Johnny Mambo [ Pretorianin ]
Sterowanie w grach bez klasycznego kontrolera (z kamerą)
Jakiś czas temu nie pamiętam czy na forum czy w newsach była informacja o systemie sterowania za pomocą byle jakiego badziewia które było pod ręką. Potrzebna do tego była tylko kamera. Ściągało się jakieś oprogramowanie od kolesi którzy to wymyślili i można było grać bez klawiatury, pada czy czymkolwiek tylko machając sztucznym padem przed właśnie kamerą.
Jak się to nazywało bo za cholerę nie mogę sobie przypomnieć.
Johnny Mambo [ Pretorianin ]
EDIT. Znalazłem. Dla zainteresowanych: