Am.(S) [ Konsul ]
NBA 2K9 - tworzenie zawodnika
Może mi ktoś napisać jak sie wstawia stworzonego przez siebie zawodnika do skladu? bo zrobilem swojego zawodnika , ustawilem mu team Orlando Magic i jest w skladzie ale nie moge go wstawic do 1 skladu? jak wchodze w menager setings to mam opcje u swojego zawodnika cos w rodzaju karty , ale nie moge tam nic zrobic
(gre mam na X360)
wydolny_pławikonik [ Konsul ]
Wrzucasz do Players/Downloads