volverin [ Junior ]
OpenSpace
Witam chcę zaprezentować grę OpenSpace(gra przeglądarkowa) Jest to gra w której wcielamy się w jedną z ras i robimy dla nich misje(niekoniecznie dla swojej rasy) Mam nadzieje ,że się spodoba