GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

NBA 2K9 - tworzenie zawodnika

01.10.2009
12:46
[1]

Am.(S) [ Konsul ]

NBA 2K9 - tworzenie zawodnika

Może mi ktoś napisać jak sie wstawia stworzonego przez siebie zawodnika do skladu? bo zrobilem swojego zawodnika , ustawilem mu team Orlando Magic i jest w skladzie ale nie moge go wstawic do 1 skladu? jak wchodze w menager setings to mam opcje u swojego zawodnika cos w rodzaju karty , ale nie moge tam nic zrobic
(gre mam na X360)

01.10.2009
13:22
[2]

wydolny_pławikonik [ Konsul ]

Wrzucasz do Players/Downloads

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.