GRY-Online.pl --> Archiwum Forum

Płyty główne - dziwne zachowanie napięć.

30.09.2009
19:09
smile
[1]

Diplo [ Generaďż˝ ]

Płyty główne - dziwne zachowanie napięć.

Czołem.

Mam dwie płyty główne:

#1 Asus p5w Dh Deluxe
#2 Asus p5ql pro (nówka).
Zasilacz BeQuiet 450W.

Podłączam zasilanie do #1 (sama płyta, bez procków ramów itd.).
Odpalam zasilanie, i mierze napięcie na linii 12V na MOLEXie, pokazuje prawidłowo ok 12V.

Ta sama operacja z druga płytą: wynik bardzo wahający od 6,5V do 9V

O co biega? Kupiłem wadliwą płytę? Co ma napięcie na MOLEXie do płyty głównej?


Dzięki za wszelkie sugestie.

Pozdr.

01.10.2009
07:26
[2]

Diplo [ Generaďż˝ ]

poranny up

© 2000-2026 GRY-OnLine S.A.