GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Fifa 2010 czy może Pes 2010

01.10.2009
16:44
smile
[1]

BykuByku [ Legionista ]

Fifa 2010 czy może Pes 2010

Co myślicie na temat tych 2 nowości na rynku gier które lepiej się opłaca kupić/ściągnąć ( zależy kto jak woli) ale i też grywalnością jak myślicie PES będzie lepszy od Fify jakie są wasze opinie :) bo ja chce kupić te 2 gry i nie wiem która będzie lepsza , bo słyszałem że fifa ma nowy drybling we wszystkie strony prawda to jak się spisuje fifa pytanie do tych co grają :) Co myślicie o pesie

01.10.2009
16:46
[2]

Nero-Łowca Demonów [ Demon Hunter ]

Jeśli na PC to oczywiście, że PES2010. W przypadku konsol next-gen (PS3, XboX360) to ja bym wolał FIFA 10.

01.10.2009
16:49
smile
[3]

BykuByku [ Legionista ]

aha no chodzi mi o wersje PC czemu dajesz do myślenia że fifa na PC jest gorsza od Fify na konsolach?? Zastanawiało mnie że większość gier się prezentuje lepiej na PS3 i XBOX 360?? hmmm

01.10.2009
16:51
[4]

=D=2 [ Legend ]

Fifa 2010

01.10.2009
16:55
[5]

rm_norbi [ Legionista ]

zagraj w fife 09 badz 10 na xbox/ps3 to juz nigdy nie wlaczysz jej na PC kto gral powie tak samo xd

01.10.2009
17:00
smile
[6]

Nero-Łowca Demonów [ Demon Hunter ]

Czemu FIFA 10 jest lepsza na konsolach niż PC? To było dziwne pytanie. Zobacz tylko wielkie różnice w grafice i gameplay'u. Tak na prawdę do FIFA 10 na PC wprowadzają nic nie znaczące drobnostki. Zagraj na konsol, a zmienisz zdani do wersji PC.
PS. A z tym prezentowaniem się gier na konsoli lepiej niż na PC to różnie bywa.

01.10.2009
17:04
[7]

Shaybeck - evil creature [ Beware of The Evil ]

czemu jest gorsza ?

BO TO JEST CAŁKIEM INNA GRA, O TYM SAMYM TYTULE

FIFA PC i FIFA konsolowa to różne gry są

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.