GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

GTA SA 2

01.10.2009
14:51
[1]

Fritt [ Legionista ]

GTA SA 2

EJ kiedy mialem mod do gta sa z jednej stronki nie pamietam jekiej na wlanczeni swiatel na 'l' i wylanczanie bylo na tam jakies ma ktos moze ten mod on byl przez Cleo chyba

01.10.2009
14:59
[2]

mikAS :) [ Senator ]

masz polskie znaki w kompie ?

01.10.2009
15:00
[3]

Fritt [ Legionista ]

mam a co?

01.10.2009
15:02
[4]

mikAS :) [ Senator ]

to ich używaj :)

01.10.2009
16:03
smile
[5]

Simen_01 [ Generaďż˝ ]

To nie był mod, ale oddzielna gra
GTA Extreme, chyba

01.10.2009
17:09
[6]

Fritt [ Legionista ]

Nie wlasnie to nie oddzielna gra to byl jeden plik co sie wrzucalo do folderu i Go ;D

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.