GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

OpenSpace

01.10.2009
16:55
[1]

volverin [ Junior ]

OpenSpace

Witam chcę zaprezentować grę OpenSpace(gra przeglądarkowa)
Jest to gra w której wcielamy się w jedną z ras i robimy dla nich misje(niekoniecznie dla swojej rasy) Mam nadzieje ,że się spodoba


OpenSpace - volverin
© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.