
Simen_01 [ Generaďż˝ ]
Frontline pro vs. Vista x64
Hej
Mam kilka gier, które chciałbym zainstalować, a mają zabezpieczenie Frontline Pro. I tu jest problem: jak zainstaluję którąś z tych gier, to wyskakuje mi okienko FP:
Instalacja nie powiodła się (czy coś w tym stylu)
Aby zainstalować grę, musisz mieć uprawnienia administratora komputera.
A ja mam te uprawnienia, sam je sobie ustawiłem.
Czxy wiecie, jak sobie poradzić z tym problemem?
mikAS :) [ Senator ]
ja mam podobny problem z grami ( TrackMania i Frontlines ) tyle że mnie prosiło o orginalny dysk , który był w stacji
legrooch [ MPO Squad Member ]
Skoro twierdzi, że nie masz stosownych uprawnień to nie mów, że je masz....
Simen_01 [ Generaďż˝ ]
Mam te uprawnienia. Chyba wiem co mówię, nie?
wydolny_pławikonik [ Konsul ]
Nie masz uprawńień.
legrooch [ MPO Squad Member ]
Zamiast dawać screen pokaż lepiej, do jakich grup lokalnych należy ten użytkownik.
I pokaż ustawienia UAC (włączony czy wyłączony).