GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Fallout 3 problem z właczeniem gry ?!?

30.09.2009
19:37
[1]

bujal [ Centurion ]

Fallout 3 problem z właczeniem gry ?!?

czesc, zainstalowałem gre gdy ja właczam pokazuje mi sie tabelka wciskam play i tu zaczyna sie moj problem obraz robi sie czarny na 5 sec (wydaje sie ze gra zaraz sie wczyta) i nagle gra sie wylacza. w czym tkwi problem?!?
prosze o odp.
pzdr

30.09.2009
19:38
[2]

mikAS :) [ Senator ]

Specyfika kompa , gra się po prostu wyłącza , nie ma errora i rzecz podstawowa , stery do grafiki

30.09.2009
19:41
smile
[3]

bujal [ Centurion ]

czyli co.. xD mam kupic stery do grafiki?:)

30.09.2009
19:43
[4]

mikAS :) [ Senator ]

pobrać stery do grafy ( jak Radeon najlepiej catalyst moim zdaniem )

30.09.2009
19:51
smile
[5]

bujal [ Centurion ]

opki, mogłbys podac mi stronke z ktorej moge to sciagnac? byłbym ci bardzo wdzieczny :)))

30.09.2009
19:53
[6]

Radaar [ Skazany na Shawshank ]

zainstalowales patcha? jaka masz wersje, czysto angielska czy wydana w Polsce?

30.09.2009
19:55
[7]

mikAS :) [ Senator ]

ale podaj specyfikę kompa , wtedy podam ci linka do sterów

30.09.2009
20:01
[8]

bujal [ Centurion ]

specyfika:winxp, p4.3GHZ 1g ram DirectX 9.0 radeon X550 256mb

30.09.2009
20:03
[9]

mikAS :) [ Senator ]

nie chce gdybać ale ta grafa ma SM 2,0 a F3 wymaga chyba 3.0

30.09.2009
20:03
[10]

bujal [ Centurion ]

patcha? gosciu z poradni powiedział zebym zainstalował 2DTEST i Smart Doctor tylko w doktorze mowi ze nie moze odczytac czy znalesc karty graficznej a w tym drugim wlacza sie miga przez 3 ec i sie wylacza xD

30.09.2009
20:11
[11]

bujal [ Centurion ]

i tak srednio wiem o czym mowisz :(( ale moge ci podac wymagania ktore sa na opkadce ;) OS windows vista/xp procesor 2.4ghz pamiec 1 gb pamieci ram 6gb wolnej przestrzeni dyskowej karta graficzna co najmniej NVIDIA Ge Force lub ATI x850

30.09.2009
20:15
[12]

mikAS :) [ Senator ]

zaobacz jakie masz szedery



użyj tej stronki

30.09.2009
20:27
[13]

bujal [ Centurion ]

wyglada na to ze ciut słaba karta graf. :( ale czy to powod ze wogole gra sie nie chce zaladowac?

30.09.2009
20:28
[14]

mikAS :) [ Senator ]

co jest nie tak z grafą szedery T&L czy pamięć ? ( jak pamięć to większa ilość ram MOŻE pomóc )

30.09.2009
20:32
[15]

bujal [ Centurion ]

pamiec jest ok. jest 256MB

30.09.2009
20:33
[16]

mikAS :) [ Senator ]

a co jest " nie OK " ? jeśli szedery to sorry nie pograsz

01.10.2009
08:15
[17]

Jo Joro [ Pretorianin ]

Nie chcę zakładac nowego wątku, więc się podepnę.
Czy F3 ma jakieś problemy z uruchomieniem się na Radeonie HD4890?
Czy mam szansę uruchomić go (i grać płynnie) na full detalach na procku e8400, 4GB ram?

01.10.2009
08:25
[18]

SULIK [ olewam zasady ]

Jo Joro:

bujal:
i sobie sprawdz co nie przeszlo testow lub jest stosunkowo nisko

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.