
Diplo [ Generaďż˝ ]
Płyty główne - dziwne zachowanie napięć.
Czołem.
Mam dwie płyty główne:
#1 Asus p5w Dh Deluxe
#2 Asus p5ql pro (nówka).
Zasilacz BeQuiet 450W.
Podłączam zasilanie do #1 (sama płyta, bez procków ramów itd.).
Odpalam zasilanie, i mierze napięcie na linii 12V na MOLEXie, pokazuje prawidłowo ok 12V.
Ta sama operacja z druga płytą: wynik bardzo wahający od 6,5V do 9V
O co biega? Kupiłem wadliwą płytę? Co ma napięcie na MOLEXie do płyty głównej?
Dzięki za wszelkie sugestie.
Pozdr.
Diplo [ Generaďż˝ ]
poranny up