bujal [ Centurion ]
Fallout 3 problem z właczeniem gry ?!?
czesc, zainstalowałem gre gdy ja właczam pokazuje mi sie tabelka wciskam play i tu zaczyna sie moj problem obraz robi sie czarny na 5 sec (wydaje sie ze gra zaraz sie wczyta) i nagle gra sie wylacza. w czym tkwi problem?!?
prosze o odp.
pzdr
mikAS :) [ Senator ]
Specyfika kompa , gra się po prostu wyłącza , nie ma errora i rzecz podstawowa , stery do grafiki

bujal [ Centurion ]
czyli co.. xD mam kupic stery do grafiki?:)
mikAS :) [ Senator ]
pobrać stery do grafy ( jak Radeon najlepiej catalyst moim zdaniem )

bujal [ Centurion ]
opki, mogłbys podac mi stronke z ktorej moge to sciagnac? byłbym ci bardzo wdzieczny :)))
Radaar [ Skazany na Shawshank ]
zainstalowales patcha? jaka masz wersje, czysto angielska czy wydana w Polsce?
mikAS :) [ Senator ]
ale podaj specyfikę kompa , wtedy podam ci linka do sterów
bujal [ Centurion ]
specyfika:winxp, p4.3GHZ 1g ram DirectX 9.0 radeon X550 256mb
mikAS :) [ Senator ]
nie chce gdybać ale ta grafa ma SM 2,0 a F3 wymaga chyba 3.0
bujal [ Centurion ]
patcha? gosciu z poradni powiedział zebym zainstalował 2DTEST i Smart Doctor tylko w doktorze mowi ze nie moze odczytac czy znalesc karty graficznej a w tym drugim wlacza sie miga przez 3 ec i sie wylacza xD
bujal [ Centurion ]
i tak srednio wiem o czym mowisz :(( ale moge ci podac wymagania ktore sa na opkadce ;) OS windows vista/xp procesor 2.4ghz pamiec 1 gb pamieci ram 6gb wolnej przestrzeni dyskowej karta graficzna co najmniej NVIDIA Ge Force lub ATI x850
mikAS :) [ Senator ]
zaobacz jakie masz szedery
użyj tej stronki
bujal [ Centurion ]
wyglada na to ze ciut słaba karta graf. :( ale czy to powod ze wogole gra sie nie chce zaladowac?
mikAS :) [ Senator ]
co jest nie tak z grafą szedery T&L czy pamięć ? ( jak pamięć to większa ilość ram MOŻE pomóc )
bujal [ Centurion ]
pamiec jest ok. jest 256MB
mikAS :) [ Senator ]
a co jest " nie OK " ? jeśli szedery to sorry nie pograsz
Jo Joro [ Pretorianin ]
Nie chcę zakładac nowego wątku, więc się podepnę.
Czy F3 ma jakieś problemy z uruchomieniem się na Radeonie HD4890?
Czy mam szansę uruchomić go (i grać płynnie) na full detalach na procku e8400, 4GB ram?
SULIK [ olewam zasady ]
Jo Joro:
bujal:
i sobie sprawdz co nie przeszlo testow lub jest stosunkowo nisko