
aHujCieTo [ Junior ]
a kto . . umie rymować ? tak zwany HIP HOP . !
no dawajcie kto umie . ?
pomozecie mi . ?
power gracz [ Cloak Engaged ]
jol madafaka-aka ch** ci w d**e i tasaka-aka watek zara spadnie w otchlan-otchlan i bedzie wielka du** jol jol
aHujCieTo [ Junior ]
tasaka-aka hehe .
umesz . ?
LU2864J [ Konsul ]
umesz . ?
aHujCieTo [ Junior ]
no dawajcie to mi ktos moze pomoze ;) ???
Mentor921 [ Konsul ]
Pomoże przepraszam w czym ?

bezlerg66 [ Senator ]
Twórca tego wątku już dawno powinien dostać bana za niestosowny nick...

Roland Deschain [ Gunslinger ]
Pozdro Chuju, nagramy coś wierzę:D

simson__ [ Forza Rossoneri ]
majne tante ist mutante
majne muter faren skuter
i tyle na temat niemieckiego hh

Child of Bodom [ Woo Hoo! ]
Dobry tekst. Propsy.
PitbullHans [ Legend ]
[9] - Żałosne skopiowanie z sieci.
aHujCieTo [ Junior ]
ale to nie niemicki he ;)
[9] dobry czy [10] . ?
żałosny jestes ty . sama go napisałam a jak ci sie nie podoba cos to nikt cie nie zaprasza. !
żałosne niby bo sam tak bys nie umiał . .

Andruskill [ Megajebutron ]
[10] uśmiałem się....
PitbullHans [ Legend ]
[13] - Takie ściemy to możesz w szkole walić.
Drixx [ Damned by God ]
Moi mili szakalaka.
Dajcie sobie na wstrzymaka...
aHujCieTo [ Junior ]
Pitbull chodz ci gul . ?

Bucha [ Hashish Air Kahn ]
aHujCieTo aHujCieTo lepiej sie napij h2o
przeczytaj lepiej encyklopedie
moze troche madrych slow ci przybedzie
bo jak na razie twoj rap to wiocha
prosto ze stodoly, slabiutko, taniocha
chcesz pisac disy stestuj te slowa
a jak nie to glowe w piach chowaj
nie bierz sie za cos o czym nie masz pojecia
bo jak to czytam to mnie w srodku skreca
ledwie zdazylem do toalety
gdy wyczytalem te twoje bzdety
zemdlilo mnie ostro i mam biegunke
i chyba setke zaraz se stukne
stukne se setke zeby zapomniec
o tym co tu czytam i spac spokojnie
Mc Bucha w akcji :D