GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

problem z dyskiem twardym

01.10.2009
12:45
smile
[1]

damim51 [ Centurion ]

problem z dyskiem twardym

Mam problem z palystation 3 ponieważ gdy podłączyłem dysk z komputera do playstaytion co coś się stało z językiem oraz odtwarzaniem plików muzycznych gdyż z polskiego tłumaczy na język obcy np. japoński albo francuski.
To się dzieje automatycznie i gdy podłączyłem do kompa spowrotem to było to samo co w playstation.
Nie mogę się wogóle zalogować bo mi tłumaczy na jakiś inny język.
bardzo proszę o pomoc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

01.10.2009
13:17
smile
[2]

Bukol88 [ _-LORD VADER-_ ]

Hmmm po co kombinujesz? nie wiem, ale chyba trzeba w biosie coś pozmieniać, spróbuj w konsoli coś pogrzebać, a na przyszłość nie kombinuj, bo sobie krzywdę zrobisz

01.10.2009
13:31
[3]

wydolny_pławikonik [ Konsul ]

Jestes - lekko powiedziane - niemądry, podlaczajac dysk z kompa do konsoli. Nic z tym nie zrobisz, dysk do formatu.

01.10.2009
13:46
smile
[4]

damim51 [ Centurion ]

To nie ja tylko kolega prosił mnie o to bym pomógł bo on nie ma internetu

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.