GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

"Klucz CD-Key jest już używany"

01.10.2009
16:08
smile
[1]

Pit17 [ Dolotek ]

"Klucz CD-Key jest już używany"

Witam..mam cholerny problem z Call of Duty 4 w multiplayer. Od pewnego czasu (całkiem niedawno) po pewnym czasie grania, jest chwilowy brak połączenia, a potem wywala do menu z napisem "Klucz CD-Key jest już używany. Prosimy spróbować ponownie potem" Coś w ten deseń. Czy ktoś już spotkał się z takim problemem? Jak Go rozwiązać. Gra oczywiście orginalna. Zakupiona już dawno i wcześniej nie było problemów z CD-Key. Proszę o pomoc.

01.10.2009
16:09
[2]

MasheronRychu [ Konsul ]

a moze wystarczy zalogowac sie na konto? tak jak w przypadku Steama

01.10.2009
16:10
[3]

mikAS :) [ Senator ]

miałem podobny problem w CoD 2 , po prostu ktoś z piratów używa twojego keya , podobnie jak u mnie .. najgorsze że nic nie możesz zrobić

01.10.2009
16:11
smile
[4]

Pit17 [ Dolotek ]

Jakie konto?..to zwyczajny multiplayer, gdzie się nie loguje na konta. (Tak Mi się przynajmniej zdaje :>)

MikAS :)---> A jemu nie wyskakuje, że jest już używany?

01.10.2009
16:14
[5]

SanthiX [ Super Chico ]

Zobacz czy zmiana IP pomoże (jeśli masz dynamiczne).

01.10.2009
16:14
[6]

mikAS :) [ Senator ]

czasami wyskakuje :) np jak ty grasz a on chce się połączyć z serwerem a PB mówi mu że ty - ORGINALNY posiadacz keya grasz ( używając go ) a on nie może grać , bo jak 2 takie same Keye ?

01.10.2009
16:19
[7]

Karrde [ Visual Effects Artist ]

Ja tak mam jak mnie rozłączy z serwerem (net mi padnie etc.). Przez pewien czas nie mogę się dołączyć z wyżej wymienionym błędem. Trwa to jakieś 10-15 minut i znów mogę grać. Prawdopodobnie jakaś sesja musi wygasnąć po nagłym przerwaniu połączenia.

01.10.2009
16:21
[8]

mikAS :) [ Senator ]

spróbuj grać na pirackich serwach (jak takie są , w CoD 2 są )

01.10.2009
16:42
smile
[9]

Pathlogan [ Jaffa ]

Też tak mam (dosłownie przed chwilą) zwykle czekam ok pół godziny i wszystko OK.

01.10.2009
16:46
smile
[10]

MajkelFPS [ Frag Per Second ]

Zrób reconnect/ wyciągnij na chwile kabel on inetu(jeśli masz zmienne ip.) Wg. gry jesteś dalej zalogowany na serwerze i nie możesz drugi raz dołączyć do gry.

01.10.2009
16:52
smile
[11]

Pit17 [ Dolotek ]

No już wszystkow porządku. Mam nadzieje, że się nie powtórzy..tak jak mówiłem. Przed tym zawsze pokazuje, że straciłem połączenie..ba nawet Mnie z Xfire na 2 sekudny rozłącza. No nic..działa. Dzięki wszystkim za pomoc.

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.