Fritt [ Legionista ]
GTA SA 2
EJ kiedy mialem mod do gta sa z jednej stronki nie pamietam jekiej na wlanczeni swiatel na 'l' i wylanczanie bylo na tam jakies ma ktos moze ten mod on byl przez Cleo chyba
mikAS :) [ Senator ]
masz polskie znaki w kompie ?
Fritt [ Legionista ]
mam a co?
mikAS :) [ Senator ]
to ich używaj :)

Simen_01 [ Generaďż˝ ]
To nie był mod, ale oddzielna gra
GTA Extreme, chyba
Fritt [ Legionista ]
Nie wlasnie to nie oddzielna gra to byl jeden plik co sie wrzucalo do folderu i Go ;D