
damim51 [ Centurion ]
problem z dyskiem twardym
Mam problem z palystation 3 ponieważ gdy podłączyłem dysk z komputera do playstaytion co coś się stało z językiem oraz odtwarzaniem plików muzycznych gdyż z polskiego tłumaczy na język obcy np. japoński albo francuski.
To się dzieje automatycznie i gdy podłączyłem do kompa spowrotem to było to samo co w playstation.
Nie mogę się wogóle zalogować bo mi tłumaczy na jakiś inny język.
bardzo proszę o pomoc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bukol88 [ _-LORD VADER-_ ]
Hmmm po co kombinujesz? nie wiem, ale chyba trzeba w biosie coś pozmieniać, spróbuj w konsoli coś pogrzebać, a na przyszłość nie kombinuj, bo sobie krzywdę zrobisz
wydolny_pławikonik [ Konsul ]
Jestes - lekko powiedziane - niemądry, podlaczajac dysk z kompa do konsoli. Nic z tym nie zrobisz, dysk do formatu.

damim51 [ Centurion ]
To nie ja tylko kolega prosił mnie o to bym pomógł bo on nie ma internetu