
BykuByku [ Legionista ]
Fifa 2010 czy może Pes 2010
Co myślicie na temat tych 2 nowości na rynku gier które lepiej się opłaca kupić/ściągnąć ( zależy kto jak woli) ale i też grywalnością jak myślicie PES będzie lepszy od Fify jakie są wasze opinie :) bo ja chce kupić te 2 gry i nie wiem która będzie lepsza , bo słyszałem że fifa ma nowy drybling we wszystkie strony prawda to jak się spisuje fifa pytanie do tych co grają :) Co myślicie o pesie
Nero-Łowca Demonów [ Demon Hunter ]
Jeśli na PC to oczywiście, że PES2010. W przypadku konsol next-gen (PS3, XboX360) to ja bym wolał FIFA 10.

BykuByku [ Legionista ]
aha no chodzi mi o wersje PC czemu dajesz do myślenia że fifa na PC jest gorsza od Fify na konsolach?? Zastanawiało mnie że większość gier się prezentuje lepiej na PS3 i XBOX 360?? hmmm
=D=2 [ Legend ]
Fifa 2010
rm_norbi [ Legionista ]
zagraj w fife 09 badz 10 na xbox/ps3 to juz nigdy nie wlaczysz jej na PC kto gral powie tak samo xd

Nero-Łowca Demonów [ Demon Hunter ]
Czemu FIFA 10 jest lepsza na konsolach niż PC? To było dziwne pytanie. Zobacz tylko wielkie różnice w grafice i gameplay'u. Tak na prawdę do FIFA 10 na PC wprowadzają nic nie znaczące drobnostki. Zagraj na konsol, a zmienisz zdani do wersji PC.
PS. A z tym prezentowaniem się gier na konsoli lepiej niż na PC to różnie bywa.
Shaybeck - evil creature [ Beware of The Evil ]
czemu jest gorsza ?
BO TO JEST CAŁKIEM INNA GRA, O TYM SAMYM TYTULE
FIFA PC i FIFA konsolowa to różne gry są