
BuBaZ [ szary user ]
Matrix runs on Windows XP
Dla mnie bomba :D
jak było to wielkie sorry, szukałem w wyszukiwarce...
Narmo - sorry nie pomyślałem...
btw, to jaki ma tytuł wątek z archiwum?

Narmo [ nikt ]
jak było to wielkie sorry, szukałem w wyszukiwarce...
Ale nie w archiwum :P

Azerko [ Alone in the wild ]
hehe dobre :P

Nibru [ Pretorianin ]
I will learn ,,,,,,,,Ubuntu?
owned me
BuBaZ [ szary user ]
up

Andruskill [ Megajebutron ]
niezłe
Jim Raynor [ ciasteck ]
Gdzie tam archiwum. Szukać nie umiesz..
https://forumarchiwum.gry-online.pl/S043archiwum.asp?ID=8799553