GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Sterowanie w grach bez klasycznego kontrolera (z kamerą)

01.10.2009
16:24
[1]

Johnny Mambo [ Pretorianin ]

Sterowanie w grach bez klasycznego kontrolera (z kamerą)

Jakiś czas temu nie pamiętam czy na forum czy w newsach była informacja o systemie sterowania za pomocą byle jakiego badziewia które było pod ręką. Potrzebna do tego była tylko kamera. Ściągało się jakieś oprogramowanie od kolesi którzy to wymyślili i można było grać bez klawiatury, pada czy czymkolwiek tylko machając sztucznym padem przed właśnie kamerą.
Jak się to nazywało bo za cholerę nie mogę sobie przypomnieć.

01.10.2009
17:24
[2]

Johnny Mambo [ Pretorianin ]

EDIT. Znalazłem. Dla zainteresowanych:

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.