GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

apocalyptica - muzyka powazna?

01.10.2009
14:21
[1]

Reality [ Gitarzysta ]

apocalyptica - muzyka powazna?

mam zrobić prezentacje o muzyce poważnej
Może być współczesna
pomyślałem zeby zrobić o apocalyptice
przeszedło by?

01.10.2009
14:24
[2]

mikAS :) [ Senator ]

może , a może jakiś Vader czy Arch Enemy ? , muzyką poważną i ciężką jest też rap ( ale amerykański - ten polski to tylko K*rwa K8rwa jeba*na H*j itp.)

01.10.2009
14:25
[3]

SULIK [ olewam zasady ]

Wagnera "Vakiriie" oraz "9 symfonnie" Bethovena daj :) a nie Apocaliptice

i zalezy jak dla kogo masz zrobic, ale jesli na lekcje muzyki badz na Polski to w 90% wypadkow nie przejdzie, o Apocaliptyce mozesz oc jedynie wspomniec jako adaptacji muzyki powaznej w roznych kregach popularnych

01.10.2009
14:27
[4]

Regis [ ]

U mnie by nie przeszło - to tak jakbyś do muzyki poważnej zaliczył Rubika. Sytuacja ta sama, tylko zupełnie z drugiego końca 'skali jakości' ;)

01.10.2009
14:54
[5]

darek_dragon [ 42 ]

Apocalyptyca to gatunkowo metal. Na wiolonczelach.

Jeśli chcesz zrobić prezentację o współczesnej muzyce poważnej (strasznie głupia nazwa, swoją drogą), to polecam soundtracki filmowe. Władca Pierścieni Howarda Shore np.

01.10.2009
15:03
[6]

mikAS :) [ Senator ]

Google.com/search/vangrlis+sap&

czy jakoś tak :)

01.10.2009
15:04
[7]

reksio [ Q u e e r ]

Tak jak Regis pisze, raczej szans na to nie ma :) Możesz co najwyżej wspomnieć o tym, że muzyka poważna nadal jest inspiracją dla wielu (Apocalyptica, czy nasz polski Jelonek)

01.10.2009
15:18
smile
[8]

Arxel [ Kostka Rubika ]

Strauss, Vivaldi, Wagner ;)
Tylko tyle mi do głowy przychodzi.. Ostatnio przerzuciliśmy się na RMF Classic :D

Apocalyptica odpada.. To tak jakbyś wziął opowiedział o płycie Metalliki nagranej z orkiestrą symfoniczną (swoją drogą bardzo miło sięsłucha ;))

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.