
smile
[4]

Raduś [ Legionista ]

ale podobno jest lepsza ta część od 1.6

edit:AHA

01.10.2009
18:58
[5]

Zingus123 [ Antyterrorysta ]

nie

02.10.2009
07:49
smile
[6]

heri peter [ S1braS ]

Jest lepsza od 1.6 i opłaca się w nią grać

02.10.2009
07:53
[7]

mikAS :) [ Senator ]

jeśli chcesz zagrać w Source to polecam Tactical Ops - identyczna Fizyka gry ( oparta na skakaniu i unikach tak jak właśnie w TO i ET ) , jeśli wolisz wolniejszą rozgrywkę bierz albo kup se HL ze steamkeyem , wtedy możesz spróbować jeszcze DoD i TFC :)


PS : TO kosztuje 5 razy mniej niż source ; dyszkę

02.10.2009
07:54
[8]

Gr0mek666 [ Zdzichu Banan ]

[6] Dla ciebie warto grać bo grasz w tą grę. Ja gram sobie 1.6, miałem source nie spodobał mi się, więc piszę że nie warto grać.

02.10.2009
07:58
[9]

Stalin_SAN [ Generaďż˝ ]

Jak chcesz być synem CSa to graj

02.10.2009
08:59
[10]

Sky Angel [ Semper Paratus ]

Zawsze mnie powalają pytania typu "czy opłaca się grać w xxx". Przecież w żadną grę nie opłaca się grać, ba z perspektywy czasu będzie to tylko strata czasu, no chyba że zamierzasz być zajebisty i zarabiać na tym, ale wątpię żeby o to Ci chodziło^^ (chociaż nawet i w tym przypadku się nie opłaca hehe)

I żeby nie było, sam dużo grałem w csa 1.5, 1.6, css;)

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.