GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Frontline pro vs. Vista x64

01.10.2009
12:48
smile
[1]

Simen_01 [ Generaďż˝ ]

Frontline pro vs. Vista x64

Hej
Mam kilka gier, które chciałbym zainstalować, a mają zabezpieczenie Frontline Pro. I tu jest problem: jak zainstaluję którąś z tych gier, to wyskakuje mi okienko FP:
Instalacja nie powiodła się (czy coś w tym stylu)
Aby zainstalować grę, musisz mieć uprawnienia administratora komputera.
A ja mam te uprawnienia, sam je sobie ustawiłem.
Czxy wiecie, jak sobie poradzić z tym problemem?

01.10.2009
12:50
[2]

mikAS :) [ Senator ]

ja mam podobny problem z grami ( TrackMania i Frontlines ) tyle że mnie prosiło o orginalny dysk , który był w stacji

01.10.2009
13:00
[3]

legrooch [ MPO Squad Member ]

Skoro twierdzi, że nie masz stosownych uprawnień to nie mów, że je masz....

01.10.2009
13:23
[4]

Simen_01 [ Generaďż˝ ]

Mam te uprawnienia. Chyba wiem co mówię, nie?

01.10.2009
13:29
[5]

wydolny_pławikonik [ Konsul ]

Nie masz uprawńień.

01.10.2009
14:07
smile
[6]

Simen_01 [ Generaďż˝ ]

--->


Frontline pro vs. Vista x64 - Simen_01
01.10.2009
14:10
[7]

legrooch [ MPO Squad Member ]

Zamiast dawać screen pokaż lepiej, do jakich grup lokalnych należy ten użytkownik.
I pokaż ustawienia UAC (włączony czy wyłączony).

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.